هر روز یک حضور، درهمایش و نمایشگاه

شمار نشریه : 186

حسین حیدری

این افتخار برای نشریه پیام ساختمان محفوظ است که هر روز حداقل در یک نمایشگاه یا همایش و گاه همزمان در چندین نمایشگاه و همایش- با برپایی غرفه اختصاصی و به عنوان حامی خبری آن رویداد، حضور یابد؛ آنچه در پی میآید، گزارش حضور پر رنگ ما در دو هفته گذشته در جمع مخاطبانِ هدف است که به مثابه پل ارتباطی موثر، به پاسخگویی و توزیع رایگان نشریه پرداخته است:

نمايشگاه بینالمللی سنگ و معدن ايران

ششمین نمایشگاه بینالمللی سنگهای تزیینی، معدن و ماشینآلات و تجهیزات وابسته روز سه شنبه 26 خردادماه با حضور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، روسای اتحادیهها، انجمنهای مرتبط، جمعی از صاحبان بنگاههای اقتصادی و سرمایهگذاران، در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی افتتاح شد. به گزارش پیام ساختمان، در این نمایشگاه  200 شرکت داخلی و خارجی به مدت چهار روز و در چهار بخش اکتشاف، استخراج، فرآوری و صادرات، جدیدترین تولیدات و فناوریهای خود را به نمایش گذاشتند؛ همچنین شرکتهایی از آلمان ، ایتالیا، کره جنوبی ، چین ، ترکیه ، کویت ،روسیه ، برزیل و هند در این نمایشگاه حضور داشتند.

گفتنی است، «پیام ساختمان» طی برگزاری نمایشگاه ضمن برپایی غرفهای اختصاصی به عنوان حامی رسانهای حضور داشت و اقدام به توزیع رایگان چند هزار نسخه نشریه بین شرکتکنندگان و بازدیدکنندگان نمود.

هفدهمین اجلاس سراسری سازمان نظام مهندسی ساختمان

نشست خبری هفدهمین اجلاس سراسری هیئت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با حضور مهندس ترکان، ریاست سازمان و جمعی از اعضای هیئتمدیره شورای مرکزی روز سه شنبه 27 خرداد سال جاری در ساختمان شورای مرکزی برگزار شد. در این نشست خبری علاوه بر مهندس اکبر ترکان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، مهندس حجت الله عامری، نایبرئیس اول سازمان، مهندس مهدی حق بین نائب رئیس دوم، دکتر حمید بدیعی منشی اول، مهندس مجید ولدان منشی دوم، مهندس رمضانی، رئیس دبیرخانه دائمی اجلاس، دکتر سعید غفرانی، رئیس سازمان استان تهران، مهندس سیدقوامالدین شاهرخی، رئیس شورای انتظامی و مهندس نیلوفر شاه منصوری، مدیر روابط عمومی سازمان نیز حضور داشتند.  پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای هفدهمین اجلاس در این نشست خبری حضور یافت.

همایش " لیزینگ، کارآفرینی و توسعه اقتصادی"

همایش "لیزینگ، کارآفرینی و توسعه اقتصادی" با مشارکت كانون شركتهاي ليزينگ ايران و شركتهاي عضو این کانون،بانكها، مؤسسات مالي و اعتباري، شركتهاي بيمه،صنایع، و نیز مراکز علمی و دانشگاهی کشور، دوشنبه 26خرداد1393در سالن خواجه نصیر مرکز همایشهای بینالمللی صدا و سیما برگزار شد. پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای در این همایش حضور یافت و اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین نمود.

همایش ملی توسعه پایدار کالبدی - فضایی روستایی

نشست خبری اولین همایش ملی توسعه پایدار فضایی و کالبدی روستایی برگزار شد. در این نشست خبری که در ساختمان بنیاد مسکن کشور برگزار شد، محمدرضا شاملو ،معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران از برگزاری نخستین همایش ملی توسعه پایدار کالبدی - فضایی روستایی در اردبیل خبر داد و گفت: این همایش روزهای دوم و سوم تیرماه سال جاری در سه محور اصلی بررسی ابعاد مکانی- فضایی توسعه پایدار روستایی، مسکن و بهسازی روستایی و حکمروایی محلی و برنامهریزی کالبدی - فضایی برگزار میشود.  پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای در این نشست خبری حضور یافت.

همایش بهرهوری در صنعت ساختمان

همایش "بهرهوری در صنعت ساختمان با رویکرد اخلاق حرفهای" با حضور جمعی از مسئولان و صاحبنظران برگزار شد.

 در این همایش که بیست و هشتم خردادماه در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار شد، موضوعاتی نظیر تأثیر اخلاق در توسعه پایدار، زلزله و اخلاق حرفهای، و همچنین بیاخلاقی برخی از فعالان صنعت ساختمان توسط سخنرانان مورد بررسی قرار گرفت. پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای این همایش ضمن برپایی غرفه و پاسخگویی به مخاطبان، اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین نمود.

پنجمین کنفرانس بینالمللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع

پنجمین کنفرانس بینالمللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع، سه شنبه بیستم خردادماه با حضور برخی مسئولان وزارتخانههای صنعت، معدن -تجارت، راه و شهرسازی، و با حضور روسای انجمنهای مرتبط و پیمانکاران تولید، و تأمینکنندگان تجهیزات و سیستم های تأسیساتی، و جمعی از اساتید دانشگاهی و شرکتهای خصوصی در محل پژوهشگاه، صنعت نفت تهران برگزار شد. پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای در این کنفرانس حضور یافت و اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین نمود.

نمایشگاه فن آوری های مدیریت شهری

با حضور نمایندگان شهرداریهای استانهای کشور نمایشگاه فن آوری های مدیریت شهری از 27 تا 29 خرداد سال جاری در مرکز نمایشگاه دائمی شهرداری بوستان گفتگو- برگزار شد. دکتر قالیباف به همراه شورای شهر تهران از این نمایشگاه بازدید به عمل آورد. نشریه پیام ساختمان با برپایی غرفهای اختصاصی در این نمایشگاه حضور یافت و اقدام به توزیع رایگان نشریه بین شرکتکنندگان و بازدیدکنندگان نمود.

مجمع عمومی انبوهسازان  سراسر کشور

مجامع عمومی فوقالعاده و عادی کانون سراسری انبوهسازان مسکن و ساختمان کشور 26 خرداد سال جاری برگزار شد.

به گزارش پیام ساختمان جلسات مجمع عمومی عادی و نیز فوقالعاده کانون سراسری انبوهسازان ساختمان و مسکن با حضور روسای تمام انجمنهای انبوهسازی کشور برگزار شد. پیام ساختمان در این مجمع حضور یافت و ضمن پوشش خبری اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین نمود.

هفدهمین نمایشگاه بینالمللی صنعت ساختمان مشهد

هفدهمین نمایشگاه بینالمللی صنعت ساختمان و صنایع سرمایشی و گرمایشی19 تا 23 خرداد در محل نمایشگاه بینالمللی مشهد برگزار شد.

مدیرعامل نمایشگاه بینالمللی مشهد در مراسم آغاز به کار این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه 28 هزار مترمربعی364 شرکت داخلی و نمایندگیهای خارجی از ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، ژاپن، روسیه، بلاروس، فرانسه، کره جنوبی، چین، هند، انگلیس، هلند، تایوان و مالزی حضور دارند.

محمدجواد حمید افزود: شرکتکنندگان در این نمایشگاه جدیدترین تولیدات خود را در بخشهایی چون طراحی و مهندسی ساختمان و تأسیسات، بتن و صنایع وابسته، انواع پوششهای نما، سقف و عایقها،آسانسور و پلهبرقی، درهای ضد سرقت، خانههای پیشساخته و سیستم های سرمایشی و گرمایشی در1213 غرفه به نمایش گذاشتهاند. نشریه پیام ساختمان با غرفهای اختصاصی در این نمایشگاه حضور یافت و اقدام به توزیع رایگان چند هزار نسخه نشریه بین شرکتکنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه نمود.

دهمین نمایشگاه صنعت ساختمان ارومیه

دهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و هفتمین نمایشگاه بینالمللی سیستمهای گرمایش و سرمایش با حضور معاون عمرانی استاندار و جمعی از مدیران اجرایی استان و صاحبان صنایع کشور 27 تا 30 خردادماه در ارومیه برگزار شد.در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاههای ارومیه برگزار شد، 120 شرکت داخلی و نمایندگی شرکتهای تولیدکننده ابزار و مصالح ساختمانی از کشورهای اروپایی و آسیایی آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.

نشریه پیام ساختمان ضمن برپایی غرفهای اختصاصی در این نمایشگاه، علاوه بر پوشش خبری، چند هزار نسخه نشریه  به صورت رایگان بین بازدیدکنندگان و شرکتکنندگان توزیع کرد.