اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

برندهای مطرح تولیدکنندگان آجر نسوز در ایران

برندهای مطرح تولیدکنندگان آجر نسوز در ایران

معماران و سازندگان برای خرید آجرنسوز و آجرنما جهت نمای ساختمان از کجا خریداری کنند . توصیه می شود برای آنکه هم خرید مناسبی ازلحاظ مقرون به صرفه بودن و هم ازلحاظ کیفیت داشته باشیم به سراغ برندهای مطرح تولیدکنندگان آجر نسوز فعال در ایران برویم.

ارزان ترین و پرفروش ترین آجر نسوز در بازار

ارزان ترین و پرفروش ترین آجر نسوز در بازار

آجرنسوز از جمله مصالح ساختمانی نوینی است که هر روز بر دامنه مصرفش در بازار داخلی افزوده می شود. این نوع آجر به لحاظ زیبایی و دوام بسیار مورد توجه مردم ،سازندگان و شهرداری ها قرار گرفته است با توجه به گسترده شدن بازار مصرف آجر نسوز برآن شدیم تا در گزارش پیش رو به مقایسه انواع آجر نسوز موجود در بازار به لحاظ قیمت و کیفیت بپردازیم. بدیهی است گزارشی که از نظر می گذرد در ادامه گزارش های تکمیلی پایگاه اطلاع رسانی پیام ساختمان در ارتباط با سلسله مطالب کدام کالا مناسب تر است،می باشد.

آجر نسوز را از کجا بخریم؟

آجر نسوز را از کجا بخریم؟

سازندگان و معماران برای دکوراتیو نمای ساختمان آجر نسوز را از کجا بخرند؟ آیا در بازار بورس ، فروشگاه هایی یافت می شوند تا از آن ها آجر نسوز را خریداری کرد؟

چرا هوشمند سازی؟

چرا هوشمند سازی؟

راه دوری نرویم! همین چند دهه پیش اگر به شما می گفتند که بهای بیشتری برای خرید یک تلویزیون باید پرداخت، زیرا آن تلویزیون یک دستگاه کنترل از راه دور دارد، ممکن بود بگویید مگر خدای ناکرده خودم یا اهل منزل (معمولا هم کوچک ترین فرد خانواده) دچار مشکلی هستیم که در کنار تلویزیون بایستیم و شبکه های محدود آن زمان را جابه جا کنیم.

پوشش های سلولزی

پوشش های سلولزی

تنوع و زیبایی رومالین و بلکا به عنوان پوشش سلولزی که زمان زیادی از تولید آن نمی گذرد باعث شده تا این محصول در معماری ساختمان جایگاه ویژه ای برای خود پیدا کند و نقش مؤثری در بهبود کیفیت دکوراسیون بنا در عصر حاضر داشته باشد. تنوع رنگی این پوشش موجب شده، در بسیاری از موارد در ترکیب با پوشش های دیگر برای زیباسازی مورداستفاده قرار گیرد.

×