جاروی استخری

شهر : تهران

قیمت : 25,000,000 ريال

تخفیف : 5 % (درصد)

امکان تهاتر با سازندگان وجود دارد

جاروی استخری

NAQIBSAZEH GROUP

مشاوره ، محاسبه
فروش و خدمات پس از فروش
تجهیزات کامل پروژه های
پارک آبی ، آبدرمانی
استخر ، سونا ، جکوزی در ایران


نکات مهم انتخاب انواع جاروی استخر:

جاروی استخر از وسایل جانبی برای تمیز نگه داشتن آب استخر می باشد، که وظیفه جمع آوری و پاک سازی مواد معلق سنگین و ته نشین شده در آب استخر را بعهده دارد. با استفاده از جاروی استخر دیگر لازم نیست به علت جلبک گرفتن دیواره ها و کف استخر و هرنوع آلودگی ته نشین شده که توسط کفشور جمع آوری(در استخرهایی که دارای مدار تصفیه میباشند) نگردیده، آب استخر را خالی کنید . جاروی استخری وسیله ای است که باید از آن در کلیه استخرها چه با وجود مدار تصفیه چه بدون مدار تصفیه استفاده نمود.
انواع جارو های استخر در مدلهای دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک (جاروی رباتیک) و با کاربردهای مختلف ساخته و به بازار ارائه گردیده اند.
جاروی استخر
جاروی دستی استخر ساخت جاروی دستی استخر بصورت سفارشی و بنا بر نیاز خریدار میباشد و در دو مدل بدون فیلتر تصفیه (نوع مدار باز که در آن آب کشیده شده توسط جارو و مجدداً بصورت مستقیم به استخر باز گردانده نمی شود بلکه این آب به اسکیمر وارد شده و پس از فیلتر شدن به استخر باز می گردد و در صورت نبودن اسکیمر و سیستم تصفیه استخر به فاضلاب ، دور ریز ، باغچه و ... هدایت می شود) نوع دیگر جاروی دستی استخر به همراه فیلتر تصفیه(نوع مدار بسته که در آن آب کشیده شده از استخر بوسیله پمپ جارو به فیلتر که معمولاً شنی میباشد و بر روی شاسی جاروی دستی نصب گردیده شده و پس از تصفیه میتوان آب را مجدداً به استخر بازگرداند) نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
جاروی استخر
بطور کلی جاروی استخر از اجزایی به شرح زیر تشکیل شده است:
• گاری چرخدار (بزرگ و کوچک)
• پمپ (قدرت و برند پمپ بستگی به سفارش خریدار و نیز حجم استخر دارد)
• فیوز برق و کابل برق (طول کابل براساس نظر خریدار)
• شلنگ مکنده هرز گرد (هرز گرد جهت جلوگیری از پیچش و یا پاره شدن شیلنگ) در اندازه 9 ، 12 و 15 متری
• میله دسته جاروب در دو مدل ساده و تاشو (یا همان تلسکوپی)
• سر جاروب در مدل های متنوع
• شلنگ خروجی که متراژ آن بنا به سفارش خریدار تعیین می گردد.
جاروی نیمه اتوماتیک استخر کافیست این جارور ا به پمپ تصفیه یا اسکیمر متصل نموده و در کف استخر خود قرار دهید تا با استفاده از پمپ و نیروی کششی آن جارو به تمامی نقاط استخر حرکت کرده (به صورت دینامیکی) و از قسمت زیرین خود که برای جمع کردن آلودگی ها و ذرات ته نشین شده استخر میباشد تمامی ذرات را جمع کرده و بعد از انجام کار آنرا از استخر بیرون آورید.
جاروی تمام اتوماتیک استخر (جاروی رباتیک) جاروی استخری رباتیک با عملکرد هوشمند و جالب علاوه بر دارا بودن موتوری قوی (پمپ)، دارای بدنه ای سبک و قابل حمل می باشند و به صورت اتوماتیک روی سطوح عمودی و افقی در کف و دیواره های استخر حرکت کرده و بدون نیاز به اوپراتور عملیات پاک سازی را روی سطوح استخر انجام میدهند. جاروهای رباتیک و هوشمند با طراحی خاص و استفاده از شنی مکنده به جای چرخ، قابلیت حرکت اتوماتیک و تمیز کردن کف و دیواره استخر را دارند ،همچنین با مکش آب کف و دیواره استخر به درون خود و تصفیه آن بوسیله فیلترهای کارتریج داخلی و فرستادن مجدد آب به داخل استخر، مانع از به هدر رفتن آب می شوند. یکی از ویژگیهای جاروی تمام اتوماتیک کار کردن با ولتاژ 24V میباشد که این امکان را به مجموعه می دهد که در زمان کار کردن اتوماتیک جارو ، شناگر یا شناگران بدون وجود هیچ نوع خطر برق گرفتگی ، همزمان از محیط استخر استفاده نمایند.


#هود_سینک_اجاق_گاز_و_تجهیزات_آشپزخانه

×