هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   168   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

پیمانکاران به تعهدات خود پایبند باشند


معاون وزیر راه و شهرسازی از ایجاد نسل جدید شهرهای جدید خبر داد و در باره قیمت مسکن مهر نیز گفت: قیمت مسکن مهر متناسب با تورم افزایش نمی‌یابد و پیمانکاران باید به تعهدات خود پایبند باشند.

محسن نریمان در واکنش به خبرهایی مبنی بر اینکه دولت قصد ندارد پروژه‌های مسکن مهر را ادامه دهد،تصریح کرد: پروژه‌های مسکن مهر که قرارداد آنها با متقاضیان منعقدشده ، واگذار می‌شود و ساخت 400 هزار واحد مسکن مهر در دولتِ گذشته، از جمله مطالبات مردم است که باید پاسخ دهیم و بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی تمامی تعهدات دولت گذشته باید اجرایی شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به اینکه پروژه‌های مذکور در زمان مقرر در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد، تاکید کرد: حتی تلاش می‌شود پروژه‌های مسکن مهر با سرعت بیشتری نسبت به دولت گذشته تکمیل و به متقاضیان واگذار شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم در پاسخ به این سؤال که آیا ساخت مسکن مهر بعد از واگذاری پروژه‌های جاری ادامه خواهد داشت یا خیر،گفت: در حال حاضر پروژه‌های مسکن مهر که قرارداد آنها با متقاضیان آنها منعقد شده است تکمیل و واگذار می‌شود اما در آینده ساخت‌وساز در شهرهای جدید با روش‌ها و سازوکارهای جدید که از سوی وزیر راه و شهرسازی اعلام می‌شود، آغاز خواهد شد.