نماینده رسمی PINAPOOL پینا در ایران

شهر : اراک

قیمت : 14,000,000 ريال

گروه تولیدی بازرگانی نقیب سازه
تولید ، واردات
مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش
تجهیزات و لوازم کامل پروژه های :
استخر شنا : خصوصی و عمومی
جکوزی : معمولی ، تلفیقی ، درمانی
مجموعه پارک آبی ، رودخانه مصنوعی ، استخر موج ، تونل باران
مجتمع آبدرمانی (هیدروتراپی ) ، مجموعه اسپا و ماساژ ، حمام سنتی ایرانی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
آبنما ، برکـه ، دریاچه مصنوعی
در ایران

دستگاه ضدعفونی UV استخر PINAPOOL پینا مدل BDU06
دستگاه ضدعفونی UV استخر پینا PINAPOOL با دارا بودن خاصیت میکروبیولوژیکی ، این توانایی را دارد تا از طریق اشعه ماوراء بنفش (UV) به از بین بردن ویروس ها، باکتری ها و کلیه میکرو ارگانیزم ها پبردازد.
این دستگاه قادر است تا با تأثیرگذاری بر ساختار دی ان ای (DNA) میکرو ارگانیزم ها، این مواد را منفعل و آنها را بی اثر ساخته و آب استخر را شفاف نماید.
با استفاده از دستگاه تولیدکننده اشعه UV پینا PINAPOOL مدل BDU06 می توانید بیش از 99 درصد، آب استخر خود را شفاف و عاری از آلاینده بگردانید.
فناوری استفاده از UV به جای استفاده از کلر، برای گندزدایی و ضدعفونی نمودن آب، برای اولین در اروپا به کار برده شد؛ در ابتدا با این روش، آب آشامیدنی، سیستم آبرسانی مزارع و فاضلاب های شهری ضدعفونی گردید، اما در ادامه از تأثیر بسزای UV در گندزدایی آب استخرهای شنا نیز استفاده شد.
باید توجه داشت، وجود میکرو ارگانیزم ها در آب آشامیدنی و آب داخل استخرهای شنا، می تواند تأثیرات مخربی در سیستم گوارش و پوست انسان داشته باشد؛ به همین دلیل، استفاده از دستگاهی که قادر باشد حداکثر آلاینده های مخرب آب را از بین ببرد ضروری است.
مزیت استفاده از دستگاه ضدعفونی UV استخر PINAPOOL پینا مدل BDU06 نسبت به انواع کلرزن و اوزوناتور، در این است که با این دستگاه کوچک ترین تأثیر شیمیایی در آب مشاهده نخواهید کرد ، چرا که تمامی مراحل پاکسازی، تنها با اشعه ماوراء بنفش صورت می پذرید.
همچنین باید به این نکته نیز توجه داشت که آب مصرفی که با استفاده از دستگاه های مذکور ، از وجود هر گونه آلاینده پاک گردیده است، دوباره در چرخه تصفیه قرار گرفته و می توان بارها آن را جهت کاربردهایی مانند نوشیدن و نظافت، مصرف نمود.
ویژگی های دستگاه ضدعفونی UV استخر پینا PINAPOOL مدل BDU06 :
به طور کلی در این محصولات از دو فناوری اسمز معکوس (RO) و فیلتر کربن اکتیو استفاده می شود.
حتی اگر معتقد به استفاده از کلر برای ضدعفونی نمودن آب استخر می باشید، می توانید با استفاده از این دستگاه و بخصوص فناوری فیلتر کربن اکتیو آن، کلر باقیمانده در آب را نیز حذف نمایید.
با استفاده از BDU06 قادرید بوی نامطبوع ، طعم نامناسب و حتی تغییر رنگ آب را از بین ببرید و تأثیرات آلاینده های مضر بر پوست را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.
در بسیاری از موراد، آبی که از سیستم لوله کشی وارد استخر می گردد دارای مقادیر قابل توجه آلاینده و میکرو ارگانیزم می باشد، اما باید به این نکته توجه داشت که زباله ها و بعضا لوازمی که شناگران در استخر به جا می گذارند، خود تولید ریزآلاینده می نمایند که ممکن است باعث عفونت های شدید پوستی و ایجاد قارچ و آکنه های خارش زا شوند.
نکات ایمنی و طریقه صحیح استفاده از دستگاه ضدعفونی UV استخر پینا PINAPOOL مدل BDU06 :
قبل و بعد از استفاده از دستگاه فوق، حتما آن را از برق بکشید.
به هیچ عنوان چشم و سطح پوست خود را در معرض اشعه ماوراء بنفش ساطع شده از این دستگاه قرار ندهید.
در صورت بروز هرگونه خرابی در کابل یا دوشاخه دستگاه، به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید.
جهت نظافت و سرویس دستگاه پس از عملیات ضدعفونی نمودن آب استخر، ابتدا آن را از برق بکشید و سپس محصول را جز به جز جدا نموده و سرویس نمایید.
فراموش نکنید دستگاهی که مشغول مطالعه جزئیات آن هستید، صرفا جهت ضدعفونی کردن آب استخر طراحی گردیده و نباید از آن برای مصارف دیگر استفاده نمود.
دستگاه BDU06 را در محیط باز روشن نکنید؛ خاصیت پخش شدن و ساطع شدن قدرتمند اشعه UV، باعث بروز بیماری های پوستی و عصبی می گردد، لذا باید از این دستگاه در محیط استخر و در آب استخر استفاده کرد.
بعد از استفاده از دستگاه فوق، آن را از برق بکشید و اطمینان حاصل کنید که آب داخل آن تخلیه شده باشد، چرا که باقی ماندن آب در این دستگاه ها برای مدت زمان طولانی، طول عمر و ایمنی آن را کاهش می دهد.
در صورت خرابی کابل و نیاز به تعویض آن، باید از کابل مشابه کابل اصلی با همان مشخصات الکتریکی (آمپر، ولتاژ ، فرکانس و ...) استفاده کرد؛ استفاده از کابل نامناسب، باعث تخریب ، گرم شدن بیش از حد و مهم تر از همه خطرات زیست محیطی و خسارت های جسمی و جانی می گردد.
از دستگاه ضدعفونی UV استخر PINAPOOL پینا مدل BDU06 صرفا باید در جاهایی که عاری از هر گونه شوک الکتریکی است، استفاده شود.
پیش از هر بار روشن نمودن دستگاه، از موارد ایمنی ذکر شده اطمینان حاصل کنید.
دقت داشته باشید که محل نگهداری و استفاده از دستگاه UV پینا PINAPOOL ، در مجاورت مواد شیمیایی و اشتعال زا نباشد.
وقتی دستگاه در حالت روشن قرار دارد، از باز کردن پنل جدا خودداری نمایید.
لوله ها و انشعابات متصل و قرار گرفته شده در دستگاه را به طور مداوم بازدید نمایید، در صورت بروز هرگونه نشتی، به هیچ عنوان از دستگاه استفاده نکنید.
بدیهی است که برای انجام عمل ضدعفونی کردن آب استخر، باید از لباس ویژه محافظ پوست، دستکش، عینک مخصوص محافظ چشم و ماسک استفاده نمود؛ جدا از خطرات فراوان اشعه UV برای پوست و سیستم عصبی ، استنشاق بخار حاصل از آن نیز می تواند سیستم عصبی را تهدید کند.
تغییرات در فاز و ولتاژ برق، باید به صورت دوره ای صورت بگیرد تا دستگاه آسیب نبیند.
در صورت عدم تهویه مناسب در فضای استخر، به غیر از اپراتوری که با لباس و ماسک مناسب برای به کارگیری این دستگاه وارد استخر شده است، هیچ کس اجازه ورود به فضای استخر را - تا انتهای ضدعفونی کردن آب استخر - ندارد.
مشخصات و اجزای تشکیل دهنده دستگاه ضدعفونی UV استخر پینا PINAPOOL مدل BDU06 :
بدنه : بدنه این دستگاه از استیل ضد زنگ با استاندارد SS304 ساخته شده است. البته کمپانی پینا، در صورت اخذ سفارش ، قادر است این محصولات را با جنس استیل ضد زنگ SS316 تولید نماید.
منبع تغذیه : با مشخصات الکتریکی 220 ولت و فرکانس 50 هرتز
فشار کاری : فشار کاری این دستگاه ها روی 8 bar تنظیم شده است.
لامپ UV : مهم ترین جزء تشکیل دهنده دستگاه های فوق است که عمر مفید آن 8000 ساعت می باشد.
شرکت پینا PINAPOOL همواره کوشیده تا از بهترین و با کیفیت ترین قطعات در تولید دستگاه های خود استفاده کند، به همین دلیل برند لامپ UV به کار برده شده در این محصولات، First Light می باشد.
کلاهک
کلاهک کور
اورینگ
فنر
فنر کوارتز
سوکت
کنترل پنل
1 - نمایش دهنده مدل
2 - نمایش دهنده وضعیت UV
3 - سوئیچ خاموش و روشن
4 - نمایشگر آنالوگ عمر دستگاه (ساعت)
اصالت و گارانتی دستگاه ضدعفونی UV استخر PINAPOOL مدل BDU06 :
دستگاه های PINAPOOL ساخت کشور ترکیه (تحت لیسانس اتریش) و دارای 12 ماه گارانتی NAQIBPOOL می باشند.

گروه بازرگانی نقیب سازه : فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه :
واردات ، تولید ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران آغاز و هم اکنون
با گروه بازاریاب و فروش مجرب و اکیپ های نصب و خدمات پس از فروش
آموزش دیده در زمینه های فوق مشغول به فعالیت میباشد

#استخر_سونا_جکوزی

×