هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   188   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

ویژه نامه روزانه رسمی و انحصاری چهاردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

"پیام ساختمان" برای چهارمین سال پیاپی  به طور رسمی، انحصاری و مورد تایید برگزارکننده نمایشگاه امتیاز انتشار ویژه نامه روزانه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی "صنعت ساختمان " را از آن خود کرد.

این نشریه، به عنوان پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان کشور توانست امتیازانتشار ویژه نامه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران را از مجری نمایشگاه کسب نماید.

زمان برگزاری

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، بزرگترین رویداد نمایشگاهی در خاورمیانه است  که در روزهای 19 تا 22 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

توزیع رایگان وهدفمند 10هزاری

پیام ساختمان ویژه نامه نمایشگاه را با شمارگان روزانه 10هزار نسخه به چند زبان ترجمه، چاپ وازطریــق غرفههای اختصاصی خود، و در 5 نقطه استراتژیک نمایشگاه، میان بازدیدکنندگان  به صورت رایگان، فراگیر، هدفمند و منحصر به فرد توزیع می کند.

توزیع در محلهای خاص

کلیه غرفههای پیام ساختمان در مکانهای استراتژیک نمایشگاه (تمامی ورودی ها و مراکز مهم) قرار دارد؛ علاوه بر آن ستاد خبری پیام ساختمان محل نشستهای خبری مقامات، مسئولان و دست اندرکاران صنعت ساختمان میباشد. همچنین پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای نمایشگاه در مراسم افتتاحیه و اختتامیه حضور فعالی دارد و در تمامی محلهای فوق ویژهنامهها را توزیع مینماید.

دیدار با اعضای صنوف گوناگون

 کارشناسان و مشاوران بازرگانی ما نشریه روزانه را در میان بازدیدکنندگان متخصص به صورت رایگان توزیع میکنند؛ تولیدکنندگان، فروشندگان، انبوهسازان، ساختمان سازها، اعضای تعاونیهای مسکن، اعضای انجمن انبوهسازان، اعضای نظام مهندسی، اعضای نظام کاردانی، مهندسین مشاور و ناظران ساختمانها از آن دسته اند.

تمامی بازدید کنندگان غرفه شمارا نمی بینند

فضای پر ازدحام نمایشگاه از یک طرف فرصت بازدید کامل و دقیق را از بازدیدکنندگان میگیرد و از طرف دیگر برای شرکتکنندگان امکان ارائه توضیحات کامل محصولات برای همه بازدیدکنندگان وجود ندارد. با حضور در ویژهنامههای پیام ساختمان هیچ بازدیدکنندهای را از دست نمیدهید و امکان برقراری ارتباط با همه بازدیدکنندگان پس از پایان نمایشگاه را هم برای شما فراهم میشود.

اولین غرفه ای که خوش آمد می گوید

غرفه های پیام ساختمان همچون سال های قبل، از هر مسیری که وارد نمایشگاه شوید اولین غرفه ای است که به شما خوش آمد می گوید، و در ادامه شما را به دیگر بازدیدکنندکان معرفی می کند. کارشناسان ما در همه  نقاط نمایشگاه حضور دارند و در پایان شما را بدرقه می کنند.

کاملترین آرشیو مورد استفاده سازندگان ساختمان

کاتالوگ تمامی تولیدکنندگان قابل جمع آوری نیست و کاتالوگها با سایزهای متنوع نیز قابل آرشیو نیستند؛ در حالی که هر شماره از ویژهنامههای پیام ساختمان آرشیو کاملی از تولیدکنندگان محصولات ساختمانی را به انبوهسازان و سازندگان ساختمان ارائه می دهد و تا مدت ها نگهداری می شوند.

به زمان و مکان برگزاری نمایشگاه محدود نشوید

حتی اگر موفق به گرفتن غرفهای در نمایشگاه شده باشید حضور شما محدود به بخشی از نمایشگاه می شود. نشریههای پیام ساختمان با تیراژ 40هزار نسخه ای ، در جای جای نمایشگاه توزیع میشود و سازندگان ساختمان و مصرف کنندگان محصولات شما آن را برای استفاده بعدی آرشیو می کنند.

ماندگارترین، موثرترین و اقتصادی ترین روش

روش های تبلیغاتی متنوعی در زمان برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان وجود دارد که  گاه باید برای برخی از آنها میلیون ها تومان هزینه کرد.

با صرف کمترین هزینه می توانید از تمامی مزایای فوق که قطعا منحصر به فرد هستند، برخوردار شوید.

بیش از یک دهه حضور منظم، منسجم و موفق

پیام ساختمان با بیش از یک دهه خدمات صادقانه، توزیع منحصر به فرد و حضور گسترده در نمایشگاههای سراسر کشور، به خصوص نمایشگاه صنعت ساختمان تهران همواره مورد تایید آگهی دهندگان در نشریه بوده و به عنوان بازوی قدرتمند تبلیغاتی برای شرکای تجاری پیام ساختمان ایفای نقش می کند. به طوری که بسیاری از شرکت ها برای حضور مستمر در پیام ساختمان برنامه خاصی در نظر می گیرند.

بسته های تبلیغاتی متنوع ( 4 شماره ویژه نامه روزانه و شماره های 189 و 190 پیام ساختمان)

در زمان برگزاری نمایشگاه علاوه بر 4 شماره ویژهنامه روزانه، نشریههای شماره 189و 190 پیام ساختمان نیز توزیع خواهد شد که ضمن تخفیف های خاص نمایشگاه، در کیوسکهای مطبوعاتی سراسر کشور، بورسهای ساختمانی و سایر نمایشگاهها و همایشها توزیع و برای افراد خبرساز و انبوهسازان سراسر کشور ارسال خواهند شد.

برای آنانکه می خواهند متفاوت دیده شوند

درج راهنمای بازدید از نمایشگاه در شماره های 189 و190(پیش از برگزاری نمایشگاه)

توزیع در نمامی کیوسک های مطبوعاتی کشور

ارسال برای انبوه سازان سراسر کشور

توزیع هدفمند رایگان در تمامی نمایشگاهها و همایشهای صنعت ساختمان کشور

توزیع در تمامی بورس های تخصصی تهران

  منسجم ترین دو هفته نامه صنعت ساختمان        

نشریه ای با 120صفحه متن خواندنی، کاغذگلاسه، تمام رنگی40هزارشمارگان،1500 تومان 

این نشریه ازاستادان، کارشناسان، صاحب نظران، و صاحبان آگهی صنعت ساختمان، برای ارائه آثاردراین ویژه نامه ها، دعوت به همکاری می کند؛ شماره تماس نشریه پیام ساختمان 88100010-021

پیام ساختمان به مدیرعاملی مجید داوری ایردموسی، فعلا به فاصله دوهفته منتشر می شود.