هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   184   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

مسکن مهر معلولان زنجانی آماده تحویل

 جمعی از معلولان زنجانی به دلیل مشکلات مربوط به عدم تحویل واحدهای مسکونی مهر و وعده های مکرر مسئولان مربوطه خواستار رسیدگی به این مشکل شدند که درنهایت تاریخ 31 خرداد ماه به عنوان تاریخ جدید تحویل این واحدهای مسکونی مشخص شد.

جمعی از معلولان زنجانی به همراه خانواده هایشان با حضور مقابل استانداری زنجان خواستار رفع مشکلات مربوط به واگذاری مسکن مهر شدند. یادآور می شود در پی سفر ریاست جمهور سابق در سال 88 به استان زنجان، اعطای 51 واحد مسکونی به صورت رایگان به مددجویان بهزیستی استان زنجان مصوب شده بود که ظرف یک یا دو سال به آنها واگذار شود.

این در حالی است که با پیگیری های مکرر معلولان، تنها 24 واحد مسکونی خاتم در اواخر سال 92 واگذار شد اما نه به صورت رایگان بلکه مبلغی نیز از آنها گرفته شده است.

در این تجمع سه نفر از معلولان به نمایندگی از متقاضیان مسکن مهر خواستار ملاقات با استاندار زنجان بودند تا مشکلاتشان را بازگو کنند که این امر محقق نشد و مشاور حقوقی استاندار طی جلسه ای کوتاه با آنها دیدار کرد.

در این جلسه مقرر شد تا این پروژه 27 واحدی مددجویان بهزیستی استان زنجان در شهرک پونک حداکثر تا 31 خرداد سال جاری به متقاضیان تحویل داده شود. همچنین اخذ وام مسکن با درصد سود پایین نیز به عهده اداره کل بهزیستی استان زنجان گذاشته شد.