هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   216   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

همایش گردشگری شمالغرب کشور در خلخال برگزار میشود

کد مطلب : 2385
فرماندار خلخال از برگزاری همایش ملی گردشگری شش استان منطقه شمال غرب کشور به میزبانی این شهرستان خبر داد. 
علی نظری در جلسه کارگروه گردشگری خلخال گفت: این همایش 22 مرداد با حضور معاونین گردشگری ادارات کل میراث فرهنگی ، صنایع‌دستی و گردشگری استان‌های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، زنجان ، گیلان ، قزوین و اردبیل برگزار خواهد شد.
او هدف از برگزاری این همایش منطقه‌ای در خلخال را معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان و تهیه و تدوین بسته‌های سفر یک تا پنج‌روزه استان اردبیل و سایر استان‌های شرکت‌کننده در این همایش اعلام کرد.
وی گفت: در این همایش دوروزه علاوه بر معاونین گردشگری شش استان یادشده معاون سازمان میراث فرهنگی ، صنایع‌دستی و گردشگری کشور ، معاونین استاندار اردبیل و مدیران عامل دفاتر خدمات مسافرتی ، راهنمایان تورها ، جامعه مراکز اقامتی و پذیرایی بین‌راهی کشور و تعدادی از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری حضور خواهند داشت.
قادر تقی زاده معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل نیز در این نشست با اعلام آمادگی برای برگزاری این همایش در خلخال گفت: تهیه پکیج‌های سفر در شهرهای خلخال ، اردبیل و مشگین شهر از اهداف مهم این همایش گردشگری است.
تفرجگاه اندبیل ، چشمه‌های ازناو و میرعادل ، آبشار ، قلعه کیلوان ، کاروانسرای چنارلق ، کاروانسرای شاه‌عباسی ، پل تاریخی پردیس و بنای چهارگوش از مناطق گردشگری شهرستان خلخال است.