تغییر چیدمان منزل برای عید نوروز

شمار نشریه : 205

در آستانه فرارسیدن بهار همه در تکاپو هستند تا  برای جشن گرفتن نوروز آمادگی پیدا کنند .یکی از  کارهایی که می‌توان برای استقبال از بهار زیبای دوست‌داشتنی انجام داد،تغییر چیدمان منزل است.در این مطلب شما را با نکاتی در این زمینه آشنا می‌کنیم :
 استفاده از چوب در دکوراسیون منزل
سلیقه شخصی را برای چیدمان منزلتان به کار ببرید، بدین‌صورت بهترین دکوراسیون را خواهید داشت. شما می توانید با استفاده برش هایی از تنه و چوب درختان جنگلی و پرداخت آنها منظره‌ای طبیعی را به قسمت‌های مختلف اتاقتان بیاورید.
از تلفیق مبلمان چوبی و فلزی و پارچه‌ای مثل کوسن‌های پشمی و چرم‌های قدیمی استفاده کنید. با استفاده از گل‌های طبیعی هر فصل یا برگ‌ها و شاخه‌های بهاری موجی درخشان از رنگ‌های زیبای طبیعت به اتاقتان اضافه کنید.
از چوب‌هایی با تناژهای مختلف رنگی استفاده کنید.  این کار باعث بهتر به نظر رسیدن وسایل می‌شود، همچنین استفاده از رنگ‌های شاد آبی و زرد جلوه‌ای مدرن به دکوراسیون منزل شما  می‌بخشد.                       
اتاقی پر از شور و نشاط
با استفاده از رنگ‌های روشن فضا را برجسته و چشمگیر کنید! تناژهای مختلفی از رنگ‌های فیروزه‌ای،صورتی و سبز می‌تواند یک ترکیب عالی برای دکوراسیون منزل شما باشند اما استفاده از رنگ‌های معمولی را نیز فراموش نکنید، آنها زیبایی اتاقتان را حفظ می کنند.
دکوراسیون آشپزخانه
برای تراوت بخشیدن به محیط آشپزخانه از ترکیب رنگ‌های گرم و سرد استفاده کنید میزهای چوبی با رنگ عسلی باعث ایجاد تناسب با سرامیک‌های خاکستری کف آشپزخانه می‌شوند.
 استفاده از سنگ‌های طبیعی در میز اپن آشپزخانه کمک می‌کند تا ترکیب بافت و رنگ آنها جلوه‌ای طبیعی و زیبا به محیط ببخشد. از رنگ‌های روشن استفاده کنید مثلاً گلدان‌ها یا قوطی‌های فیروزه‌ای... با این کار، حالتی امروزی به آشپزخانه خواهید داد.