ایزوگام استاندارد، عایق رطوبتی بام

عایق رطوبتی، ایزوگام با کیفیت، ایزوگام استاندارد

انتخاب عایق رطوبتی برای پشت بام، کف حیاط، دیواره باران گیر و کلیه سطوح مرطوب و در تماس با آب از موارد با اهمیت در آب بندی ساختمان است.
عایق رطوبتی اگر درست انتخاب و اجرا شود بیش از 15 سال دوام خواهد داشت.

"ارائه ایزوگام دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی"
با استاندارد ملی و گواهینامه های بین المللی و ضمانت اجرایی

ایزوگام عایق رطوبتی ساخته شده با قیر اصلاح شده توسط پلیمرهای ترکیبی SBS و APP و لایی پلی استر و سطح نهایی از جنس فیلم پلی اتیلن یا روکش فویل آلومینیوم با ضخامت 4 میلیمتر مقاوم در برابر پارگی و سوراخ شدگی

این ایزوگام با مقاومت در برابر برودت و انعطاف پذیری بالا در هوای سرد، خواص مکانیکی و مقاومت کششی و چسبندگی بسیار خوب به انواع مصالح ساختمانی و خواص خود ترمیمی بهترین عایق کاری را برای سازه فراهم مینماید.

ایزوگام عایق رطوبتی از قیر اصلاح شده با پلیمرهای ترکیبی SBS و APP و دولایه با پوشش فیلم پلی اتیلن و با ضخامت 3.5 میلیمتر

ایزوگام عایق رطوبتی ساخته شده با قیر اصلاح شده با پلیمر APP و دولایه با پوشش فویل آلومینیوم "طرحدار" با ضخامت 3.5 میلیمتر

ایزوگام طرح دار (طرح آجر) تولید شده از قیر اصلاح شده با پلیمر APP و دولایه با پوشش فویل آلومینیوم طرحدار با ضخامت 3.5 میلیمتر برای لایه نهایی مناسب است.

با توجه با کاهش کیفیت ایزوگام های موجود در بازار به بهانه فروش ایزوگام ارزان، مشکل آب بندی در سازه ها بیشتر به چشم میخورد.

این شرکت با تامین عایق های رطوبتی مناسب یا در اصطلاح ایزوگام با کیفیت قابل قبول و تولید شده مطابق با استاندارد و از مواد اولیه با کیفیت بالا و استفاده از قیر پلیمری ویژه در مدل های متنوع برای کارهای مختلف بهترین نوع الیاف را با ارزانترین قیمت به پروژه ها ارائه می نماید.

برای مشاوره فنی و پاسخ به سوالات با تلفن یا دیگر راه های ارتباطی ساختمان شیمی ارتباط برقرار نمایید.

#عایق_رطوبتی

×