معرفی 50 پروژه شهرهای جدید برای سرمایه گذاری

شمار نشریه : 225

کد مطلب‌: 3370
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت‌: از سوی شرکت عمران شهرهای جدید 50 پروژه به ارزش 18 میلیارد یورو در همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حمل ونقل‌، مسکن و شهرسازی ارائه شد‌.
محسن نریمان اظهار کرد‌: 12 مورد از این 50 پروژه که عبارتند از نسل دوم شهرهای جدید (‌طیس‌)‌، قطار برقی شهرهای جدید‌، محله پایدار هشتگرد‌، برزن چهارم فولادشهر‌، محلات مسکونی مجلسی‌، برج های مسکونی بهارستان‌، راسته بازار پرند‌، مجتمع تجاری خلیج فارس پردیس‌، بیمارستان 800 تختخوابی گل بهار‌، دهکده ورزش و سلامت گل بهار‌، دهکده توریستی و ورزشی صدرا و نیز پارک سلامت بینالود در قالب 3 پنل تخصصی برای سرمایه گذاران ارائه شدند‌.
وی افزود‌: فضا برای رونق و سرمایه گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی آماده‌است‌. ایران نسبت به کشورهای اطراف امن‌تر است‌. این را سرمایه گذاران خارجی خوب درک کرده‌اند که اگر می خواهند در خاورمیانه سرمایه گذاری کنند بهتر است به ایران بیایند‌.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با اشاره به توافق هسته ای و فضای مناسب سرمایه گذاری در ایران گفت‌: همه چیز به یک سری فضاهای بین المللی و مسائلی که در دنیا اتفاق می افتد‌، مسائل اقتصاد داخلی و تصمیمات شورای پول و اعتبار برمی‌گردد‌.