هرهفته شنبه ها - سال سیزدهم

پرتیراژترین نشریه صنعت ساختمان

نشریه شماره   165   دوهفته نامه آرشیو PDF پیام ساختمان

دکوراسیون سفید تابستانی


دکوراسیون سفید تابستانی

گروه معماری ودکوراسیون:برای ایجاد دکوراسیونی سفید و فضایی پر از آرامش بهتر است تمامی دیوارهای اتاقی از خانه که به عنوان اتاق نشیمن در نظر گرفته‌شده را کاملاً سفید کرده و یک ویترین تزئینی را در گوشه‌ای از این اتاق بگذارید. زمانی که در طراحی دکوراسیون داخلی خانه از رنگ سفید استفاده می کنیم، در نهایت خانه‌ای بسیار زیبا و شیک را رقم خواهیم زد که ما در اینجا شما را برای داشتن چنین طراحی زیبایی راهنمایی کرده‌ایم.

میز تزئینی

در گوشه‌ای از فضای خانه یک کمد قرار داده و روی آن انواع گلدان‌های شیشه‌ای که پر از گل‌های گیاهی زیبا می‌باشند قرار دهید و در نهایت با بهره‌گیری از این مدل ،درخشانی و طبیعت را به خانه انتقال دهید.

جلوی در ورودی

دیوار جلوی در ورودی را در نظر بگیرید و یک قفسه‌ای به شکل کلبه را مقابل آن قرار دهید و آن را به رنگ بسیار خاص آبی مایل به خاکستری درآورده و وسایل تزئینی خاص مانند انواع کلاه‌های سوئدی داخل آن قرار دهید ( این رنگ با دکوراسیون سفید بسیار هماهنگ بوده و جلوه خاصی دارد) .

عناصر ساختاری ساختمان

بهره‌گیری از دکوراسیون سفید رنگ برای این مدل خانه از در ورودی خانه شروع می‌شود و این کار تا تمامی اتاق‌ها ادامه پیدا می‌کند. ابتدا باید از عناصر ساختاری سفید رنگ در ساختمان، برای تیرها و ستون‌ها و ... استفاده کرده و در نهایت برای تزئین تمامی اتاق‌ها و وسایل آنها از رنگ سفید بهره برد.

راه‌پله‌ها

بین طبقه بالا و پایین خانه ، و دقیقاً در کنار راه‌پله‌های آن یک میز قرار داده و روی آن را با وسایل بسیار کوچک تزئینی پر کرده و دقت کنید که از رنگ سفید برای این وسایل استفاده شود و در نهایت هرچه تمام زیبایی را به این فضا انتقال دهید.

خاصیت انعکاس

درحالی‌که در گوشه‌ای از فضای خانه آینه‌ای را به دیوار آویزان کرده‌ایم، بهتر است دیوار روبه روی آن را به رنگ آبی بزنید تا با این کار زمانی که انعکاس این رنگ را در آینه می‌بینید تأثیر این رنگ را در چگونگی افزایش روح بیشتر به فضای داخلی این اتاق متوجه شوید.

اتاق غذاخوری

برای داشتن یک دکوراسیون سفید برای اتاق غذاخوری ابتدا باید توجه داشت که حتماً یک لوستری از جنس کریستال را از سقف در وسط میز آویزان کرده و صندلی‌هایی که از پارچه کتانی سفید رنگ برای درست کردن آنها استفاده شده است را دور تا دور میز قرار داده و در نهایت گلدان‌های شیشه‌ای در جاهای مختلف و مخصوصاً روی میز قرار دهید.

سفید و روشن

در اتاق پذیرایی از چند دست مبلمان سفید رنگ که به مدل های مختلفی می‌باشند، استفاده کرده و آنها را به سبکی زیبا در گوشه‌های این اتاق قرار دهید و در نهایت فضایی با تاثیر و بهره‌گیری بیشتر از رنگ سفید ایجاد کنید.ایجاد فضایی روشن در این اتاق‌ها بسیار مهم می‌باشد که با بهره‌گیری از رنگ سفید صد در صد محقق خواهد شد.

خاصیت انعکاس

درحالی‌که در گوشه‌ای از فضای خانه آینه‌ای را به دیوار آویزان کرده‌ایم، بهتر است دیوار روبه روی آن را به رنگ آبی بزنید تا با این کار زمانی که انعکاس این رنگ را در آینه می‌بینید تأثیر این رنگ را در چگونگی افزایش روح بیشتر به فضای داخلی این اتاق متوجه شوید.

آثار هنری

برای ایجاد دکوراسیونی سفید و فضایی پر از آرامش بهتر است تمامی دیوارهای اتاقی از خانه که به عنوان اتاق نشیمن در نظر گرفته شده است را کاملاً سفید کرده و یک ویترین تزئینی را در گوشه‌ای از این اتاق گذاشته و داخل آن را با وسایل شیک و آنتیک که اغلب از آثار هنری باارزش هستند ،پر کنید.