پیام ساختمان در یک نگاه

پرتیراژترین نشریه ساختمان از 1382

آشنایی با پیام‌ساختمان در یک نگاه

پیام‌ساختمان باافتخار ارائه خدماتی منحصربه‌فرد، طی پانزده سال گذشته، همواره تلاش می‌کند تا با اطلاع‌رسانی جامع و همه‌گیر در حوزه اخبار، کالا و خدمات ساختمانی، زمینه‌ساز زندگی با آرامش در خانه ایمن برای همه هم‌وطنان باشد و از این راه به رشد، آبادانی و افزایش کیفیت زندگی در ایران عزیز کمک نماید.

رسانه‌ای مستقل که منافع آن با اهالی صنعت گره خورده و زبان گویای فعالین این حوزه است.

تاریخچه

شرکت «رنگین‌کمان ساختمان و تأسیسات» به‌عنوان صاحب‌امتیاز «نشریه پیام‌ساختمان» از سال 1382 با انتشار اولین شماره، فعالیت خود را آغاز کرد و به‌عنوان اولین نشریه‌ای که در کشور با این قطع و کیفیت خاص چاپ می‌شد توانست با فعالیت گسترده، منظم و متعهدانه، اعتماد شرکای تجاری خود و صنوف مختلف صنعت ساختمان را جلب نماید و طی این سال‌ها با کسب جوایز و افتخارات متعدد (کارآفرین نمونه کشور، برگزیده نام‌آوران سازندگی ایران، لوح‌های تقدیر متعدد توسط سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی) به تکیه‌گاهی بی‌نظیر برای اهالی صنعت ساختمان بدل گردیده است. دوره انتشار که در ابتدا ماهنامه بود، در سال 1387 به دو‌هفته‌نامه و از مرداد 1394 به تنها هفته‌نامه صنعت ساختمان تغییر یافت. سپس ضمیمه نیازمندی‌های صنعت ساختمان اضافه شد. وب‌سایت نشریه که از سال 1392 راه‌اندازی شده، با انجام تغییراتی همواره تلاش داشته درراه کمک به بهبود صنعت ساختمان گامی مؤثر بردارد.

تحریریه

به‌عنوان کامل‌ترین گروه خبری صنعت ساختمان، مرجع معتبر خبرگزاری روزنامه‌ها، مسئولین و سایر افراد و گروه‌ها است و با انتشار چهار ضمیمه تخصصی «ساخت‌وساز»، «معماری و دکوراسیون»، «تأسیسات» و «بازار ساختمان» همراه نشریه، مجموعه کاملی را برای مخاطبان خود ارائه می‌نماید. همچنین در نمایشگاه‌های خاص این حوزه با انتشار مطالب، مصاحبه و گزارش‌های مرتبط اخبار آن را منعکس می‌نماید.

توزیع منحصربه‌فرد

در تمامی روش‌های توزیع، انبوه سازان ، سازندگان ساختمان ، تعاونی های مسکن و ... که خریدار اصلی کالا و خدمات (گروه های هدف) ساختمانی شرکت ها تولیدکننده هستند مخاطبین اصلی توزیع هفته نامه پیام ساختمان به شمار می آیند.

•نمایشگاه‌ها

- تنها نشریه حاضر در تمام نمایشگاه های معتبر صنعت ساختمان

-توزیع نامحدود و رایگان بین تمامی بازدیدکنندگان و غرفه داران

-توزیع در فروشگاه‌ها و بورس‌های کالای ساختمانی همزمان با برگزاری نمایشگاه آن استان -ارسال رایگان نشریه به بازدیدکنندگان و فروشگاه‌های کالای ساختمانی هر استان پس از برگزاری نمایشگاه به‌عنوان مشترک پیام ساختمان

•کیوسک روزنامه فروشی

- حضور در کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور هر هفته شنبه‌ها صبح

-حضور دقیق و منظم چاپ و توزیع در مدت پانزده سال گذشته

-بهای تک شماره 2000 تومان

•ارسال پستی

- ارسال پستی برای مشترکین خاص و سازندگان صنعت ساختمان در سراسر کشور به صورت رایگان

-ارسال پستی برای مشترکین دارای آبونمان

-ارسال پستی به بازدیدکنندگان غرفه پیام ساختمان در نمایشگاه -ارسال پستی به فروشگاه‌های بورس کالای ساختمانی -ارسال پستی به افراد خبر ساز

•پروژه‌های در حال ساخت

توزیع رایگان در پروژه ها و کارگاه‌های ساختمانی در حال ساخت توسط تحصیلداران پیام ساختمان

•بورس کالاهای ساختمانی

توزیع رایگان در مراکز مختلف فروش کالاهای ساختمانی (سنگ، کاشی و سرامیک، برق و تاسیساتی، حرارتی و برودتی، آهن آلات، چوب و یراق آلات و ...) در تهران و شهرستان‌ها

•مشاورین املاک

- توزیع رایگان بین مشاورین املاک تهران و شهرستان‌ها

- هر هفته 1500 مشاور املاک

•مراکز پربازدید تخصصی

توزیع رایگان بین مراجعین بیش از 50 سازمان‌ها و نهادهای پربازدید و تولیدکنندگان و فروشندگان عمده مصالح و تجهیزات ساختمانی از طریق شارژ استندهای اختصاصی به‌عنوان مثال معاونت اجرایی و پیمانکاران شهرداری، کانون انبوه سازان، نظام‌مهندسی، انجمن پیمانکاران و ...

اولین و تنها نیازمندی‌های تخصصی ساختمان

نیازمندی‌های تخصصی ساختمان با معرفی تکنسین‌ها، افراد ماهر، واحدهای خدماتی ساختمان و همین‌طور راهنمای هفتگی خریدوفروش املاک، تمامی نیازهای سازندگان ساختمان و شهروندان را در حوزه‌های مختلف ساختمانی با هزینه‌ای بسیار مناسب مرتفع می‌نماید.

وب‌سایت

هفته‌نامه پیام‌ساختمان با دارا بودن واحد فن‌آوری اطلاعات مستقل و کارآمد، تمام نرم‌افزارهای موردنیاز خود را به‌صورت اختصاصی تهیه می‌نماید. از طرفی با پشتیبانی واحدهای مختلف نشریه، اخبار و آگهی‌ها در سایت، هرلحظه به‌روزرسانی می‌شود. در حال حاضر تمامی شرکت‌ها و فعالان این حوزه می‌توانند در سایت پیام‌ساختمان صفحه اختصاصی و دائمی داشته باشند و علاوه بر معرفی خود و محصولات، درخواست‌های خود را ثبت یا به درخواست دیگران پاسخ دهند.

اخبار:

به‌دلیل بهره‌مندی از گروه خبری تخصصی و همکاری بخش روابط عمومی با سازمان‌ها و نهادهای مرتبط، آخرین اخبار و اطلاعات صنعت ساختمان تهیه و به‌همراه گزارش‌های تحلیلی در سایت قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند آخرین اخبار از رویدادهای این حوزه را در این سایت مشاهده نمایند.

آگهی‌ها:

اطلاعات آگهی‌های نشریه پس از هر چاپ، در سایت قرار می‌گیرد. این اطلاعات شامل فهرست محصولات و خدمات، مشخصات تماس، تصاویر ارسالی و سایر موارد مربوط به آگهی است که به‌طور رایگان به سایت ارسال می‌شوند.

شرکت‌ها و فعالان ساختمانی:

تمامی فعالان صنعت ساختمان می‌توانند با استفاده از کد اشتراک و کلمه عبور، که به‌رایگان در اختیار آنان قرار می‌گیرد، صفحه اختصاصی خود را ویرایش نمایند. در این صفحه امکان ثبت اطلاعات شرکت و مشخصات تماس (آدرس، تلفن، کانال تلگرام و اینستاگرام)، لیست زمینه‌های فعالیت، تصاویر مربوط به محصولات و خدمات برای مشاهده عموم وجود دارد. همچنین از طریق این صفحه به لیست درخواست متقاضیان کالا و خدمات دسترسی فراهم است.

در حقیقت این صفحه به‌رایگان وب‌سایتی در اختیار مشتری قرار می‌دهد، که دارای آدرس ثابت و دائمی است و با کپی کردن لینک آن، در فضای مجازی قابل‌انتشار است.

ثبت درخواست کالاهای ساختمانی:

در این بخش سازندگان ساختمان یا فروشگاه‌های ساختمانی یا هر شخص یا شرکتی که نیازی در صنعت ساختمان داشته باشد، به‌سادگی و به‌طور رایگان می‌تواند درخواست خود را ثبت نماید و تولید‌کنندگان و فروشندگان با توجه به شرایط و محل متقاضی، با وی ارتباط برقرار نمایند.

لیست درخواست متقاضیان کالا و خدمات:

شرکت‌ها و فعالان صنعت ساختمان با ورود به سامانه، به لیست درخواست سازندگان ساختمان دسترسی دارند. ثبت درخواست‌ها به‌صورت آنلاین بوده و هم‌زمان در سایت نمایش داده می‌شود. در این قسمت شرکت‌ها می‌توانند با توجه به درخواست‌ها با متقاضیان ارتباط برقرار نمایند.

رضایت آگهی‌دهندگان

این مجموعه همواره نسبت به خدمات عنوان‌شده متعهد بوده و در انجام آن‌ها به بهترین شکل ممکن تلاش می‌نماید. چاپ بسیار منظم و بی‌وقفه طی پانزده سال و حضور در رویدادهای مهم صنعت ساختمان و همچنین اطمینان خاطر مشتریان از سال‌های ابتدایی نشریه با حضور پیاپی در پیام‌ساختمان، محکم‌ترین دلیل و قاطع‌ترین برهان بر عملکرد موفق و متعهد پیام‌ساختمان است.