اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

پکیج دیواری ، موتورخانه کوچک

پکیج دیواری ، موتورخانه کوچک

تعاریف زیادی در مورد پکیج آورده شده ولی در اصل و به صورت اختصار می توان پکیج را یک موتور خانه کوچک و کم مصرف توصیف کرد. در واقع پکیج یک وسیله خانگی است که نه تنها آب گرم مصرفی خانه را فراهم می کند بلکه با ایجاد مداری گرمایشی باعث ایجاد گرمایش در خانه ها و یا ادارات می شود.

هیچ آسانسوری وجود ندارد، باید از پله ها بالا بروید!

هیچ آسانسوری وجود ندارد، باید از پله ها بالا بروید!

میثم زمانی مدیر فروش شرکت پارند سیستم ایرانیان معتقد است که در کسب و کارهایی که جوانان و فارغ التحصیلان در هر گرایشی وارد بازار می شوند برای رسیذن به موفقیت باید چندین برابر سایر کشورهای دیگر تلاش کرد

لذت آرامش در خانه هوشمند

لذت آرامش در خانه هوشمند

امروزه و با گسترش شهرنشینی، شهروندان با پدیده های نامطلوب بی شماری مواجه هستند. آلودگی هوا، ترافیک، استرس، آلودگی صوتی و ... عواملی هستند که شهروندان کلان شهرها هر روز با آن دست و پنجه نرم می کنند. نتیجه اینکه با تنی خسته و ذهنی آزرده به خانه که مأمن و محل آرامش است، می رسند.

آینده صنعت هوشمند سازی ساختمان

آینده صنعت هوشمند سازی ساختمان

همه سیستم های الکتریکی امروزی، روشنایی، گرمایش، پرده و سیستم های صوتی/ تصویری از یکدیگر مستقل هستند و به صورت مجزا عمل می کنند. تمایل برای افزایش سطح آسایش زندگی و تأمین ایمنی افراد، الزامی جهت تجمیع همه تأسیسات ساختمان به وجود آورده است به گونه ای که این تأسیسات باهم کار کنند و باهم مرتبط باشند و درنهایت نیازهای کاربران را بهتر تأمین کنند.

چرا گرمایش از کف بی خطر است؟

چرا گرمایش از کف بی خطر است؟

وقتی داری از سیستم گرمایش شوفاژ استفاده می کنی آیا استاندارد داره؟ خوب مسلماً خیر ولی تک تک تجهیزات استاندارد داره سیستم گرمایش از کف هم به همین نحو است!!!

تجهیزات در خانه های هوشمند

تجهیزات در خانه های هوشمند

فنّاوری ساختمان هوشمند امکانات متنوع و گسترده ای در اختیار می گذارد که هر شخص نسبت به علاقه و سلیقه خود می تواند از تمامی یا تنها بخشی از آن بهره مند شود. با کمک این فنّاوری تمامی وسایل و تجهیزات داخل ساختمان، برحسب خصوصیات محل و نیاز استفاده کنندگان، توسط صفحه ای نمایش داده می شوند و از همان جا قابل کنترل و مدیریت هستند.

مصرف یک میلیارد مترمکعب آب شرب در تهران

مصرف یک میلیارد مترمکعب آب شرب در تهران

مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه ای تهران گفت: طی سال آبی گذشته حدود یک میلیارد و 25 میلیون مترمکعب آب از منابع آبی سطحی و زیرزمینی برای تأمین آب شرب استان تهران اختصاص یافت.

. . . . 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 . . . . آخر
×