هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   163   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

تهدید به خاطر استند پیام ساختمان


شهریار پاکدل مدیر عامل شرکت آرتا برج به اتفاق ناگواری در نمایشگاه صنعت ساختمان اشاره کرد و به خبرنگارماگفت: پیام ساختمان از نشریه‌های بسیار موفق و البته دلسوز در صنعت ساختمان است که ارتباط بسیار خوبی با اهالی این صنعت برقرار کرده و تا حدود زیادی درد دل بخش خصوصی را به گوش مسئولان رسانده است و هیچ کس نمی‌تواند منکر موفقیت‌های شایان‌ذکر این نشریه شود.

وی ادامه داد: از آنجایی که شرکت آرتا برج همانند بسیاری از شرکت‌های بزرگ صنعت ساختمان، پیام ساختمان را همچون یک دوست در کنار خود احساس می‌کند،‌ تصمیم‌ گرفتیم در ورودی غرفه‌ای که در نمایشگاه سیزدهم صنعت ساختمان برپا کرده ایم، "استند" پیام ساختمان را هم قرار دهیم. متأسفانه پس از نصب این "استند" در فضای غرفه اتفاقاتی روی داد که می‌توان نام فاجعه اخلاقی بر آن نهاد.

درحالی‌که شرکت‌ سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی همواره از اخلاق‌مداری و احترام به بخش خصوصی دم می زند، جناب آقای ... در اقدامی زننده، شرکت آرتا برج را تهدید کرد که چنانچه "استند" پیام ساختمان از غرفه برداشته نشود، شخصاً برای پلمپ غرفه اقدام خواهد کرد. این تهدید و توهین تا اندازه‌ای آشکار بود که نگاه بسیاری از غرفه داران به سمت آرتا برج معطوف شد. شاید کسی حدس نمی‌زد به خاطر نصب "استند" پیام ساختمان در غرفه‌ای که متعلق به خودمان است، این‌چنین از طرف مسئولان مشتری مدار مورد بی‌مهری قرار بگیریم.

لازم به ذكر است، اين اتفاق ناگوار به دليل خدمات منحصر به فردي است كه پيام ساختمان به شركت‌ها ارائه مي‌كند، و همين جا اعلام مي‌‌كنيم كه اجازه نمي‌دهيم شركت‌هايي كه با ما تعاملي دو طرفه دارند، مورد بي حرمتي واقع شوند.

پیام ساختمان هم ضمن اظهار تاسف از این اقدام، به عنوان یک نشریه بی طرف فقط به خاطر احترام قائل شدن به دیدگاه مخاطبان خود که در تولید و اقتصاد کشور نقش و سهم انکارناپذیر دارند، این موضوع را انعکاس می‌دهد تا مسئولان ذیربط در جریان اتفاقاتی که در زیر مجموعه شان می افتد و شاید از چشم آنها دور می ماند قرار گیرند و اقدامات لازم را به عمل آورند. (فایل صوتی ادعای این مخاطب صریح تر و شدیدتر در نشریه موجود است)