هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   182   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

همیشه و همه‌جا کنارتان هستیم

حسین حیدری
لابد تا به حال خوانندگان و مخاطبان گرامی پیام ساختمان دریافته‌اند که شرایط برگزاری هر نمایشگاه، نشست خبری، همایش و هر رویداد دیگری مرتبط با صنعت ساختمان در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف کشورمان، فقط به برگزارکنندگان و مشارکت‌کنندگان آن رویداد مربوط می‌شود و تأثیری در حضور پیام ساختمان ندارد! یعنی فقط کافی است یک نمایشگاه یا همایش مرتبط با این صنعت از مرحله نیستی قدم در وادی شدن و برگزاری بگذارد، پس از آن شما می‌توانید مطمئن باشید که در آنجا پیام ساختمان را خواهید دید، چرا که پیام ساختمان وظیفه خود می‌داند به عنوان حامی رسانه‌ای در محل مورد نظر حضور داشته باشد.
نشست خبری بنياد مسكن انقلاب اسلامي
به مناسبت سالگرد افتتاح حساب 100 حضرت امام(ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نشست خبری در ساختمان این نهاد انقلابی در خیابان فاطمی تهران برپا شد که در آن رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بیان عملکرد بنیاد از ابتدای تأسیس تا امروز و همچنین عملکرد یک سال گذشته پرداخت و همچنین برنامه‌های سال در پیش‌رو و سال آتی را تشریح کرد و سپس به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت. به گزارش پیام ساختمان ، علیرضا تابش در این نشست خبری از 5 برابر شدن بودجه بنياد مسكن انقلاب اسلامي در سال جاری و احتمال افزایش سقف تسهیلات واحدهاي مسكن روستايي خبر داد. از دیگر موضوعاتی که در این نشست خبری، رسانه‌ای شد برگزاری اولین همایش ملی «توسعه پایدار کالبدی - فضایی روستایی» بود که البته پیام ساختمان حامی رسانه‌ای این همایش بوده و هم اکنون لینک سایت پیام ساختمان در وب سایت این همایش به نشانی www.hamayesh.bonyadmaskan.ir قابل مشاهده و استفاده است.ضمن اینکه هفته‌نامه پیام ساختمان با حضور در این نشست اقدام به توزیع رایگان نشریه بین حاضران نمود
.نشست خبری مدیرعامل شهر جدید اندیشه
شرکت عمران شهر جدید اندیشه به مناسبت شروع سال جدید و نبین برنامه‌های خود در این سال اقدام به برگزاری نشست خبری در این شهر جدید نمود. به گزارش پیام ساختمان، در این نشست خبری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه ابتدا به تشریح شعار امسال این شرکت پرداخت و گفت: شعار امسال ما «شهر اندیشه، شهر اقتصاد و فرهنگ» است و در سال جاری به دنبال این هستیم تا کیفیت زندگی مردم این شهر را در دو حوزه اقتصاد و فرهنگ ارتقاء دهیم. محمد آیینی سپس در ادامه نشست خبری به بیان کلیه امور مرتبط با این شهر جدید اعم از مسکن مهر، توسعه کالبدی و فضایی، توسعه فرهنگی و اجتماعی، جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و ... پرداخت و سپس به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت. بخش پایانی این نشست خبری، بازدید خبرنگاران از راسته بازار ایرانی – اسلامی این شهر جدید بود که مورد استقبال خبرنگاران واقع شد.لازم به ذکر است پیام ساختمان ضمن حضور در این نشست اقدام به توزیع رایگان نشریه بین مدعوین نمود.
نشست خبری مدیرعامل شهر جدید پردیس
به گزارش خبرنگار پیام ساختمان، جهت اطلاع رسانی در خصوص نهایی شدن محاسبات دستورالعمل شماره 3 ، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اقدام به برگزاری نشست خبری نمود. سید مهدی هدایت در جمع خبرنگاران گفت: متقاضیان می‌توانند افزایش قیمت ناشی از این دستورالعمل را به صورت اقساطی پرداخت کنند، تا منابع مالی به پیمانکاران تزریق شود. مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه اگر آب و برق مسکن مهر که روند آن تا حدودی کند است تامین شود، تحویل واحدهای مسکونی مهر در این شهر از شهریورماه آغاز می‌شود و پایان امسال تمام واحدهای مسکونی شهر پردیس تحویل متقاضیان می‌شود. گفتنی است در این نشست خبری، خبرنگاران از برخی از پروژه‌های در حال ساخت در پردیس بازدید کردند.