هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   215   هفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

ناشر رسمی و انحصاری ویژه نامه نمایشگاه صنعت ساختمان

کد مطلب : 2257
نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان زنجان
همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، تاسیسات، سیستم های گرمایشی و سرمایشی زنجان، هفتمین نمایشگاه صنعت برق و فاضلاب این استان نیز در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان از  7 تا 10 مرداد ماه سال جاری برگزار شد.
این دو نمایشگاه با حضور محمدرضا عارف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افتتاح گردید.
سرپرست سایت نمایشگاه بین المللی زنجان به خبرنگار پیام ساختمان گفت: این نمایشگاه ها در فضایی بالغ بر 11 هزار و 800 متر مربع فضای عمومی و سه هزار و 500 متر مربع فضا برپا شد.
محمد فاطمی به حضور بیش از 120 واحد تولیدی، بازرگانی و چندین نمایندگی از شرکت های خارجی در نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه استان های مختلف کشور اعم از زنجان، تهران، آذربایجان شرقی و غربی، گیلان و البرز حضور داشتند.
وی ادامه داد: نمایشگاه صنعت ساختمان و تاسیسات با هدف پرداختن به صنعت مدرن ساختمان و معرفی آخرین محصولات و فن آوری های صنعتی با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار شد.
فاطمی یادآورشد: در نمایشگاه صنعت ساختمان و تاسیسات در زمینه ساختمان، کاشی، سرامیک و سنگ های تزیینی، درب و پنجره دو جداره و UPC، لوله و اتصالات، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، شیرآلات بهداشتی و آسانسور و دیگر تاسیسات ساختمانی عرضه شد.
سرپرست سایت نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان خاطرنشان کرد: برق صنعتی، لوازم و تجهیزات برقی ساختمان، سیستم های حفاظتی و امنیتی، سیم و کابل، انواع لامپ و سیستم های روشنایی، انواع پمپ و تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب نیز از جمله مواردی هستند که در هفتمین نمایگشاه صنعت برق و آب و فاضلاب عرضه شدند.
گفتنی است در این نمایشگاه هفته نامه پیام ساختمان در غرفه ای اختصاصی حضور یافت و ضمن پوشش خبری، اقدام به توزیع چند هزار نسخه رایگان نشریه بین بازدید کنندگان و شرکت کنندگان نمایشگاه نمود.