آرشیو مطالب نشریه شماره 349 پیام ساختمان

چه-نوع-سنگی-برای-راه-پله-بهتر-است چه نوع سنگی برای راه پله بهتر است؟

زمانی که یک معمار تصمیم به ساخت یک ساختمان می گیرد، باید به فکر مرغوب ترین و استانداردترین مصالح جهت ساخت باشد.

ادامه مطلب
اصول-طراحی-و-رنگ-آمیزی-اتاق-خواباصول طراحی و رنگ آمیزی اتاق خواب

هر خانه از محیط های مختلفی تشکیل شده که مهم ترین آن ها سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب و سرویس بهداشتی است. توجه به رنگ و چیدمان هر یک از این مکان ها اهمیت زیادی دارد، چرا که ما هر روزه زمان زیادی را در آن ها می گذرانیم و از محیطشان اثر می گیریم.

ادامه مطلب
شوالیه-سفید-معماریشوالیه سفید معماری

ریچارد میر ،ملقب به شوالیه سفید پست مدرنیسم، به عنوان یکی از هنرمندان و معماران برجسته هنر انتزاعی، آثار ارزشمند بسیاری را از خود به یادگار گذاشته است که به کارگیری رنگ سفید در قالب طرح های پیچیده، اصلی ترین شاخصه تمامی آنها به شمار می رود.

ادامه مطلب
8-نکته-برای-اینکه-بازسازی-خانه-موفقی-داشته-باشید 8 نکته برای اینکه بازسازی خانه موفقی داشته باشید

8 اگر نگاهی به قیمت املاک و وضعیت بازار مسکن بیندازید، احتمالا شما هم با ما موافق خواهید بود که بازسازی خانه جایگزینی مناسب برای خرید و اسباب کشی به خانه ای جدید است.

ادامه مطلب
رادیاتور-شیشه-ای-راه-حل-دکوراسیون-داخلی رادیاتور شیشه ای راه حل دکوراسیون داخلی

آیا تا به حال فکر کرده اید، تابلوهایی که در منزل و یا محل کارمان برای زیبایی یا یادگاری یا راهنمایی نصب کرده ایم می تواند یک سیستم گرمایشی هم باشد!!!

ادامه مطلب
ساخت-بتن-استاندارد-با-استفاده-از-یخ-پولکی ساخت بتن استاندارد با استفاده از یخ پولکی

شرکت پترو افق فناوران که از سال 1346 تاسیس شده سابقه فعالیت مستمر در زمینه های طراحی و اجرای پروژه های صنعتی , نفت , گاز و پتروشیمی و نیز ساخت اسکلتهای فلزی، محاسبه و اجرای بتن ریزی و طراحی ، ساخت مجموعه های صنعتی در حوزه تبرید و تهویه جهت مصارف گوناگون را دارد.

ادامه مطلب
چه-زمانی-باید-به-موتورخانه-سرکشی-کنیم چه زمانی باید به موتورخانه سرکشی کنیم؟

ساختمان های زیادی از جمله بیمارستان ها، مدارس، آپارتمان ها و ادارات در کشور ما وجود دارند که مجهز به سیستم گرمایشی مرکزی هستند و از شوفاژ به عنوان منبع گرمایی خود استفاده می کنند. از آنجا که این سیستم وظیفه گرم کردن واحدهای زیادی را در یک ساختمان برعهده دارد، پس هرگونه ایراد در عملکرد آن می تواند منجر به بروز مشکلات بیشتری شود و افراد زیادی را دچار آسیب کند.

ادامه مطلب
راهکارهای-گرم-کردن-خانه-در-زمان-قطع-گاز راهکارهای گرم کردن خانه در زمان قطع گاز

وقتی از فصل سرما حرف می زنیم، اولین و مهم ترین نکته ای که به خاطرمان می آید چگونگی گرم کردن خانه در این فصل سرد است.

ادامه مطلب
موقع-گیر-کردن-در-آسانسور-چه-کار-کنیمموقع گیر کردن در آسانسور چه کار کنیم؟

آسانسور یک وسیله است و همه وسیله ها روزی با نقص روبه رو شده یا خراب می شوند. اما این موضوع زمانی مشکل آفرین است که این نقص هنگام حضور افراد در داخل آسانسور رخ دهد.

ادامه مطلب
راه-حل-قانونی-عدم-پرداخت-شارژ-ساختمان راه حل قانونی عدم پرداخت شارژ ساختمان

یکی از بزرگترین مشکلاتی که مدیران ساختمان را درگیر خود می کند، پرداخت نکردن شارژ ساختمان توسط برخی مالکان یا مستأجران است. این مسئله معمولاً به اعتراض باقی اهالی ساختمان منجر می شود و در برخی موارد دعواها و جر و بحث های بسیاری را در پی خواهد داشت.

ادامه مطلب
مراحل-طراحی-و-ساخت-استخر-خانگی مراحل طراحی و ساخت استخر خانگی

شنا و آب تنی یکی از محبوب ترین ورزش ها و تفریحات برای هر سن و سالی به شمار می رود. اما شلوغی، ازدحام و محدود بودن سانس استخرهای عمومی ممکن است بسیاری از افراد را از این سرگرمی مفید دور کند.

ادامه مطلب
نقشه-استاندارد-خانه-چیست نقشه استاندارد خانه چیست؟

اگر تابه حال برای خرید به خانه های مختلف سر زده باشید حتما به این نتیجه رسیده اید که نقشه خانه در زیبایی و کارآمدی خانه نقش به سزایی دارد. اگر معیارهایی مانند محله و طول عمر ساختمان را نادیده بگیریم، آن چیزی که دو خانه مثلا صد متری را از هم متمایز می کند نقشه و طراحی فضاهای داخلی آنهاست.

ادامه مطلب
شرایط-دریافت-وام-تعمیرات-مسکنشرایط دریافت وام تعمیرات مسکن

نوسازی یا بازسازی ساختمان، مفهومی دیرینه در کشورمان دارد. بررسی ها حاکی از آن هستند که از عصر ایران باستان، نوسازی و بازسازی خانه در ایران عملی بسیار مرسوم بوده است و سنت خانه تکانی که هرساله احیا می گردد نیز ریشه در آداب ورسوم آن زمان دارد.

ادامه مطلب
بازار-اجاره-بها-توپی-که-به-زمین-مشاوران-املاک-افتادبازار اجاره بها، توپی که به زمین مشاوران املاک افتاد!

در حالی که شهروندان در روزهای اخیر از افزایش مجدد اجاره بها گلایه مندند، وزیر راه و شهرسازی تشکل های صنفی مسکن را مسئول کنترل نرخ اجاره بها معرفی کرد.

ادامه مطلب
تدوین-سند-توسعه-محلات-پایتخت-در-برنامه-سوم-توسعه-شهرتدوین سند توسعه محلات پایتخت در برنامه سوم توسعه شهر

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران از تدوین سند توسعه محلات پایتخت در راستای تدوین برنامه سوم توسعه شهر تهران تا پایان سال آینده خبر داد و گفت: تا پایان امسال، سند توسعه 150 محله تدوین و به اجرا گذاشته خواهد شد.

ادامه مطلب
رکود-تورمی-مسکن-نتیجه-عدم-مقابله-با-سوداگرانرکود تورمی مسکن ؛ نتیجه عدم مقابله با سوداگران

علیرغم تشدید رکود تورمی در بازار مسکن بویژه در پایتخت، طرح مالیات بر عایدی مسکن که سوداگری در این بازار را مهار خواهد کرد، بلاتکلیف است.

ادامه مطلب
دلار-ارزان-شد-قیمت-مسکن-پایین-نیامددلار ارزان شد، قیمت مسکن پایین نیامد

با وجود تحلیل برخی کارشناسان مبنی بر رابطه نرخ ارز با قیمت مسکن، گزارش ها حاکیست نرخ دلار در یک ماه و نیم گذشته کاهش یافته اما قیمت مسکن در پاییز نه تنها کاهشی نبوده، بلکه تا حدودی هم افزایش داشته است.

ادامه مطلب
تجربه-تلخ-پروژه-های-ناتمامتجربه تلخ پروژه های ناتمام

پانزدهم آذر ماه در کشور ما مصادف با مناسبت هاو اتفاقات ریز و درشت متفاوتی است که هر کدام به جای خود اهمیت خاصی دارد. از جمله موارد قابل اعتنای روز پانزدهم آذر در هر سال این است که به رسم معمول،لایحه بودجه سال آتی یا همان سرنوشت مالی یک ساله کشوراز سوی دولت به مجلس شورای اسلامی ارایه می شود تا نمایندگان محترم نیز با اعمال نظرات کارشناسانه خود آن را تکمیل و تصویب نمایند و در قاموس قانون یک ساله کشور منافع ملی را با استناد به آن پیگیری کنند و نظارت نمایند.

ادامه مطلب
سایان-اوج-پارس-شانزدهمین-عامل-خدمات-پس-از-فروش-محصولات-روتنبرگر-آلمان-در-دنیا سایان اوج پارس شانزدهمین عامل خدمات پس از فروش محصولات روتنبرگر آلمان در دنیا

روتنبرگر با بیش از 150 عامل فروش تنها 16 نماینده خدمات پس از فروش در دنیا دارد که ایران شانزدهمین عامل خدمات پس از فروش محصولات روتنبرگر در جهان است که مراحل اجرایی آن بزودی تکمیل و آماده بهره برداری می¬شود¬.

ادامه مطلب
سیمکو-با-نیم-قرن-سابقه-تولید-در-صنعت-سیم-و-کابل-ایران سیمکو با نیم قرن سابقه تولید در صنعت سیم و کابل ایران

مهندس فلاح درباره قدمت مجموعه سیمکو گفت: نیم قرن سابقه تولید در صنعت سیم و کابل سبب شد تا نیاز صنعت برق کشور تأمین شود و در تولید سیم و کابل در کشور خودکفا باشیم و دیگر وابستگی به خارج نداشته باشیم.

ادامه مطلب
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×