اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

کیفیت فن کویل در گروی قدمت است

کیفیت فن کویل در گروی قدمت است

سیستم فن کوئل همان طور که از نامش پیداست، از یک فن و یک کوئل تشکیل شده است. کوئل معمولا از لوله های مسی با پره های آلومینیومی ساخته شده است. بهترین کاربرد سیستم فن کوئل مربوط به مواردی است که بخواهیم درجه حرارت هر فضا به طور جداگانه کنترل شود. همچنین با استفاده از سیستم فن کوئل از انتقال آلودگی بین اتاق ها جلوگیری می شود.

کف پوش لمینت

کف پوش لمینت

شاید به عنوان یک بیننده در هنگام مواجهه با خرید انواع کفپوش ها ، تنها فاکتور مهم جهت خرید را قیمت آن بدانید ولی در مقام خریدار اوضاع کاملاً تفاوت می کند. در این مرحله سعی داریم با معرفی ویژگیهای یک کفپوش برتر، به معرفی بهترین های حال حاضر ایران در رده های مختلف کاربردی و قیمتی بپردازیم.

کلید و پریز

کلید و پریز

کمتر کسی است که در طول روز سروکارش با وسایل برقی و الکترونیکی نیفتد و برای اکثریت ما تصور دنیای بدون وسایل برقی بسیار دشوار است. کافی است یک روز را بدون برق بگذرانید تا ببینید ما به وسایل الکترونیکی و برقی چقدر وابسته شده ایم. برای استفاده از کامپیوتر، تلویزیون، موبایل و لامپ که روزبه روز متنوع تر و پیچیده تر می شوند حضور یک چیز مسلم است؛ کلید و پریز.

برج خنک کن

برج خنک کن

سیستم های تاسیساتی مجموعه ای از تجهیزات هستند که با قرار گرفتن در کنار هم می توانند کارآیی لازم را داشته باشند. سیستم های تهویه مطبوع مرکزی اغلب این گونه هستند که با قرار گرفتن بخشی از تجهیزات در موتورخانه و پشت بام، تهویه مطلوب هوا را انجام می دهند.

پروفیل های یو پی وی سی

پروفیل های یو پی وی سی

از زمانی که اولین پروفیل های «یو پی وی سی» وارد کشورمان شد چند سالی بیشتر نمی گذرد اما بازار در و پنجره با تمام وسعت و تنوعی که دارد به بخشی از قلمروی این محصول خوش ساخت تبدیل شده است. تقریباً هیچ پنجره ای برای ساختمان ها به ویژه از نوع دو جداره ساخته نمی شود مگر اینکه از پروفیل های جدید مانند یو پی وی سی در آن استفاده شده باشد.

. . . . 1 2 3 4 5 6 . . . .
×