پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

شمار نشریه : 212

بزرگترین گردهمایی تولیدکنندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات ساختمانی از تاریخ 18 الی 21 مرداد سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران رقم خواهد خورد. پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که بزرگترین رویداد نمایشگاهی خاورمیانه در حوزه ساختمان می باشد طبق روال سال های گذشته در حالی برگزار می گردد که به گفته مسئولان برگزاری آن، امسال از استقبال بیشتری بین شرکت های داخلی و خارجی برخوردار است.
هفته نامه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانه ای این نمایشگاه برای پنجمین سال متوالی ویژه نامه رسمی روزانه آن را منتشر خواهد کرد. این ویژه نامه که امتیاز انحصاری انتشار آن طی تفاهم نامه ای از سوی اتاق تعاون ایران به هفته نامه پیام ساختمان واگذار شده است، با تیراژ 10 هزار نسخه حاوی اخبار رویدادهای روزانه از نمایشگاه به همراه معرفی کالا و خدمات شرکت های داخلی و خارجی می باشد. همچنین توزیع منحصر به فرد آن در پنج نقطه از نمایشگاه شامل تمامی مبادی ورودی و مراکز مهم نمایشگاه؛ این امکان را به وجود می آورد تا تمامی بازدیدکنندگان نمایشگاه امکان دریافت آن را داشته باشند. ضمنا این امکان فراهم آمده تا شرکت ها بتوانند ویژگی های محصولاتی را که در نمایشگاه عرضه می کنند به همراه نظرات و پیشنهادهای خود در این ویژه نامه انعکاس دهند.
گفتنی است نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان هر ساله مورد بازدید هزاران نفر از فعالان صنعت ساختمان قرار می گیرد و همواره ویژه نامه های رسمی آن مورد استقبال بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان آن بوده است. از ویژگی های منحصر به فرد این ویژه نامه می توان به تیراژ بالا (روزانه 10 هزار نسخه) توزیع در محل های خاص، پوشش کامل بازدیدکنندگان ، ماندگارترین و اقتصادی ترین روش برای معرفی شرکت ها و ... نام برد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی حضور در این ویژه نامه می توانند با شماره 88100010 تماس حاصل نمایند.