هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   184   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

موج پیام رویدادهای صنعت نمایشگاهی در پیام ساختمان

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اردبیل

به گزارش خبرنگار نشریهپیام ساختمان یازدهمین نمایشگاه بینالمللی صنعت ساختمان ایران - اردبیل در فضایی بالغ بر 2500 متر مربع و با حضور معاونت محترم توسعه و مدیریت منابع استانداری اردبیل ، مدیر کل محترم دفتر فنی استانداری و مدیر عامل محترم سازمان همیاری شهرداریهای استان اردبیل 23 تا 26 اردیبهشت سال جاری افتتاح گردید.

در این نمایشگاه تولید کنندگان و فعالان صنعت ساختمان از سراسر کشور با ارائه آخرین تولیدات خود در زمینه ساختمان داشتند . نشریه پیام ساختمان با حضور در غرفه ای اختصاصی در نمایشگاه علاوه بر پوشش خبری اقدام به توزیع رایگان چند هزار نشریه بین بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان نمود. جا دارد از مهماننوازی گرم و حمایت مردم عزیز اردبیل از نشریه پیام ساختمان صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم.

شانزدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران

شانزدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران با مدیریت انجمن ژئوفیزیک ایران با حضور بنیان گذاران این موسسه و تعدادی از صاحب نظران داخلی و خارجی در دانشکده فیزیک دانشگاه تهران برگزارشد.

 به گزارش خبرنگار نشریه پیام ساختمان امین عباسی، دبیر علمی کنفرانس در گفتگو باخبرنگار پیام ساختمان گفت: در این کنفرانس 700 مقاله به دبیرخانه ارسال  شد که از بین این مقالات بیش از 450 مقاله پذیرفته شده است که بیش از 130 مقاله در زمینه زلزله شناسی، حدود 90 مقاله در زمینه لرزه شناسی، بیش از 95 مقاله در زمینه اکتشاف غیرلرزه ای و بیش از 90 مقاله هم در زمینه فیزیک فضا بوده است.

نشریه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای در این همایش حضور یافت.

گردهمایی سالانه انجمن (یو .پی. وی سی)

انجمن صنایع پروفیل «یو. پی. وی.سی» در و پنجره ایران به استناد بند(ک) ماده 5 قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و به منظور حفظ منافع تولیدکنندگان صنعتی پروفیل در و پنجرههای «یو. پی. وی .سی» و همچنین ساماندهی تولید و صادرات کالا و خدمات در امور مربوطه و حفظ توازن و نظم و فراهم کردن امکانات بهرهبرداری بیشتر از سرمایهگذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دستاندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نيل به اهداف قانونی توسعه در اینگونه موارد و دفاع از منافع مشروع اشخاص حقیقی و حقوقی عضو انجمن در تاریخ 1/11/91  تشکیل گردید. گردهمایی سالانه این انجمن در دفتر انجمن واقع در قیطریه برگزار شد که در این گردهمایی 25 شرکت از 50 شرکت عضو انجمن حضور داشتند .

نشریه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای در این گردهمایی سالانه حضور یافت و علاوه بر پوشش خبری اقدام به توزیع رایگان نشریه بین اعضای انجمن نمود.

هفدهمین سالروز تاسیس شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران

 به گزارش خبرنگار نشریه پیام ساختمان هفدهمین سالروز تاسیس شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با حضور معاونین و وزیر راه وشهرسازی20 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد.

عباس آخوندی در مراسم هفدهمین سالروز تاسیس شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با بیان اینکه به دنبال این هستیم که نوسازی در بافت فرسوده را تبدیل به یک خواسته اجتماعی کنیم، گفت: خواست اجتماعی چیزی جز مداخله قانونمند ساکنان در محیط زندگی خودشان نیست.

وی با بیان اینکه در بسیاری از شهرها وضعیت معماری نگران کننده است و نباید خودمان را به خواب خرگوشی بزنیم، خطاب به شهرداری تهران گفت: نوسازی با افزایش تراکم غیرمنطقی راه حل درستی نیست و قطعاً کیفیت زندگی را کاهش میدهد.

نشریه پیام ساختمان به عنوان حامی رسانهای در این گرهمایی حضور یافت و اقدام به پوشش و انعکاس خبری نمود. همچنین نشریه پیام ساختمان به صورت رایگان بین مدعووین توزیع گردید.

نشست شوراي هماهنگي مديريت بحران کشور

نشست شوراي هماهنگي مديريت بحران کشور با حضور کارگروه هاي 14گانه 31 اردیبهشت سال جاری در سالن شهید رجایی وزارت کشور در تهران برگزار شد.

 در این جلسه گزارش عملکرد کارگروهای تخصصی بهداشت و درمان، حملونقل و شریانهای طبیعی، همچنین مقاوم سازی و نوسازی زیرساختهای امدادی مورد بررسی قرار گرفت.به گزارش خبرنگار پیام ساختمان، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در این نشست، با بیان اینکه تمامی دستگاههای اجرایی مدیریت بحران باید به صورت مستقل و مداوم وظایف خود را رصد و پیگیری کنند، گفت: مدیریت بحران در سالهای مختلف شاهد اتفاقات گوناگون بوده است و دستگاههای اجرایی باید در هر لحظه آمادگی لازم را برای مقابله با حوادث داشته باشد. نشریه پیام ساختمان در این نشست حضور یافت و اقدام به پوشش و انعکاس خبری نمود.

همایش سرزمین ایرانیان

به منظور فرصت های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی زرندیه همایشی در تاریخ 1/3/93 برگزار شد. این گردهمایی با حضورمدیریت شرکت سرزمین ایرانیان،سید احمد موسوی و فرماندار زرندیه به همراه جمعی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی با هدف سرمایه گذاری برگزار شد. نشریه پیام ساختمان در این گردهمایی حضوریافت و بین شرکت کنندگان توضیع شد.