هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   162   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

اردبيـل آماده استقبال از مسافران تابستاني

 

 

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان اردبيل از آمادگي اين استان براي پذيرايي و استقبال از مسافران ورودي به اردبيل خبر داد.

یحیی نقی زاده با اشاره به افزايش کمي و کيفي آب‌هاي گرم معدني و بهر‌ه‌گيري علاقه مندان از اين آب ها، گفت : با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان، برنامه‌ريزي‌هاي مستمر و قابل قبولي را هدف‌گذاري کرديم تا بتوانيم تابستان امسال ميزبان ميليون‌ها گردشگري باشيم که مقصد سفر خود را استان اردبيل تعيين کرده‌اند. وی افزود: امسال نيز با توجه به دو بخش شدن تعطيلات تابستاني (قبل و بعد از ايام ماه مبارک رمضان) پيش‌بيني مي‌کنيم؛ عمده سفرها با پايان ماه مبارک رمضان انجام شود که در همين راستا تمام ظرفيت‌ها و قابلیت هاي گردشگري خود را را به کار گرفته و با باز‌سازي‌ها و مرمت هایی که انجام شده، آماده استقبال از مسافران تابستاني هستیم.

نقی زاده به افزايش و ارتقاي سطح خدمات گردشگري اشاره کرد و گفت: در اين زمينه از تمام صاحبان هتل‌ها، هتل ـ آپارتمان‌ها، مراکز اقامتي و پذيرايي خواسته‌ايم تا بيش از هر زمان ديگر نسبت به ارائه خدمات بهتر و بيشتر تلاش نمايند. وی خاطر نشان کرد: علاوه بر ظرفيت‌هاي گردشگري و طبيعت گردي استان بيش از 2 هزار اثر تاريخي شناسايي شده و 800 اثر به ثبت ملي رسيده وجود دارد که در کنار گردشگري طبيعي، سلامت، ورزش و آب‌هاي گرم و معدني مي‌تواند يک ظرفيت بي‌نظير در حوزه گردشگري و تاريخي باشد.