هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   210   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

سمينار شركت «كارا‌ ال‌تك پويا

شرکت کارا ال تک پویا (صنایع اشنایدر الکتریک ایران سابق) نخستین سمینار معرفی محصولات اشنایدر الکتریک فرانسه را در تاریخ 3 خرداد ماه سال جاری در باشگاه دیپلماتیک وزارت امور خارجه برگزار کرد.
در ابتدای این سمینار جناب آقای عباس نصیری یکی از موسسین شرکت ال تک اشاره مختصری به تاریخچه تاسیس شرکت داشته و گفت : شرکت ال تک و به عبارت دیگر صنایع اشنایدر الکتریک ایران که حدود دو و نیم سال پیش به ال تک تغییر نام یافت، امروزه نماینده منتخب و رسمی شرکت اشنایدر الکتریک در ایران در زمینه محصولات  روشنایی اعم از کلید و پریز ها ، محصولات هوشمند سازی و زیرساختی در صنعت ساختمان  و هم زمان تولید کننده کلیدهای مینیاتوری تحت لیسانس اشنایدر با برند اشنایدر در ایران است.
وی با اشاره به نگاه کیفیت محور و ملی این شرکت ادامه داد : در اشنایدر الکتریک کیفیت حرف اول را می زند، کیفتی که امروز اشنایدر را به رتبه اول در صنعت برق ولتاژ ضعیف رسانده و در سال ۲۰۱۴ رتبه اول در اتوماسیون خانگی جهان را بدست اورده است. 
در ادامه این مراسم جناب آقای ادگارد بوشاهین، نماینده شرکت اشنایدر الکتریک در مورد چشم انداز حضور این شرکت در ایران سخنانی بیان کرد و ال تک را به عنوان تنها نماینده محصولات اشنایدر الکتریک در ایران معرفی نمود،پس از وی مدیر عامل شرکت کارا ال تک پویا دیدگاه خود را در مورد آینده شرکت شرح داد.
 جناب آقای پویان نصیری با بیان اینکه شرکت در سه زمینه صنعتی، روشنایی و هوشمند سازی در بازار ایران فعالیت می کند،گفت: در حوزه صنعتی تجربه 14 ساله در زمینه تولید کلید های مینیاتوری C60 داریم و با بیش از 50 نوع کالا و بالغ بر 3000 نوع محصول کلید و پریز با معتبرترین استاندارد های جهانی در خدمت هموطنان هستیم.در حوزه روشنایی با بهره گیری از مدیریت و برنامه ریزی دقیق و به کارگیری استراتژی رو به رشد در راستای ارتقای سطح کیفی زندگی هموطنان در سال 93 اقدام به واردات محصولات روشنایی اشنایدر کرده ایم.در حوزه هوشمند سازی نیز در سال 2013 به عنوان شریک تجاری معرفی شده و در زمینه هوشمند سازی ساختمان ها ، تامــین قطعات، تجهیزات هوشمندو صرفه جویی اقتـصادی و کاهش مصرف انرژی گام های زیادی برداشته ایم.
وی افزود: شرکت ال تک با ارایه ۱۰ سال گارانتی برای کلیدهای میناتوری و ۵ سال برای تمامی کلید پریزها  با قدرت به مصرف کننده گان اثبات می کند که در کیفیت آنچه را که برگزیده اند، کوچکترین تردیدی نیست. در ادامه ایشان کلید موفقیت شرکت و گرانبهاترین و ارزشمند ترین دارایی آن را اعتماد مشتریان،همکاران تجاری توانمند و معتبر و به کارگیری سرمایه انسانی کارآمد،جوان و متخصص بیان کرد.
ایشان رویکرد شرکت را ارتقای سطح کیفیت زندگی مردم دانست و گفت : از طریق ارائه کالاهای مرغوب با بالاترین استاندارد و ایمنی اتحادیه اروپا کیفیت زندگی مردم را بالا برده ایم و در این راه از اجرای سیاست های سبز در راستای حفظ محیط زیست دریغ نداشته ایم.مسئولیت دیگری که بر دوش خود احساس کرده ایم افزایش میزان تولید و در نتیجه افزایش تولید ناخالص ملی بوده است.
در ادامه سمینار از سه محصول روشنایی شرکت اشنایدر با نام های آسفورا(Asfora) ،سدنا(Sedna) و مرتن(Merten) که این محصولات به ترتیب از ردیف اقتصادی تا لوکس را شامل می شود رونمایی شد و سرکارخانم کاتیا شاروفا مدیر بازاریابی شرکت اشنایدر الکتریک توضیحات کاملی را در باره این محصولات ارائه نمودند.محصولاتی که نمونه مشابهی از سوی هیچ یک از تولیدکنندگان دنیا ندارند.
در پایان نیز جناب آقای جابر انصاری نایب رئیس صنف برق در رابطه با وضعیت این صنف برای حاضران سخنرانی کرد.این مراسم با پذیرایی و همچنین قدردانی ویژه از نمایندگان و سایر شرکت کنندگان پایان یافت.