پیمانکار ساخت استخر در شمال تهران

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه : مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ،
تجهیز و اجرای کامل پروژه های: استخر ، جکوزی ، آبنما ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه
سونای خشک ، سونای بخار ، سونای نمک ، سونای برف
حمام سنتی ، حمام ترکی
در ایران و کشورهای همجوار آغاز و هم اکنون با گروه فنی و مهندسی مجرب
و اکیپ های اجرایی مختلف در زمینه های فوق مشغول به فعالیت میباشد

گروه بازرگانی نقیب سازه
فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه : واردات ، مشاوره ، محاسبه ،
فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران آغاز و هم اکنون با گروه بازاریاب و فروش مجرب و اکیپ های نصب و خدمات پس از فروش آموزش دیده در زمینه های فوق مشغول به فعالیت میباشد

در طراحی استخر به عمق بیندیشید
تا اینجا ممکن است با خودتان فکر کنید ایده هایی که در بالا بیان شد باز هم برای حیاط پشتی شما خیلی بزرگ است اما اگر همچنان شیفته و مسحور حضور انرژی آب در حیاط خلوت کوچک تان هستید ، راه حل شما در این دو کلمه نهفته است ؛ « حوضچه عمیق ».

در طراحی این حوضچه ها نقطه قوت عمق است ؛ زیرا از لحاظ ابعاد و اندازه روی سطح زمین به فضای زیادی احتیاج ندارند. طراحان امروزی با هوشمندی راه هایی برای ساخت این استخر ها یافته اند که بدون نیاز به فضای زیاد و ساخت عرشه و فضای اطراف استخر بتوانید یکی از این حوضچه ها را مهمان حیاط خلوت تان کنید ؛ هر چند ممکن است ترجیح دهید در چنین فضایی یک جکوزی نصب کنید ، ولی فراموش نکنید یک حوضچه عمیق چه مزایایی دارد.

اول اینکه نگهداری از آن آسان تر است ، دوم اینکه برای سلامت تان بسیار مفید است و سوم اینکه برای آرامش و ریلکس شدن بهترین گزینه است.

تعطیلات در خانه با آب تنی در استخر خانگی
هرگز فراموش نکنید زمانی که برای حیاط کوچک تان برنامه ریزی می کنید خودتان را به استخر محدود نکنید و خیال پردازی تان را فرا تر ببرید و به فضای بهتری برای گذراندن تعطیلات همراه خانواده تان فکر کنید ؛ مثلا می توانید در کنار استخر یک عرشه زیبا داشته باشید یا حتی فضایی را برای باربیکیو و آتش در نظر بگیرید و از دورهمی های دوستانه و خانوادگی در پاتوق دنج خودتان نه تنها در تابستان حتی در بعد از ظهر های پاییزی نیز لذت ببرید.

پوشش سطح استخر شخصی
به عنوان نکته پایانی با توجه به بحران آب که این روزها در تمامی کشورها مردم با آن دست به گریبان هستند ، توصیه می شود از پوشش های سطحی که برای روی استخرها طراحی شده استفاده کنید تا هم پاکیزگی آب حفظ شود و هم مدت زمان بیشتری بتوانید از آب آن استفاده کنید و دفعات تعویضش کاهش یابد.

مدیر گروه : مهندس سید محسن نقیبیان

با ما تماس بگیرید

تلفکس : 02124521639 02143850311 02195118234
همراه : 09121978874 09130137157 09163661255

وبسایت : WWW.NAQIBSAZEH.IR
ایمیل NAQIBSAZEH@GMAIL.COM

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×