هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   178   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

احضارآخوندی به مجلس


یکی از طراحان طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن با یادآوری ناکارآمدی مجموعه مدیرتی بانک مسکن و مشکلات به وجود آمده در این حوزه گفت: طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن و سؤال از وزیر مسکن تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد.
سید هادی حسینی درباره طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن، افزود: بانک مسکن از جمله بانک های دولتی است که وظیفه آن تأمین مسکن مورد نیاز مردم به‌خصوص قشر محروم و  کم درآمد و حرکت به سمت عدالت در این حوزه است که متأسفانه  در این زمینه در چند سال اخیر عملکرد قابل قبولی نداشت. نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه, جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه هم در حوزه تسهیلات مسکن مهر و هم  در پرداخت تسهیلات در شهرهای مختلف و همچنین  رسیدگی به مشکلات مردم بانک مسکن  بسیار ضعیف عمل می‌کند،تصریح کرد: بر این اساس با ارائه طرح تحقیق و تفحص از این بانک و همچنین طرح سؤال از وزیر مسکن  به مجلس خواستار رسیدگی هرچه سریع‌تر به وضعیت این بانک شدیم.
این نماینده مردم در مجلس نهم به  شرایط گذشته بانک مسکن و پول زیادی که در دولت های پیشین  در اختیارش قرارگرفته بود، اشاره کرد و گفت:  در آن زمان مجموعه مدیریتی بانک مسکن بسیار ناکارآمد  بود و در شرایط فعلی تیم مدیریتی جدید هم  نتوانسته  مشکلات مدیریت قبلی را رفع کند و شرایط خوبی را در حوزه مسکن  به وجود آورد.