فهرست مطالب نشریه شماره 363 هفته نامه پیام ساختمان

کاهش-پاییزی-قیمت-ها-در-بازار-مسکن

کاهش پاییزی قیمت ها در بازار مسکن

شماره : 363ماهنامهساخت و ساز ،تاسیساتتاریخ انتشار : 1398/08/18
مزایای-لوله-برق-خرطومیمزایای لوله برق خرطومی

برق کشی یکی از امور ضروری در ساختمان سازی است که اجرای آن باید بر اساس استاندارهای لازم ایمنی صورت گیرد. عدم توجه به اجرای اصولی و نکات ایمنی ممکن است منجر به بروز حادثه و پیامدهای ناگوار شود.

ادامه مطلب
پکیج-دیواری-چه-مارکی-بخریمپکیج دیواری چه مارکی بخریم؟

اگر مایلید از سیستم گرمایشی پکیج استفاده کنید، ممکن است یکی از دغدغه های تان این باشد که پکیج دیواری چه مارکی بخریم؟ در اکثر موارد با انتخاب یک برند مناسب می توانید مدتها با خیال آسوده از یک این سیستم گرمایشی استفاده کنیم اما نگهداری و سرویس به موقع پکیج نیز می تواندعمر مفید آن را افزایش دهد و شما را از هزینه های تعمیرات پکیج ایمن کند.

ادامه مطلب
خرید-مسکن-آماده-ارزا-نتر-از-ساخت-مسکنخرید مسکن آماده ارزا نتر از ساخت مسکن!

رئیس کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به کاهش 35 درصدی تا 50 درصدی صدور پروانه های ساختمانی گفت: در حال حاضر وضعیت ساخت و ساز به گونه ای شده که مسکن آماده ارزانتر از ساخت یک واحد مسکونی برای سازنده خواهد بود.

ادامه مطلب
بی-سر-و-صدا-جارو-کنیدبی سر و صدا جارو کنید!

جارو مرکزی چیست؟ شاید این سوال در ذهن بسیاری از شما ایجاد شده باشد. جارو مرکزی یک سیستم مکنده استاندارد است که از آن به منظور نظافت ساختمان استفاده می شود. حال سوال این جاست که تفاوت آن با جارو برقی های معمولی در چیست؟ سیستم این گونه جارو ها به گونه ای است که پس از نظافت مکان مورد نظر، زباله های جمع آوری شده را از طریق لوله هایی که در داخل دیوار تعبیه شده است، به فضایی مشخص هدایت می کند.

ادامه مطلب
فرآوری-سنگ-اشتغالزایی-را-در-کشور-چند-برابر-می-کندفرآوری سنگ، اشتغالزایی را در کشور چند برابر می کند

یک فعال بازار سنگ با ابراز امیدواری نسبت به چشم انداز روشن صنعت فرآوری سنگ در ایران گفت: برای چند برابر شدن اشتغالزایی در این صنعت، می توان صادرات سنگ قله را محدود کرد تا از این طریق زمینه فعالیت واحدهای سنگبری و فرآوری سنگ در کشور بیش از پیش فراهم شود.

ادامه مطلب
تولید-کابل-های-سیلیکون-درشرکت-سیم-و-کابل-مشهدتولید کابل های سیلیکون درشرکت سیم و کابل مشهد

قائم مقام شرکت صنایع سیم و کابل مشهد از ورود محصولی جدید به سبد کالایی این شرکت خبر داد و گفت: برای نخستین بار، خط تولید کابل سیلیکون و نسوز در شرکت سیم و کابل راه اندازی شد.

ادامه مطلب
ورود-افراد-غیرمتخصص-بازار-ساخت-و-ساز-را-آشفته-کرده-استورود افراد غیرمتخصص بازار ساخت و ساز را آشفته کرده است!

چند دهه است که در حوزه معماری و ساخت و ساز، ساختمان ها و عمارت های مختلفی با هزینه فراوان ساخته می شود اما در پایان، اثری از دل خاک سر در می آورد که هویت و حتی ساختاری درست نیز ندارد.

ادامه مطلب
ساجیران-محصول-منحصر-به-فرد-شما-را-تولید-می-کندساجیران محصول منحصر به فرد شما را تولید می کند

ساجیران از معدود شرکت های ایرانی است که تنها محصول تولید نمی کند، بلکه براساس ویژگی ها و مختصات محیط و نیز سلیقه مشتری، کالایی خاص و منحصر به فرد تولید می کند.در واقع این شرکت، مجموعه ای از امکانات قابل طراحی و ساخت خود را به مشتریان ارائه می کند.

ادامه مطلب
نوسان-ارزی-قیمت-ماشین-آلات-ساختمانی-را-چهار-برابر-کردنوسان ارزی، قیمت ماشین آلات ساختمانی را چهار برابر کرد!

نوسانات ارزی در طول چند ماه گذشته موجب شده تا قیمت ماشین آلات کوچک ساختمانی سه تا چهار برابر شود. این افزایش قیمت ها، از یک سو هزینه پیمانکاران برای اجرای مکانیزه ساخت و ساز را بالا برده و از سوی دیگر بازار داخلی را به جولانگاه کالاهای کم کیفیت و ارزان چینی تبدیل کرده است.

ادامه مطلب
×