هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   189   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

با پیام ساختمان در چهاردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

چهاردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان نوزدهم تا بیست و دوم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست.

این نمایشگاه فرصتی مغتنم است تا دست اندرکاران این صنعت بتوانند با تازه ترین کالا و مصالح ، آخرین فن آوری ها، وجدیدترین شیوه ساخت وساز،ونماهای زیبا ونوین ، آشنا شوند.

شما هم دعوت هستید

 افزون برعموم علاقه مندان نمایشگاهی، بازدیدکنندگان متخصص معماری وشهر سازی،دست اندرکاران ساخت وساز صنعتی وسنتی، هنرمندان طراح داخلی، حجم سازی، مجسمه ساز، تبلیغات، رسانه های سمعی وبصری،زیباسازان شهری، بنر، بیلبورد و گروه های دیگر تاثیر گذار در گرافیک محیط و شهر، وهمچنین شما مخاطبان هفته نامه "پیام ساختمان" به این رویداد صنعتی-  بازرگانی- هنری، دعوت هستید.  

 به زمان و مکان برگزاری نمایشگاه محدود نشوید

 نمایشگاه اگرچه یک فرصت است که بسیاری از تولید کنندگان، صاحبان صنایع، فروشندگان، مهندسان، انبوه سازان، طراحان شهری، ودکوراسیون داخلی، و هزاران نفر از دیگر صنایع وابسته، علاقه به حضور در آن دارند، اما فرصت بزرگتر حضور در نمایشگاه کاغذی دو هفته نامه "پیام ساختمان" است که به صورت تمام رنگی و کاغذ گلاسه، به چاپ رسیده، و در کیوسک مطبوعات سراسر کشور به شیوه هدفمند توزیع می شود؛ نباید به زمان ومکان برگزاری نمایشگاه محدود شد.

شما هم منتشر می شوید

حتی اگر موفق به گرفتن غرفه ای در نمایشگاه شده باشید، حضور شما محدود به بخشی از این نمایشگاه می شود، حال آنکه حضور در نمایشگاه"پیام ساختمان" به شما امکان می دهد تا در شمارگان  000/40، نه تنها در جای جای نمایشگاه وکیوسک های سراسر کشور، بلکه در دست سازندگان ساختمان، مصرف کنندگان محصولات، توزیع در بورس های تخصصی، ارسال برای انبوه سازان، توزیع رایگان در همایشها و نمایشگاههای صنعت ساختمان سراسر کشور، انجام گرفته و افزون بر این همه، آن را برای استفاده بعدی آرشیو می کنند.

کاملترین آرشیو مورد استفاده سازندگان ساختمان

برای ایده پردازی، طراحی، وخرید، استفاده از کاتالوگ تمامی تولیدکنندگان قابل جمع آوری نیست و کاتالوگها با سایزهای متنوع نیز قابل آرشیو نیستند؛ در حالی که هر شماره از ویژه نامه های پیام ساختمان آرشیو کاملی از تولیدکنندگان محصولات ساختمانی را به انبوه سازان و سازندگان ساختمان ارائه می دهد و تا مدت ها نگهداری می شوند.

اطمینان خاطر شرکای تجاری

پیام ساختمان با بیش از یک دهه خدمات صادقانه ، توزیع منحصر به فرد و حضور گسترده در نمایشگاههای سراسر کشور، به خصوص نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، همواره مورد تایید آگهی دهندگان در نشریه بوده و به عنوان بازوی قدرتمند تبلیغاتی برای شرکای تجاری پیام ساختمان ایفای نقش می کند. به طوری که بسیاری از شرکت ها برای حضور مستمر در پیام ساختمان برنامه خاصی در نظر می گیرند.

ماندگارترین، موثرترین و اقتصادی ترین روش

روش های تبلیغاتی متنوعی در زمان برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان وجود دارد که  گاه باید برای برخی از آنها میلیون ها تومان هزینه کرد.

با صرف کمترین هزینه می توانید از تمامی مزایای فوق که قطعا منحصر به فرد هستند، برخوردار شوید.

سهم تبلیغات در سبد هزینه های شما چقدر است؟!

تبلیغات بخشی از زندگی روزمره ما شده وبدون تبلیغات نمی توان در ذهن وقلب مخاطب جا باز کرد، بنا براین  یک مدیر فروش موفق، تبلیغات را در جایگاه خود قرار می دهد؛ این در حالی ست که کارشناسان اقتصادی نه تنها جایگاهی برای تبلیغات قائل می شوند، بلکه اعتقاد دارند، تبلیغات باید در سبد هزینه های تولید محاسبه شود

ویژه نامه های روزانه

در زمان برگزاری نمایشگاه علاوه بر چهار شماره ویژه نامه روزانه، نشریه های شماره 189و 190 پیام ساختمان نیز توزیع خواهد شد که ضمن تخفیف های خاص نمایشگاه، در کیوسکهای مطبوعاتی سراسر کشور، بورسهای ساختمانی و سایر نمایشگاهها و همایشها توزیع و برای افراد خبرساز و انبوه سازان سراسر کشور ارسال خواهد شد.

پیام ساختمان اولین غرفه ای است که به شما خوش آمد می گوید

همچون سال های قبل از هر مسیری که وارد نمایشگاه شوید اولین غرفه ای که می بینید پیام ساختمان است! در ادامه مسیر، در مراکز کلیدی نمایشگاه با غرفه های پیام ساختمان رو به رو می شوید و در هنگام خروج از نمایشگاه نیز از کنار غرفه پیام ساختمان عبور می نمایید!

هیچ بازدید کننده ای را از دست نمی دهید

فضای پرازدحام نمایشگاه ازیکطرف فرصت بازدید کامل و دقیق را از بازدیدکنندگان میگیرد و از طرف دیگر برای شرکتکنندگان امکان ارائه توضیحات کامل محصولات برای همه بازدیدکنندگان وجود ندارد. با حضور در ویژهنامههای پیام ساختمان هیچ بازدیدکنندهای را از دست نمیدهید و امکان برقراری ارتباط با همه بازدیدکنندگان پس از پایان نمایشگاه را هم فراهم کردهایم.

تیراژ واقعی 000/10 نسخه روزانه

روزانه 000/10 نسخه ویژهنامه بهصورت رایگان، فراگیر، تمام رنگی با کاغذ گلاسه هدفمند و منحصربهفرد توزیع خواهد شد.

توزیع 100هزار نسخه نشریه

در زمان برگزاری نمایشگاه، 100هزارنشریه پیام ساختمان در سطح نمایشگاه ودر بین بازدیدکنندگان به صورت رایگان توزیع می شود.

دارای مجوز رسمی  و انحصاری توزیع ویژهنامه در سطح نمایشگاه

برای چهارمین سال متوالی، پیام ساختمان ناشر رسمی و انحصاری ویژهنامههای روزانه مورد تائید برگزارکننده نمایشگاه میباشد.

توزیع رایگان و هدفمند

نشریه پیام ساختمان توسط کارشناسان و مشاوران بازرگانی در میان بازدیدکنندگان متخصص بهصورت رایگان توزیع میشود.؛

تولیدکنندگان، فروشندگان، انبوهسازان، ساختمانسازها، اعضای تعاونیهای مسکن، اعضای انجمن انبوهسازان، اعضای نظاممهندسی، اعضای نظام کاردانی، مهندسین مشاور و ناظر

توزیع در محلهای خاص

کلیه غرفههای پیام ساختمان در مکانهای استراتژیک نمایشگاه (تمامی ورودیها و مراکز مهم) قرار دارد؛ علاوه بر آن ستاد خبری پیام ساختمان محل نشستهای خبری مقامات، مسئولان و دستاندرکاران صنعت ساختمان میباشد. همچنین پیام ساختمان بهعنوان حامی رسانهای نمایشگاه در مراسم افتتاحیه و اختتامیه حضور فعالی دارد و در تمامی محلهای فوق ویژهنامهها را توزیع مینماید.