انتخاب-پرده-مناسب-برای-دکوراسیون-خانه انتخاب پرده مناسب برای دکوراسیون خانه

پرده برای جلوگیری از ورود نور و حفظ حریم شخصی استفاده می شود. پرده در خانه یک عنصر زیبایی به شمار می آید و انتخاب پرده مناسب در خانه، نقش بسیار مهمی در بزرگ و دلباز جلوه دادن خانه دارد.

ادامه مطلب
انتخاب-نور-مناسب-برای-خانه انتخاب نور مناسب برای خانه

در مورد اتاقی که در آن بیشتر از سایر نقاط وقت می گذرانید بیشتر فکر کنید. آیا در هنگام طراحی منزل خود به انتخاب نور مناسب در هر اتاق توجه کرده اید؟ آیا می دانید تعداد لامپ در اتاق باید چند تا باشد؟ آیا می دانید نور مناسب هر اتاق با چه لامپی تامین می شود؟ چند تعداد لامپ در اتاق شما وجود دارد؟

ادامه مطلب
لاکچری-بودن-دور-از-تصور-نیست لاکچری بودن دور از تصور نیست

علیرضا کاظمی مدیرعامل شرکت پرتوصانع، مجری و پیمانکار در معماری،طراحی، نوسازی ، بازسازی و مقاوم سازی پروژه های ساختمانی است.

ادامه مطلب
باتیس-در-و-پنجره-ای-رو-به-فردا باتیس در و پنجره ای رو به فردا

شعار مجموعه باتیس را در کیفیت بالا در عین حال قیمت مناسب دانست و اشاره کرد که رضایت مندی مشتری برای مجموعه باتیس بیشترین سودی است که این مجموعه تولیدکننده در و پنجره در دودهه اخیر به آن می­بالد.

ادامه مطلب
10-ویژگی-یک-سالن-پذیرایی-گرم-و-دلنشین 10 ویژگی یک سالن پذیرایی گرم و دلنشین

سالن پذیرایی بعد از آشپزخانه مهمترین بخش یک خانه است، جایی که ما را به مهمانان مان معرفی می کند.

ادامه مطلب
انواع-دیوارپوش-ضد-آب-در-حمام-و-سرویس-بهداشتی انواع دیوارپوش ضد آب در حمام و سرویس بهداشتی

حمام و سرویس بهداشتی از جمله قسمت هایی از خانه محسوب میشوند که با عنصر آب ارتباط مستقیمی دارند.

ادامه مطلب
فن-کویل-سیستمی-برای-تمام-فصول فن کویل، سیستمی برای تمام فصول

فن کویل یک سیستم تهویه مطبوع است که هم برای تامین گرمایش در فصول سرد و هم برای تامین سرمایش در فصول گرم مورد استفاده قرار می گیرد. اجزای این سیستم متشکل از فن، کویل های گرمایشی و سرمایشی، شیر فلکه و فیلتر هوا است. فنی که در این سیستم تعبیه شده از جنس پلاستیک بوده و دارای وزن سبک و سرو صدای کم می باشد.

ادامه مطلب
انواع-سیستم-اطفا-حریق-اتوماتیکانواع سیستم اطفاء حریق اتوماتیک

اطفاء حریق به اقداماتی گفته میشود که برای خاموش کردن و مهار آتش صورت میگیرد.

ادامه مطلب
مزایای-استفاده-از-دیمر-در-برق-کشی-ساختمانمزایای استفاده از دیمر در برق کشی ساختمان

دیمر قطعه ای است که در اکثر پروژه های الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب
وام-ساخت-مسکن-تورم-زا-نیستوام ساخت مسکن تورم زا نیست

دبیر کانون سراسری انبوه سازان گفت: به نظر می رسد کارت خرید مصالح ساختمانی که ایده وزیر مسکن است،همان خرید دین باشد که در حال حاضر بسیاری از بانک های تجاری نیز آن را به مشتریان عرضه می کنند.

ادامه مطلب
نکات-مهم-قبل-از-نصب-آسانسورنکات مهم قبل از نصب آسانسور

آسانسور یا بالابر وسیله ای برای جا به جایی افراد بین طبقات ساختمان است و اصولاً در تمام ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی، تفریحی و … با توجه به نیاز افراد نصب می شود و آسایش و راحتی را برای آنها به ارمغان می آورد. این وسیله برای تمام افراد خصوصاً افرادی که با ویلچر تردد می کنند مناسب می باشد.

ادامه مطلب
نبود-نظام-حرفه-ای-دلیل-عقب-ماندگی-در-حوزه-ساختماننبود نظام حرفه ای ، دلیل عقب ماندگی در حوزه ساختمان

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در بخش مسکن و صنعت ساختمان وابستگی به خارج از کشور وجود ندارد، گفت: دلایل عقب ماندگی های کشورمان در حوزه ساختمان نبود نظام حرفه ای است و هنوز بخش عمده ای از ساخت و سازها توسط بخش خصوصی غیرحرفه ای انجام می شود.

ادامه مطلب
اعطای-کارت-مصالح-تأثیری-در-کاهش-قیمت-مسکن-ندارداعطای کارت مصالح، تأثیری در کاهش قیمت مسکن ندارد

یک کارشناس اقتصادی معتقد است: ارائه تسهیلاتی چون زمین رایگان یا کارت اعتباری مصالح به سازندگان، بدون قاعده گذاری صحیح، کاهش قیمت مسکن و تعادل بخشی به این بازار را در پی نخواهد داشت.

ادامه مطلب
تحقق-رونق-مسکن-از-3-مسیر تحقق رونق مسکن از 3 مسیر

یک کارشناس ارشد بخش مسکن می گوید:دولت برای رونق بخش مسکن می تواند از طریق یارانه، سیاستگذاری، تامین زمین و سایر ابزارهایی که در اختیار دارد در جهت توانمندسازی این دسته از تقاضا اقدام کند.

ادامه مطلب
آب-معدنی-یا-آب-تصفیه-شدهآب معدنی یا آب تصفیه شده ؟

بعد از هوای پاک، مصرف آب سالم، عنصری حیاتی برای زنده ماندن بشر محسوب می شود. اهمیت استفاده از آب سالم بر هیچ کس پوشیده نیست.

ادامه مطلب
پیام-ریاست-سازمان-نظام-مهندسی-ساختمان-استان-تهران-به-مناسبت-روز-مهندسپیام ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به مناسبت روز مهندس

روز مهندس که به احترام سالروز تولد شاعر ، فیلسوف ، دانشمند و ریاضی دان ، خواجه نصیرالدین طوسی نامگذاری شده را حضور جامعه فرهیخته مهندسی تبریک عرض نموده و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نیز به بهانه چنین روزی مراتب قدردانی خود را به طرق مختلف همچون برگزاری جشن ، سخنرانی و برگزاری کلاسهای آموزشی و ... تقدیم اعضاء محترم خود می کند.

ادامه مطلب
پیام-دبیر-همایش-روز-مهندسپیام دبیر همایش روز مهندس

هر ساله همزمان با روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی که در تقویم به نام روز مهندس نامگذاری شده است مراسمی جهت پاسداشت این روز و جایگاه مهندسی در صنعت کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب
نانو-فناوری-سازگار-با-طبیعت-و-سلامت نانو، فناوری سازگار با طبیعت و سلامت

پرهام غفوری صالح، مدیر عامل مجتمع کارخانجات چسب و رنگ نانوپوش است، با او گفتگویی انجام دادیم که از نظر می گذرد.

ادامه مطلب
رمز-موفقیت-ما-اصرار-بر-موفقیت-استرمز موفقیت ما، اصرار بر موفقیت است

وقتی برای شرکت در نمایشگاههای خارجی عازم سفر می شد، هیچ وقت بلیط برگشت نمی گرفت. معتقد بود تا قرارداد فروش با طرف خارجی نبسته، نباید برگردد. موقع شرکت در نمایشگاه چهارروزه شیرآلات بهداشتی عربستان، 50 روز ماند تا سرانجام توانست قرار داد فروش و صادرات محصولاتش را به مدت دهسال با تجار میزبان منعقد کند.

ادامه مطلب
تمرکز-بر-هدف-روند-خروج-از-بحران-را-سرعت-می-بخشد تمرکز بر هدف، روند خروج از بحران را سرعت می بخشد

مهندس مهدی سبحانی مدیر عامل شرکت راه گسترش نامدار ، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندس عمران با گرایش ژئوتکنیک است.این مدیر صنعتی با تجربه ای بالغ بر 15 سال در زمینه اجرای انواع پروژه های عمرانی در بخش های مختلف راهسازی، محوطه سازی و پروژه های ساختمانی، موفق شده پس از سپری کردن دوره های تخصصی و تحصیل در خارج از کشور، تکنولوژی تولید کامل ترین و کارآمدترین سیستم قطعات پیش ساخته را با قابلیت های فنی فراوان در کشور با نام تجاری ژئوبلوک بومی سازی نماید.

ادامه مطلب
×