هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   176   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

تدوین کتاب روز

تدوین کتاب روز
 صنعت ساختمان
 امروزه ارتباطات به گونه ای برعرصه های مختلف حیات بشری سایه افکنده که رشد تکنولوژی بیش از هر چیز خود را مدیون گسترش دامنه ارتباطات و بهره گیری از شیوه های اطلاع رسانی می داند؛ در واقع هیچ یک از عوامل موثر بر زندگی و فعالیت های روزمره از فن آوری‌های ارتباطی و اطلاع رسانی بی بهره نیستند. با عنایت به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، رشد صنایع مختلف در کشور عزیزمان چشمگیر بوده صنعت ساختمان نیز از این قاعده مستثنی نیست و دستاوردهای مدرن و کار‌آمدی همچون آسانسورهای مدرن، نمای کامپوزیت، سیستم هوشمندسازی بناها، درو پنجره های یو پی وی سی، درهای ضدسرقت و... پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند.
به مدد این پیشرفت ها مدت‌هاست که تولیدکنندگان و صنعتگران به گونه ای افزایش یافته اند که یافتن بازار فروش محصول وحتی نگه داشتن بازار قبلی کاری بس دشواربوده و به ناچار رقابت در فروش آغاز شده است؛ حال صاحبان صنایع به دو گروه تقسیم می شوند آنان که چشم ها را بسته و بدون هیچ تغییری محکوم به انحطاط و نابودی می شوند و آنان که شرایط جدید را باور کرده و دست به ایجاد تغییرات در تولیدات و برنامه هایشان می زنند از این رو اطلاع رسانی و تبلیغات فرصتی مناسب برای حضور پر رنگ تر در بازار رقابت است.
در این راستا نشریات متعددی در کشور چاپ و منتشر می‌گردند لیکن بازار شلوغ مطبوعات و نشریات نیاز به کتابی دارد که در زمینه صنعت ساختمان تخصصی عمل کرده و حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد. از این رو کانون توسعه که اطلاع رسانی را رسالت خود می داند تجربه پربار خود را در زمینه تدوین کتاب به کار بسته تا کتاب تخصصی صنعت ساختمان را، با عنوان "کتاب روز" منتشرنماید تا انبوه سازان و تمام کسانی که پیشرفت کشور عزیز و وقت گران‌بهای خود را ارج می نهند، با استفاده از این کتاب اطلاعات مورد نیازخود را در اسرع وقت و به صورت رایگان در اختیار داشته باشند صنعتگران و صاحبان صنایع نیز به معرفی تولیدات و خدمات خود پرداخته و در جهت شکوفایی و اعتلای این صنعت بزرگ گام بردارند.

ارائه دهنده مقاله: کانون توسعه
آگهی در صفحه24