طراحی داخلی با سیمان و سنگ مرمر

این آپارتمان تمامی کف ساختمان را به صورت یکپارچه پوشش داده است. کل ساختمان، از آشپزخانه گرفته تا انباری، به علاوه حمام و ما باقی اجزای ساختمان، باز سازی شده است.

به گزارش پیام ساختمان، در باز سازی فضای اصلی با ایجاد یک قفسه در ورودی سالن به سمت آشپزخانه تأکید شده است که با بطری های تیره رنگ تزئین شده اند.

بطری های رنگی با توانمندی بسیار، مانند یک قفسه دکوری عمل می کند که کل دیوار راهرو را تحت پوشش قرار داده است. آشپزخانه به طور کامل با سیمان پوشانده شده که در تضاد با فضای کلاسیک آپارتمان می باشد.

دو میز و صندلی به صورت موازی طراحی شده و سطح آن با مرمر سفید قرار دارد، همتراز با کابینت های بالا و پایین هستند. حمام نیز به طور کامل بازسازی شده ، در گذشته دو سرویس بهداشتی وجود داشت، اما اکنون سه تا وجود دارد، یکی از آن ها ویژه مهمانان است و بقیه برای اتاق های خواب می باشد.

طراحی جعبه های نور در سقف با اشکال مختلف می باشد تا اینکه نورپردازی فضا های داخلی را متفاوت سازد. در سرویس های بهداشتی اتاق میهمان از سنگ های مرمر سفید رنگ به کار برده است. در حالی که در حمام های سایر اتاق ها از سیمان استفاده کرده تا میان کاربران آن تمایز ایجاد کند.

انتهای خبر/پ
چاپ شده در هفته نامه پیام ساختمان شماره 339فهرست مطالب شماره 339
در ارتباط با این مطلب بیشتر بخوانیم :
×