هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   177   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

نمایشگاه در و پنجره 50 درصد رشد داشتروزهای 29 دی‌ماه تا 2 بهمن امسال محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران شاهد برگزاری نمایشگاهی بزرگ و تخصصی بود که بازدیدکنندگان متخصص خود را به محل این سایت نمایشگاهی جلب می‌کرد. در پنجمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته می‌توانستید توسعه فعالیت‌های این صنعت زاینده و رونق بازار آن را در توجه مردم و متخصصان مراجعه‌کننده به آن به خوبی ببینید. رشد شرکت‌های مشارکت‌کننده در نمایشگاه نیز به خودی خود گواه همین رونق بود.
محمدجواد قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران که در روز افتتاح ربان قرمز رنگ آغاز به کار پنجمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره را برید، به خبرنگار ما گفت: رشد 50 درصدی متراژ نمایشگاه در و پنجره، از استقبال خوب فعالان این عرصه حکایت دارد.
وی تاکید کرد : این نمایشگاه از حیث حضور شرکت‌ها و نیز فضای نمایشگاهی در خاورمیانه تبدیل به برند شده است که 450 شرکت داخلی و خارجی در آن مشارکت کرده‌اند.
وی درباره اهمیت حضور شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه اظهار داشت: حضور شرکت‌های خارجی می‌تواند به انتقال فناوری به داخل و نیز ارتقای سطح دانش در تولید در و پنجره کمک موثری است.
وی خاطرنشان کرد بخشی از تولیدات این صنعت به کشورهای آسیای میانه صادر می‌شود که این نمایشگاه می‌تواند آن را توسعه دهد.
وی در پایان گفت: به دلیل اطمینانی که به محصولات داخلی صنعت در و پنجره ایجادشده توانسته نیازهای کشور را تأمین کند و از این رو کمتر به واردات کالاهای مشابه نیاز است.