هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   156   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

نورپردازی 17 پل سواره پایتخت در انتهای سال 91

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از اتمام نورپردازی پلهای سواره رو تا نیمه خرداد خبر داد و گفت: در طرح استقبال از نوروز بیش از 17 پل سواره در تهران نورپردازی شد.

سید محمدجواد شوشتری با تاکید بر اینکه موضوع نورپردازی یکی از راه های بالا بردن دید و عنصری برای زیبایی بصری به شمار میرود، ادامه داد: برای آغاز سال نو سعی شد تا محورهای ورودی شهر تهران که محل تردد بیشتر مسافران نوروزی بود، نورپردازی شود. به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، پل شهید شوشتری، جاده مخصوص، شهید چهره قانی و شهید بروجردی از جمله پلهای سواره رو در محور اتوبان آزادگان است که نورپردازی آنها با تکیه بر استانداردهای جهانی انجام شده است.

وي با اشاره به اینکه علاوه بر محور آزادگان برخی از پلهای سواره در اتوبانهای پر رفت و آمد نورپردازی شدهاند، گفت: پلهای سواره رو محور اتوبانهای امام علی (ع)، یادگار امام، نیایش، همت و شهید صیاد شیرازی در انتهای سال 91 و آغاز سال جدید نورپردازی شدهاند. به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران علاوه بر این نورپردازی پل پارک وی در محور خیابان ولیعصر (عج)، پل ابوسعید و حافظ در منطقه 11 و پل میرداماد در محور اتوبان شهید مدرس تا نیمه های خرداد انجام میشود.