آرشیو مطالب نشریه شماره 357 پیام ساختمان

راهکار-وزارت-راه-برای-حل-معضل-قیمت-مسکن راهکار وزارت راه برای حل معضل قیمت مسکن

معاون وزیر راه یکی از راهکار های پاسخ به نیاز مسکن در تهران را جمعیت پذیر کردن شهر های جدید اطراف شهر تهران عنوان کرد.

ادامه مطلب
انتظار-برای-خانه-دار-شدن-به-بالای-45-سال-رسیدانتظار برای خانه دار شدن به بالای 45 سال رسید

رشد قیمت مسکن در یک سال گذشته کافی بود تا قدرت خرید به قدری کاهش یابد که خانه دار شدن به یک رویا تبدیل شود، پس به نظر می رسد این روند مدت زمان انتظار را افزایش و پس انداز برای خانه دار شدن را به یک شوخی تبدیل کرده است.

ادامه مطلب
زمان-فروش-مسکن-فرار-رسیده-است زمان فروش مسکن فرار رسیده است

رشد فروش واحدهای قدیمی ساز، افزایش معاملات سفته بازانه، سردرگمی بازار و دریافت نشانه هایی از اشباع قیمت، چهار مشخصه اصلی بازار مسکن شهر تهران است.

ادامه مطلب
نقش-تأسیسات-مکانیکی-در-بهبود-کیفیت-هوا نقش تأسیسات مکانیکی در بهبود کیفیت هوا

تعویض هوا به منظور ورود هوای تازه و کنترل شده ازنظر درجه حرارت، رطوبت و میزان آلودگی در ساختمان که به علت های مختلف کیفیت خود را ازدست داده است، انجام می شود.

ادامه مطلب
آسانسورهای-هوشمند-شما-را-زودتر-به-مقصد-می-رسانند آسانسورهای هوشمند شما را زودتر به مقصد می رسانند

مشخصات آسانسورهای جدید انتظار کمتر، توقف کمتر و پیش بینی مقصد شما است

ادامه مطلب
فن-کویل-دستگاهی-برای-تمام-فصولفن کویل، دستگاهی برای تمام فصول

فن کویل دستگاهی شامل فن دمنده هوا و کویل جهت تبادل حرارت می باشد.

ادامه مطلب
قبل-از-شروع-گرما-به-فکر-سرویس-کولر-باشید قبل از شروع گرما به فکر سرویس کولر باشید

کم کم روزهای گرم سال از راه می رسد و گرما و شرجی شدن هوا باعث می شود خیلی از افراد به فکر کولرهای خود بیفتند. زیرا کولر به عنوان یک خنک کننده هوا، نقش مؤثری در بهبود هوای داخل ساختمان دارد و کمک می کند تا دمای داخلی ساختمان به دمای مطلوب برای بدن انسان برسد.

ادامه مطلب
طراحی-دکوراسیون-سوئیت-های-کوچکتر-از-50-متر طراحی دکوراسیون سوئیت های کوچکتر از 50 متر

دکوراسیون سوئیت کوچک و چیدمان خانه کوچک به نظر مشکل می آید.

ادامه مطلب
همه-آنچه-که-باید-درباره-حق-کمیسیون-بنگاه-بدانیدهمه آنچه که باید درباره حق کمیسیون بنگاه بدانید

حق الزحمه مشاورین املاک که به حق کمیسیون معروف است در قدیم بنا به اختیار خریدار و فروشنده به آژانس املاک پرداخت می شد، اما از سال 1379 بر اساس قانون فرمول خاصی برای محاسبه حق کمیسیون مشاورین املاک وجود دارد.

ادامه مطلب
ایده-هایی-نو-برای-طراحی-پاسیوایده هایی نو برای طراحی پاسیو

وقتی بخواهیم کمی فارسی تر از معنی و مفهوم پاسیو یاد کنیم، می گوییم حیاط خلوت یا نورگیر .

ادامه مطلب
پرداخت-وام-ساخت-مسکن-2برابر-وام-خرید پرداخت وام ساخت مسکن، 2برابر وام خرید

شبکه بانکی در سال گذشته حدود 104 هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش مسکن پرداخت کرد که 46.9 درصد آن وام ساخت و 25.1 درصد آن را وام خرید مسکن تشکیل داده است.

ادامه مطلب
با-روش-های-مقاوم-سازی-ساختمان-آشنا-شوید با روش های مقاوم سازی ساختمان آشنا شوید

فرایند ارتقا سیستم ساختاری یک ساختمان که به منظور بهبود عملکرد آن تحت بارهای موجود و یا برای افزایش قدرت حمل بارهای اضافی بروی ساختمان توصیف می شود، مقاوم سازی ساختمان نامیده می شود.

ادامه مطلب
تزئین-ستون-وسط-خانه-با-ایده-های-شیکتزئین ستون وسط خانه با ایده های شیک

وجود ستون مشکل بسیاری از افراد است که همیشه به دنبال راه هایی برای تزئین ستون وسط خانه می گردند.

ادامه مطلب
بهترین-طراحی-ها-برای-سقف-خانهبهترین طراحی ها برای سقف خانه

زیبایی خانه یکی از فاکتورهای مهم در طراحی ساختمان تلقی می شود و تاثیر بسیار زیادی از لحاظ روانی بر روی ساکنین آن خانه دارد. این فاکتور مهم هم در فضای بیرون خانه بسیار مورد توجه قرار می گیرد و هم در دکوراسیون و طرح های داخلی خانه حائز اهمیت است.

ادامه مطلب
پروژه-های-نیمه-کاره-نتیجه-تولید-مسکن-مشارکتیپروژه های نیمه کاره نتیجه تولید مسکن مشارکتی

متولیان بخش مسکن کشور در حالی از شروع پروژه های مشارکتی تولید مسکن در زمین های دولتی خبر می دهند که اجرای آن، به جای عرضه سریع مسکن و تنظیم بازار، نتیجه ای جز تعدد پروژه های نیمه کاره در پی نداشته است.

ادامه مطلب
قیمت-گذاری-دستوری-منجر-به-رشد-معاملات-صوری-می-شودقیمت گذاری دستوری منجر به رشد معاملات صوری می شود

اخیراً برخی از برنامه بنیاد مسکن برای صدور بخشنامه تعیین نرخ مسکن از سوی کارشناسان دادگستری خبر داده اند اما مسئولان وجود چنین قصد وبخشنامه ای را رد می کنندو آن راغیرعملی و مخل بازارمی دانند.

ادامه مطلب
11-راه-حل-برای-رهایی-از-آلودگی-صوتی 11 راه حل برای رهایی از آلودگی صوتی

زندگی امروزی مملو از سر و صدای ناخواسته است که در داخل و یا خارج ساختمان تولید شده و موجب آزار شنونده می شوند. امروزه درخیلی از خانه ها، به منظور بزرگتر نشان دادن محیط خانه، دیوارهای داخلی را حذف می کنیم . همزمان با این کار، آشپزخانه ها را از وسایل پر سر و صدا پر می کنیم یا در اتاق نشیمن، یک سینمای خانگی می گذاریم صدا یکی از محصولات فرعی زندگی پرمشغله امروزی شده است. در چنین شرایطی جای تعجب ندارد اگر انسان به دنبال اندکی آرامش باشد. رفع این مشکل آلودگی صوتی راه حل هایی دارد که در این مطلب به آن پرداختیم. بطور کلی نباید فراموش کرد که هرچقدر هم هزینه کنیم ، نمی توانیم به یک ایزولاسیون صد در صد دست پیدا کنیم، بخصوص اگر اتاق مورد نظر از قبل برای تامین این منظور ساخته نشده باشد. نکات زیر می تواند شما را برای رسیدن به یک ایزولاسیون خوب راهنمایی کند.

ادامه مطلب
10-ایده-برای-مدرن-کردن-دکوراسیون-اتاق-نشیمن10 ایده برای مدرن کردن دکوراسیون اتاق نشیمن

چند بار تا حالا پیش آمده است که به اتاق نشیمن نگاه کنید و دلتان بخواهد دکوراسیون آن را عوض کنید؟ با این همه استایل های متفاوت و جدید سخت است که در مقابل تعمیرات منزل مقاومت کنیم. هرکسی متناسب با سلیقه خودش یک دکوراسیون خاص مد نظرش است. شما می توانید بر اساس رنگ مورد علاقه مبل، دیوار، مدل مبل، مدل قالیچه و فرش و کوسن ها و قاب ها و تزیینات خاص در اینترنت جستجو کنید و راهنمایی بگیرید. با ما همراه باشید تا ایده های جذاب را برای شما بیان کنیم.

ادامه مطلب
راه-خانه-دارشدن-مردم-پس-انداز-است-نه-بلیط-بخت-آزماییراه خانه دارشدن مردم پس انداز است نه بلیط بخت آزمایی

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه پروژه مسکن مهر از توقف خارج شده است گفت : تا پایان امسال پرونده مسکن مهر به جز واحدهایی که دارای پرونده حقوقی هستند ، بسته می شود.

ادامه مطلب
دلایل-گرانی-اجاره-بهای-مسکن-چیستدلایل گرانی اجاره بهای مسکن چیست؟

با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقال مستاجران در بازار اجاره مسکن، نگرانی ها درباره افزایش نرخ اجاره در حال افزایش است. نگرانی هایی که سرمنشأ آنها دلایل متعددی است که قیمت مسکن مهم ترین آنها به شمار می آید.

ادامه مطلب
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×