آرشیو مطالب نشریه شماره 346 پیام ساختمان

نکات-ایمنی-بخاری-گازی-چیست نکات ایمنی بخاری گازی چیست ؟

با گسترش طرح های گازرسانی به بیشتر نقاط کشور سیستم گرمایش اکثریت خانه های ایرانیان بخاری گازی است .

ادامه مطلب
آنچه-باید-در-مورد-شیب-لوله-کشی-فاضلاب-بدانیم آنچه باید در مورد شیب لوله کشی فاضلاب بدانیم

سیستم فاضلاب خانگی یکی از مهمترین ارکان اصلی در ساختمان می باشد و در زیر دسته ی تاسیسات خانگی قرار می گیرد که قبل از اجرا باید بصورت استاندارد و صحیح طراحی شود. طراحی لوله کشی فاضلاب ساختمانلوله کشی فاضلاب را هم شامل بشود.

ادامه مطلب
چگونه-پکیج-را-سرویس-کنیمچگونه پکیج را سرویس کنیم؟

تامین آب گرم مناسب برای مصارف روزانه و همچنین دمای متعادل و گرمای مطبوع در فصل های سرد از ویژگی های مهم هر خانه ای است. امروزه پکیج های دیواری به یکی از محبوب ترین و پر کاربردترین وسایل گرمایشی منازل تبدیل شده اند. مزیت های استفاده از این دستگاه نسبت به سیستم شوفاژ و موتورخانه فراوان است.

ادامه مطلب
تأثیر-دوگانه-نرخ-ارز-برمسکنتأثیر دوگانه نرخ ارز برمسکن

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی تاثیر دوگانه کاهش نرخ ارز بر بازار مسکن را تشریح کرد.

ادامه مطلب
کاهش-صادرات-سیمان-به-عراق کاهش صادرات سیمان به عراق

از اواخر سال 95 با افزایش تعرفه های واردات سیمان از سوی دولت عراق، حجم صادرات سیمان و کلینکر به این کشور کاهش یافت.

ادامه مطلب
آخوندی-در-بخش-مسکن-موفق-نبودآخوندی در بخش مسکن موفق نبود

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه میزان معاملات در کشور 4 درصد رشد کرده، اما میزان معاملات اجاره 13 درصد کاهش یافته است، گفت: وزیر مستعفی راه و شهرسازی در بخش مسکن موفق عمل نکرد و ما همچنان منتظر مسکن اجتماعی او هستیم.

ادامه مطلب
دلایل-رشد-پرداخت-تسهیلات-مسکن-تشریح-شددلایل رشد پرداخت تسهیلات مسکن تشریح شد

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن در تشریح دلایل رشد پرداخت تسهیلات مسکن گفت: اگرچه حجم و تعداد معاملات مسکن در ماه های اخیر کاهش یافته، اما به دلیل افزایش قیمت مسکن و کاهش قدرت خرید بر تعداد متقاضیان تسهیلات افزوده شده است.

ادامه مطلب
نورپردازی-فضاهای-مختلف-شهرینورپردازی فضاهای مختلف شهری

نور در فضاهای مختلف به دو منظور تأمین روشنایی و نورپردازی مورد استفاده قرار میگیرد.

ادامه مطلب
حسین-امانتحسین امانت

حسین امانت (تولد 1321) طراح و معمار است.

ادامه مطلب
چگونه-برای-خانه-کوچک-مان-کتابخانه-بسازیمچگونه برای خانه کوچک مان کتابخانه بسازیم؟

در حال حاضر که بیشتر خانه کوچک است ،رویای رسیدن به کتابخانه بزرگ شایدآرزویی محال به نظر برسد اما باز هم به قد و اندازه خانه مان می توانیمبا اندکی خلاقیت کتابخانه رویایی بسازیم.

ادامه مطلب
چطور-هزینه-مصرف-انرژی-خانه-را-کاهش-دهیمچطور هزینه مصرف انرژی خانه را کاهش دهیم؟

از دلایل مهم صرفه جویی در مصرف انرژی، گرم شدن زمین است. استفاده از برخی از انرژی ها موجب گرم شدن زمین و در نتیجه آسیب رسانی به آن می شود؛ بنابراین همگی باید در کاهش مصرف انرژی خانه ها و اماکن مختلف کوشا باشیم تا اول از همه خودمان را از خطرات احتمالی نجات دهیم.

ادامه مطلب
نمایشگاه-ساختمان-و-خدمات-ساختمانی-قطر-BIG5-QATARنمایشگاه ساختمان و خدمات ساختمانی قطر BIG5 QATAR

زمان برگزاری : 2 تا 4 مهر 1397 برگزارکننده :DMG GROUPS شرکت دی ام جی

ادامه مطلب
آیا-وکالت-بلاعزل-قابل-ابطال-استآیا وکالت بلاعزل قابل ابطال است؟

وکالت عقدی است جایز یعنی عقدی است که با مرگ هر یک از طرفین یا استعفای وکیل یا عزل وکیل توسط موکل و یا با جنون وکیل و یا موکل پایان می یابد . برای مثال اگر کسی به دیگری وکالت دهد که اتومبیلی برای او خریداری کند به کسی که وکالت می دهد موکل و به کسی که عمل خرید اتومبیل را باید انجام دهد وکیل می گویند.

ادامه مطلب
گودبرداری-و-ایمنی-در-ساختمانگودبرداری و ایمنی در ساختمان

روش اجرای میکروپایل مشتمل بر چهار مرحله حفاری (در صورت نیاز)، لوله کوبی، تزریق و تسلیح می باشد که مراحل اجرای آن در زیر تشریح شده است.

ادامه مطلب
ریزش-شدید-قیمت-مسکن-در-راه-استریزش شدید قیمت مسکن در راه است

رییس کمیته مسکن کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تا ماه های آینده شاهد کاهش چشمگیر قیمت مسکن خواهیم بود، گفت: پیشنهادات جدیدی به منظور ساماندهی بازار مسکن در دست تدوین است.

ادامه مطلب
هانتا-گامی-بلند-در-هوشمند-سازی-ساختمانهانتا، گامی بلند در هوشمند سازی ساختمان

با گسترش روز افزون علم و آشنایی بیشتر مردم بافناوری های روز دنیا، صرفه جویی در مصرف انرژی و ایجاد آسایش و استفاده از سایر امکانات ضرورت بکارگیری این تکنولوژی در زندگی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب
نوسازی-هر-محله-12-سال-زمان-می-برد نوسازی هر محله، 12 سال زمان می برد

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طرح بازآفرینی شهری با نوسازی 486 محله واقع در بافت های فرسوده کشور از آبان ماه آغاز می شود، گفت: بازسازی هر محله حداقل 12 سال زمان می برد.

ادامه مطلب
هفدمین-دوره-نمایشگاه-بین-المللی-تاسیسات-برگزار-شدهفدمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات برگزار شد

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان عبدالکریم جلالی رئیس ستاد برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسا ت با بیان اینکه این نمایشگاه از امروز تا چهارم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بر پا شده است، گفت: در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسا ت 439 شرکت داخلی و خارجی حضور و مشارکت دارند که از این تعداد 363 شرکت داخلی و 76 شرکت و نام تجاری خارجی هستند.

ادامه مطلب
سال-طلایی-برای-تولید-کنندهسال طلایی برای تولید کننده

دکتر عبدالکریم جلالی مجری نمایشگاه تاسیسات تهران و مدیر عامل شرکت نمانگر در پاسخ سوال خبرنگار پیام ساختمان در خصوص محقق شدن برنامه ریزی هایشان در هفدمین نمایشگاه تاسیسات تهران گفت :سالی که گذشت سال بسیار سختی برای فعالان حوزه تجارت و تولید کنندگان بوده است.

ادامه مطلب
رحمانی-و-اسلامی-نیاز-صنعت-و-تولید-ایرانیرحمانی و اسلامی؛ نیاز صنعت و تولید ایرانی

پیش از آغاز دولت دوازدهم و در کشاکش انتخاب وزرای کابینه که وزارت دکتر آخوندی به دلیل حضورشان در دولت یازدهم قطعی شده بود، در رابطه با انتخاب وزیر صنعت آشنا به تولید بخصوص تولیدات صنعت ساختمان که بیش از یک سوم اقتصاد کشور را در خود جای داده است، در همین ستون نوشتیم: «این روزها به همان اندازه که وقت رئیس جمهور منتخب دوازدهم برای گزینش افراد شاخص و توانمند جهت سکانداری وزاتخانه های کابینه صرف می شود تا با انتخاب گروه هماهنگ، دولت در چهار سال آتی بتواند اقتصاد کشور را از گردنه صعب العبور رکود عبور دهد، دغدغه صاحبان صنایع از جمله تولیدکنندگان مصالح ساختمانی نیز آن است که افراد برتر به لحاظ سوابق اجرایی به کابینه راه یابند بلکه بتوانند صنایع تولیدی کشور نجات دهند.»

ادامه مطلب
کاوه-تک-رقیبی-برای-تولیدات-اروپایی کاوه تک، رقیبی برای تولیدات اروپایی

سلمان ملا سلمانی 64 ساله، از 12 سالگی کار کردن را آغاز کرد. روستا زاده ای که به اصرار پدر برای درس خواندن عازم تهران شد و به منظور امرار معاش روزها کار میکردو شب ها به درس مشغول می شد.

ادامه مطلب
تولید-حرکتی-برای-ساختن-فردای-جامعهتولید، حرکتی برای ساختن فردای جامعه

معتقد است که درآمد حاصل از فرآوری و تولید سنگ ساختمان بسیار بابرکت است. چرا که این درآمد از کوه که مظهر پاکی است، بدست می آید.

ادامه مطلب
رمز-موفقیتم-کمک-نگرفتن-از-بانک-استرمز موفقیتم کمک نگرفتن از بانک است

سید محمد دهقان مدیر عامل مجتمع کارخانجات سنگ سالاراست که به تازگی مدرک دکترای خود را دررشته مدیریت دریافت کرده است.

ادامه مطلب
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×