هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   177   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

نوآوری‌های آشپزخانه

از یخچالی که آب معدنی و لیموناد بیرون می دهد تا ماشین ظرفشویی ای که به اینترنتwifi متصل است، این لوازم خانگی جدید و آخرین مدل برای آشپزخانه چیـــــزی بیش از امکانات معمولی هستند.
مـــــاشین ظرفشویی آنلاین
این ماشین ظرفشویی بر عملکرد نظارت داشته و مشکلات را شناسایی می کنند. با اتصال wifiبه اینترنت، این ماشین به طور اتوماتیک درب خود را می بندد و شروع به کار می کند.
 حباب های توکار
اگر عاشق آّب معدنی و لیموناد هستید، آخرین مدل یخچال های سامسونگ برای شما ساخته شده است. علاوه بر آب معمولی و یخ، این یخچال به لطف واحد SodaStream داخلی و توکار خود، آب معدنی و لیموناد هم بیرون می دهد. دیگر لازم نیست بطری ها را به زور در یخچال بچپانید.
 قهوه با یک اشاره
تنها چیزی که شما در ظاهر می بینید یک لوله شیک و پیک است. بقیه چیزها و تجهیزات در کابینت زیر آن تعبیه شده اند که شامل یک آسیاب حرفه ای می شود. فنجان خود را زیر لوله بگذارید و با استفاده صفحه لمسی یا برنامه قابل دانلود تعبیه شده روی کانتر، نوشیدنی دلخواهتان را انتخاب کنید.
فست فریز
این فناوری صنعتی برای کاربرد خانگی طراحی شده است تا طعم، بافت و مواد غذایی را حفظ کند. این وسیله خانگی می تواند غذاها و خوراکی های پخته یا خام را 20 برابر زودتر از فریزر معمولی فریز کند.
 تهویه مطبوع پنهان
با این سیستم تهویه مطبوع نورپردازی که در سقف آشپزخانه کار می شود، دیگر نیازی به هود بالای اجاق نیست. این واحدهای ساکشن قوی و بدون صدا نور هم فراهم می کنند. این دستگاه چهار سرعته است و با ریموت کنترل تنظیم می شود..
اجاق های رومیزی بدیع
اجاق های القایی که بخاطر دقت شان محبوب هستند، خیلی شیک تر شده اند و فناوری آنها پیشرفته تر شده است. قابلمه یا ماهیتابه ای روی هر قسمت از سطح آن بگذارید و هر کدام از این دو مدل اندازه و مکان آن را شناسایی می کند. صفحه نمایش لمسی توکار آن تنظیم دما را آسان می نماید.