شرکت ابزار یراق توسن

@tosantools

شرکت ابزارالات توسن
شرکت توسن فعالیت خود را در زمینه ابزارهای دستی و برقی از سال 1382 آغاز نمود.
توسن در طی این سالها در صدد تولید محصولات منطبق با استانداردهای بین المللی ، در جهت بهبود کیفیت مطلوب و افزایش تنوع در تولیدات ابزارهای برقی برآمده و همواره در صدد جلب افزایش رضایت مشتریان می باشد.
در این راستا با توجه به روند روبه رشد سطح علمی، تولیدی،صنعتی و خدماتی و نیاز به بستر سازی جهت بهبود فرایندها بر آن شد یم تا با گردهمایی متخصصان و کارشناسان مجرب در زمینه های گوناگون که دارای تجارب و سوابق ارزشمند هستند گامی در جهت ایجاد فضای تبادل دانش و تجربیات مفید و سازنده در زمینه صنعت بر داشته و شرکت فوق را تاسیس نماید.
چشم انداز شرکت
شرکت توسن می خواهد در مقوله ارائه خدمات در بهترین سطح کیفیت فعالیت نماید و از دیدگاه ذینفعان ، موسسان شرکت، مشتریان و جامعه بعنوان معتبرترین ،توانمندترین، حرفه ای ترین شرکت در عرصه صنعت تبدیل گردد.
ماموریت شرکت
ما می کوشیم برای مشتریانمان آگاهی،دانش ، شناخت ، سودآوری و ارزش آفرینی به ارمغان اوریم. با توجه به تعهدی که در برابرمشتریانمان ، و سایر ذینفعان داریم، می کوشیم بهترین خدمات را ارائه نماییم ، بدین ترتیب ما نخستین گزینه مشتریان خود خواهیم بود که خواهیم توانست خدماتی با بهترین کیفیت و عملکرد با کارایی در اثربخش ترین سطح ارائه نماییم برای این که بتوانیم بهترین و با ارزشترین خدمات را به مشتریان ارائه نماییم اقدام به تشکیل تیم های کرده ایم تا بتوانیم با یکایک مشتریان آشنا شده و به نیازهای آنها پی برده و خدماتی با بالاترین ارزش و تعهد ارائه نماییم.

×