سازنده استخر در اصفهان

شهر : اصفهان

قیمت : 14,000 ريال

· NAQIBPOOL GROUP· گـروه اصفهان اسـتخر· Isfahan Pool Groupگروه اصفهان استخر

مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، ساخت

تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های :

استخر و اسپا در استان اصفهانگروه اصفهان استخر زیرمجموعه گروه نقیب استخر به مدیریت مهندس سید محسن نقیبیان بنیانگذار

استخرهای چند منظوره : تفریحی ، ورزشی ، درمانی در ایران میباشد

نکات حائز اهمیت در هنگام لوله کشی استخر
اگر قصد دارید که استخر خود را لوله کشی کنید، باید نکاتی را به خاطر بسپارید تا بعدا دچار عواقب ناخواسته نشوید. همانطور که می توان به راحتی حدس زد، اولین نکته در این زمینه انتخاب جنس لوله مناسب است. این انتخاب باید بر اساس شرایط محیطی، فشار آب و همچنین بودجه اختصاص یافته صورت بگیرد. لوله استخری وینوهیدروپول یکی از گزینه های در دسترس و ارزان قیمت است که تاکنون نظر مثبت عده زیادی را به دست آورده است.

اما موارد دیگری را نیز باید مد نظر قرار دهید. نکات زیر را همواره به یاد داشته باشید:

اختصاص فضای مناسب برای توسعه سیستم گردش آب و انجام لوله کشی مجزا برای آب گرم و همچنین آب تعویضی باید در درجه اول اهمیت قرار گیرد.
بدون در نظر گرفتن نوع لوله انتخاب شده، همیشه سعی کنید که عایق مناسبی برای لوله های انتقال دهنده آب گرم در نظر بگیرید. این لوله های در دماهای مختلف با انبساط و انقباض زیادی روبرو می شوند.
همواره ساده ترین مسیر را برای عبور دادن لوله ها انتخاب کنید. چنین کاری علاوه بر کاهش هزینه های مربوط به خرید لوله و ابزارآلات دیگر، فرایند تخلیه استخر را نیز بسیار ساده تر خواهد کرد.
اگر حجم استخر یا جکوزی شما بالا است، باید به فکر استفاده از یک لوله سایز بزرگ برای تخلیه آن باشید تا از جمع شدن هرگونه رسوب و گل و لای در مسیر لوله ها جلوگیری کنید.
از لوله های مقاوم در برابر کلر برای مسیر اصلی آب استفاده کنید. لوله وینوهیدروپول یکی از همین موارد است که هیچ واکنشی با کلر موجود در آب از خود نشان نمی دهد.
سیستم گندزدایی خود را به صورت مرتب بازبینی کنید، چرا که هرگونه سهل انگاری در مورد آن باعث ماندگاری بوی بد در محیط استخر خواهد شد.09121978874
09130137157
09120347944
09133245145


Isfahanpool.ir
Esfahanpool.ir
isfahanestakhr.ir
naqibpool.ir


isfahanestakhr@gmail.com isfahanpoolgroup@gmail.comگروه اصفهان استخر هم اکنون در زمینه مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، ساخت

تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های

استخر شنا : خصوصی و عمومی

آبنما ، برکه ، دریاچه مصنوعی

مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی ، مجموعه اسپا و ماساژ

سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک

در سطح استان اصفهان فعالیت دارد

#تخریب_خاکبرداری_گودبرداری

×