اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

عایق رطوبتی بام منزل شما جزو اهالی ساختمان است

عایق رطوبتی بام منزل شما جزو اهالی ساختمان است

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان گفت: علیرغم اینکه در زمینه بتن پیشرفت های علمی بسیار خوبی داشته ایم اما نتوانسته ایم این دانش را به صنعت منتقل کنیم و در مقام عمل نتوانسته ایم توفیق چندانی کسب کنیم.

شناسنامه فنی ساختمان فایده ندارد

شناسنامه فنی ساختمان فایده ندارد

گروه ساخت وساز: سود سرشار ساختمان سازی در کشور ما به ویژه تهران باعث شده تا در تمام خیابان ها و کوچه ها ساختمان سازی رونق داشته باشد. این سود نامعقول مالکان را به جان خانه هایی انداخته که گهگاه یک دهه هم از عمر آنها نمی گذرد و بدتر اینکه ساختمان های نوساز از نظر کیفی تفاوت چندانی با ساختمان های قدیمی که تخریب شده اند، ندارند. در ادامه تهیه سلسله گزارش هایی از پروژه های ساختمانی سطح شهر به سراغ پیمانکار و مالک یکی از این ساختمان ها رفتیم

استعلام فوری پروژه های ساختمانی

استعلام فوری پروژه های ساختمانی

در آینده اطلاعات و مشخصات سیستم های تاسیساتی در بخش ها و سازمان های مرتبط در جاهایی قرار می گیرد که به سهولت برای سایر نهادها قابل دسترسی باشد.علاوه بر این مشاوران، طراحان و به طور کلی مجریان پروژه های مختلف ساختمانی بدون نیاز به استعلام بتوانند از آنها استفاده کنند و هر کس از مانیتور شخصی خود به اطلاعات لازم دسترسی داشته باشد

پایان کارتان را استعلام کنید

پایان کارتان را استعلام کنید

در تمام مراحل ساختمان سازی یک اسم همیشه مطرح می شود و آن شهرداری است. عملکرد شهرداری می تواند سرنوشتی تلخ یا بالعکس شهری رویایی را برای شهروندان رقم بزند. شهرداری معنایی جز اداره شهر ندارد و هر اندازه معاونت های شهرداری به ویژه معماری و شهرسازی که به ساخت و سازهای شهر مربوط است، طبق قانون عمل کنند، موفقیت بیشتری حاصل می شود.

ویرایش مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان ابلاغ شد
برای سومین بار

ویرایش مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان ابلاغ شد

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به رحمانی فضلی، وزیر کشور؛ علیرضا تابش، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی؛ رجبی، رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان و مدیران کل راه و شهرسازی سراسر کشور، ویرایش سوم مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان «طرح و اجرای ساختمان های با مصالح بنایی» را که تهیه، تدوین و تصویب شد را برای اجرا، ابلاغ کرد.

اول . . . . 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 . . . .
×