طراحی حمام ایرانی، با ایده های تزیینی

اگر در خانه ای زندگی می کنید که دکوراسیون حمام آن کوچک است و فضای کمی دارد لازم نیست که این موضوع را برای خودتان تبدیل به یک دغدغه کنید. تنها با به کار گرفتن راهکارهایی می توان از پس این مسئله بر آمد.

استفاده از کاشی سیاه و سفید در دکوراسیون حمام

یکی از ویژگی های دکوراسیون حمام کوچک در معماری فرانسوی، وجود ظرافت در فضاست. وجود کاشی های سیاه و سفید به نوبه خود توانسته این ظرافت را به دکوراسیون حمام کوچک ببخشد. علاوه بر این وجود لوستری که مربوط به قرن نوزدهم می شود هم توانسته زیبایی دکوراسیون حمام این خانه را افزایش دهد.

استفاده از رنگ خنثی در دکوراسیون حمام کوچک

در دکوراسیون حمام کوچک اسپانیایی با کمک رنگ های خنثی جلوه بسیاری پیدا کرده است. استفاده از این ترفند می تواند فضای حمام شما را تا حدودی بزرگ تر نمایان کند.

سادگی در دکوراسیون حمام کوچک

یکی از وسیله هایی که با کمک آن می توانید دکوراسیون حمام کوچک خود را با وجود ابعاد کمی که دارد زیباتر جلوه دهید آن است که سادگی را سرلوحه چیدمان خودتان قرار دهید. سبک روستیک در نهایت سادگی در تک تک اجزا توانسته به خوبی به هدف خود برسد.

اکسسوری ها در دکوراسیون حمام کوچک

باید گفت که داشتن ابعاد کم و باریک در دکوراسیون حمام مانع از آن نمی شود که از اکسسوری و یا لوازم تزئینی استفاده کنید. در دکوراسیون حمام کوچک این خانه سن پطرزبورگی تزئینات در تک تک جزئیات نمایان شده اند. از آینه گرفته تا لوستر و پرده ها و... .

استفاده از کاشی های ترکیبی در دکوراسیون حمام کوچک

یکی دیگر از ایده های دکوراسیون حمام کوچک آن است که از کاشی هایی با اشکال ترکیبی استفاده کنید. این روش، ساده ترین راه برای جذابیت بصری دکوراسیون حمام است. تفاوت کاشی های شیشه ای که بر روی دیوار نصب شده با کاشی های هندسی کف زمین به خوبی این مسئله را نشان می دهد.

روشویی حمام متفاوت در دکوراسیون حمام کوچک

شما می توانید برای دکوراسیون حمام کوچک خود از روشویی ای با طرح های متفاوت و البته با همان ابعاد کم استفاده کنید. این حمام به سبک قرن نوزدهم دکوراسیون شده و با کمک روشویی با طرح های برجسته زیبایی و جلوه آن چندین برابر شده است.

سبک روستیک در دکوراسیون حمام کوچک

این حمام به سبک روستیک چیدمان می شود که راهکار خوبی برای دکوراسیون حمام کوچک به شمار می رود. وجود کفپوش ساده بتنی را نیز نمی توان نادیده گرفت.

استفاده از آینه های بزرگ در دکوراسیون حمام کوچک

استفاده از آینه های بزرگ در دکوراسیون منزل کوچک می تواند فضا را بزرگ تر جلوه دهد. استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون حمام کوچک یکی از راه هایی که باعث زیباتر شدن دکوراسیون حمام کوچک شما می شود آن است که از سنگ مرمر استفاده کنید. اگر به سراغ سنگ مرمر طوسی رنگ هم بروید قطعا انتخاب درستی داشته اید. پس امتحان کنید.

انتهای خبر/پ
چاپ شده در هفته نامه پیام ساختمان شماره 9753فهرست مطالب شماره 9753
×