مواد ضدعفونی کننده آب استخر

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، سونا ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، اتاق برف ، تونل مه ، اتاق نمک ، آبنما ، حمام سنتی
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

مواد ضدعفونی کننده آب استخر

با وجود آن که حفظ تعادل آب از لحاظ شیمیایی اهمیت زیادی دارد، ولی در صورتی که مواد ضدعفونی کننده مناسب در آب وجود نداشته باشد و یا روش های مناسب برای ضدعفونی کردن آب در دستور کار قرار نگیرد، امکان دستیابی به آبی سالم و ایمن برای شناگران وجود نخواهد داشت. در استخر ها به هیچ وجه قصد انجام آزمایش های شیمی و سنجیدن وضعیت شیمیایی آب را نداریم. بلکه هدف دستیابی به آبی سالم و ضدعفونی شده با کیفیت مطلوب است.بررسی عوامل موثر بر خواص شیمیایی آب نیز صرفا به منظور دستیابی به این هدف انجام شد. اما برای از بین بردن آلودگی های آب، از بین بردن قارچ ها، باکتری ها و جلبک ها از مواد و روش های ضدعفونی کردن آب استفاده می شود.
به طور کلی هدف از بکارگیری تمامی مواد ضدعفونی کننده، از بین بردن باکتری های موجود در آب است. باکتری ها یکی از عوامل بیماری زا و عامل رشد جلبک در داخل استخرها به شمار می روند.عملکرد مواد ضدعفونی کننده به گونه ای است که با اکسید کردن باکتری ها و سایر میکرواگانیسم های موجود در آب آنها را از بین می برند. زنگ زدن سطح اجزای فلزی نیز در واقع نتیجه اکسید شدن سطح آن هاست. خاصیت ذاتی اکسیژن آن است که موجب خوردگی موادی می شود که با آن در تماس است. در استخرها نیز از همین خاصیت برای ضدعفونی کردن آب استفاده می شود. در عمل نیز مواد ضدعفونی کننده باکتری ها و سایر اجزای آلوده کننده موجود در آب را اکسید نموده و آن ها را از بین می برند.
اما اکسید کننده ها علاوه بر ضدعفونی کردن آب، ضایعات انباشته در آب از قبیل چربی ها، کرم های ضد آفتاب، شامپو، صابون و ادرار را نیز اکسید کرده و از بین می برند.
البته بسیاری ازمواد ضدعفونی کننده مانند کلر و برم در گروه اکسید کننده نیز جای می گیرند.

با ما تماس بگیرید

تلفکس : 02124521639 02143850311 02195118234

همراه : 09121978874 09130137157 09163661255

وبسایت : WWW.NAQIBSAZEH.IR

ایمیل NAQIBSAZEH@GMAIL.COM

مدیر گروه : مهندس سید محسن نقیبیان

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410

#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×