خبر خوش وزیر نیرو برای مسکن مهر

شمار نشریه : 158


وزیر نیرو از تأمین آب و برق و شبکه فاضلاب 56 شهر کشور خبر داد. مجید نامجو گفت : از 58 شهری که طرح مسکن مهر در آنها اجرا می شود، کارهای مربوط به تامین آب و برق و شبکه فاضلاب 56 شهر با تلاش وزارت نیرو به پایان رسیده یا در دست اجراست و تنها مشکل وزارت نیرو مربوط به تامین آب و برق و شبکه فاضلاب مسکن مهر فولاد شهر و بهارستان در استان اصفهان است.

نامجو اظهار داشت : تلاش می کنیم فعالیت های لازم در این شهرها نیز سرعت بگیرد. وی با بیان اینکه بیش از 70 درصد انشعاب های آب و فاضلاب دو شهر جدید فولاد شهر و بهارستان به پایان رسیده است، افزود: تا 10 روز آینده هزینه های حق انشعاب حدود 66 هزار واحد در بخش برق و هزینه های حق انشعاب آب و فاضلاب حدود 29 هزار واحد که تاکنون پرداخت نشده بود، از سوی وزارت نیرو پرداخت شود.

نامجو ادامه داد: از سهم یک سوم استانداری اصفهان برای تأمین آب و برق و شبکه فاضلاب شهرهای یادشده نیز حدود 85 میلیارد ریال به زودی پرداخت شود. وی گفت: 15 میلیارد ریال از استانداری اصفهان برای کمک به مسکن مهر بهارستان تا 10 روز آینده پرداخت می‌شود.وزیر نیرو اضافه کرد: 30 میلیارد ریال نیز از وزارت راه و شهرسازی برای انشعاب‌های جدید آب و فاضلاب به وزارت نیرو برای مسکن مهر شهر جدید بهارستان پرداخت خواهد شد.به گفته نامجو ، برای احداث مسکن مهر در سراسر کشور تاکنون فعالیت‌های ویژه‌ای صورت گرفته و وزارت نیرو نیز متعهد می‌شود همه شبکه‌های آب و برق و همچنین نصب انشعاب‌های تمامی واحدهای مسکن مهری را که تا پایان سال 92 آماده می‌شود، تأمین کند.