اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

روش نصب و چیدمان آجر نسوز

روش نصب و چیدمان آجر نسوز

جالب است بدانید که بیشترین روشی که در نصب آجرنسوز متداول است اجرای نصب آجرنسوز با ملات است اما توجه داشته باشید که در دکوراسیون داخلی خانه و آپارتمان ها توصیه می شود از روش خشک برای نصب آجرنسوزها استفاده کرد چراکه کثیف کاری کمتری در مقایسه اجرای با ملات دارد.

فوت کوزه گری در بندکشی آجرنسوز

فوت کوزه گری در بندکشی آجرنسوز

بندکشی در آجرنسوز نمای ساختمان فوت کوزه گری است که جلای ساختمان را می تواند در نگاه هر بیننده ای به رخ بکشد. به این شرط که مجریان نمای ساختمان از فوت کوزه گری دربند کشی ساختمان آگاه باشند.

یکتا تهویه اروند، تنها تولیدکننده چیلرهای جذبی گازسوز در ایران

یکتا تهویه اروند، تنها تولیدکننده چیلرهای جذبی گازسوز در ایران

: یکتا تهویه اروند به عنوان قطب صنعت تهویه مطبوع در کشور افتخار دارد به عنوان تنها تولیدکننده چیلرهای جذبی گازسوز در ایران باشد و طراحی ، تولید وساخت انواع دستگاه های تهویه مطبوع توسط مهندسان ایرانی از دستاوردهای صنایع یکتا تهویه اروند می باشد

 سایان اوج پارس شانزدهمین عامل خدمات پس از فروش  محصولات روتنبرگر آلمان در دنیا

سایان اوج پارس شانزدهمین عامل خدمات پس از فروش محصولات روتنبرگر آلمان در دنیا

روتنبرگر با بیش از 150 عامل فروش تنها 16 نماینده خدمات پس از فروش در دنیا دارد که ایران شانزدهمین عامل خدمات پس از فروش محصولات روتنبرگر در جهان است که مراحل اجرایی آن بزودی تکمیل و آماده بهره برداری می¬شود¬.

 سیمکو با نیم قرن سابقه تولید در صنعت سیم و کابل ایران

سیمکو با نیم قرن سابقه تولید در صنعت سیم و کابل ایران

مهندس فلاح درباره قدمت مجموعه سیمکو گفت: نیم قرن سابقه تولید در صنعت سیم و کابل سبب شد تا نیاز صنعت برق کشور تأمین شود و در تولید سیم و کابل در کشور خودکفا باشیم و دیگر وابستگی به خارج نداشته باشیم.

هانتا،پیشرو در هوشمندسازی ساختمان

هانتا،پیشرو در هوشمندسازی ساختمان

شرکت دانش بنیان آینده سازان و ایده پردازان نسل توسعه الکترونیک تحت عنوان برند هـانتا طراح و تولید کننده سیستم های هوشمند ساختمان در سال 1389 با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصی مدیریت هوشمند ساختمان در راستای بهینه سازی مصرف انرژی، ارتقای امنیت فعالیت خود را آغاز کرد. حضور در نمایشگاه بین المللی برق بهانه ای شد تا کمی بیشتر با شرکت هانتا آشنا شویم.

شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان

شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان

حفظ بازار صادراتی بعد از 22 سال فعالیت موجب شده شرکت بازرگانی برق و صنعت مغان به شناختی از نیاز بازار برسد و چارچوب کالاها را استاندارد سازی کرده و در نهایت به این شناخت دست یابد که چه کالایی را با چه مشخصاتی و منطبق با نیاز مشتریان عرضه نماید.

سیم و کابل افلاک الکتریک

سیم و کابل افلاک الکتریک

مهندس محمدیان، مدیرعالی گروه کارخانجات افلاک الکتریک درباره ضرورت رعایت شاخصه های کیفیت درتولیدات سیم و کابل صنعت برق کشور گفت: وجود سیم و کابل در صنایع و استفاده از آنها در ساختمان ها به مانند رگ های بدن انسان می باشد که اگرچه دیده نمی شوند با اینحال وجودشان بسیار حیاتی می باشد. لذا کیفیت در تولید سیم و کابل و رعایت شاخصه های استاندارد از اولویت ها و مهمترین شاخصه ها تولیدکنندگان می باشد. چراکه در غیر اینصورت باید منتظر حادثه ای تلخ به مانند حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو برای سایر ساختمان ها باشیم.

روی پارکت با کفش راه نروید

روی پارکت با کفش راه نروید

یک کارشناس نصب و اجرا پارکت گفت: در صورتی که با کفش روی پارکت تردد نشود و صندلی های گردان روی آن قرار نگیرد، زمان طبیعی برای تعمیر این کفپوش ها، هر ده سال یکبار خواهد بود.

5 نکته کلیدی در خرید و نصب کفپوش پارکت و لمینت

5 نکته کلیدی در خرید و نصب کفپوش پارکت و لمینت

خریداران کفپوش قبل از هر اقدامی برای خرید کفپوش توجه کنند که فرق پارکت با لمینیت در جنس آنها است. پارکت از چوپ طبیعی ساخته شده است و لمینت از براده های چوب که به صورت فشرده به مانند نئوپان ساخته می شوند. از طرفی انعطاف و رنگ پارکت به خاطر طبیعی بودن و یکدست بودن آنها در مقایسه با لمینیت از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. نوع دیگری کفپوش در بازار از جنس پی وی سی وجود دارد که به کفپوش پی وی سی معروف است که در مقایسه با پارکت و لمینیت از کیفیت بسیار پایینی برخوار است.

پارکت یا لمینت ، کدام کفپوش بهتر است؟

پارکت یا لمینت ، کدام کفپوش بهتر است؟

درصورتی که نیاز به خرید کفپوش برای منزل خود دارید این مقاله به شما کمک می کند تا مقایسه ای بین پارکت و لمینت از ابعاد مختلف داشته باشید و بهترین تصمیم را بگیرید

ویژگی های شیرآلات مرغوب چیست؟

ویژگی های شیرآلات مرغوب چیست؟

با یک محاسبه بسیار آسان درمی یابیم سود خرید شیرآلات بدون استاندارد با احتساب هزینه تعمیرات خرابی آن ها بیشتر از قیمت خرید شیرآلات دارای نشان استاندارد برای مصرف کنندگان آب می خورد.

در و پنجره یو پی وی سی را با گارانتی بخرید

در و پنجره یو پی وی سی را با گارانتی بخرید

چند سالی است که استفاده از در و پنجره های یو پی وی سی (دو جداره) در سطح ساختمانهای شهرهای بزرگ کشور فراگیر شده است. از این رو در این شماره با برخی از دست اندارکاران تولید و فروش این نوع در و پنجره به گفتگو نشستیم و از آنها در مورد ویژگی های پروفیل مرغوب پرسیدیم.

به کلید پریزهای خانه هم توجه کنید

به کلید پریزهای خانه هم توجه کنید

به کلید پریزهای خانه هم توجه کنید همان طور که می دانید جزئیات در دکوراسیون داخلی بسیار مهم هستند، کلید و پریز برق هم در دسته جزئیات قرار می گیرد و عمدتا توجه زیادی به آن ها نمی شود. مدل کلید و پریز خارجی و همین طور مدل های ایرانی امروزه طرح های بسیار متنوعی به خود گرفته اند که قرار گرفتن آن ها در دکوراسیون خانه به راحتی می تواند سطح و کلاس کار را چند درجه بالاتر ببرد.

. . . . 1 2 3 4 5 6 . . . .
×