menu

ثبت آگهی رایگان

مهندس امیر طلوعی

@tolouie

.
بازدیدکننده ی گرامی؛ خوش آمدید.
درودها؛ و سپاس از مطالعه ی این سطور.
ایده آل و مطلوبِ هر کسی؛ همکاری با مشتاقانِ دریافتِ خدماتِ تخصصی و کاملاً حرفه ای ست.
امیدوارم در ارائه ی خدماتی که شرح آن در این پایگاه مرقوم است؛ بیشترین توفیق را داشته باشم.
سپاسِ دیگربار. ایّام به کام.

- توانمندی های من و همکاران متخصص و گرانقدرم :
= خدمات معماری فاخر:
*************************
= شرح خدمات معماری فاخر:
مشاوره ی طراحی در چهار گرایش معماری، محاسبات، تأسیسات برقی و مکانیکی در انواع پروژه ها به شرح زیر؛ قابل ارائه است:
+ هتل و مجتمع های چندمنظوره ی تفریحی توریستی و خدماتی بین راهی، رستوران
+ مسکونی، تجاری، اداری، فرهنگی، مذهبی، آموزشی، ورزشی
+ صنعتی
+ درمانی
+ محوطه سازی و فضای سبز
+ ساختمان های سبز محیط زیست بر اساس استانداردِ لید، هوشمند و زیرو اِنرژی
در قالبِ:
- انجام و تهیه ی نقشه های فاز صفر
- مطالعات فاز صفر؛ شاملِ: آماده سازی و مطالعات مربوط به شناسایی و بررسی؛ براساسِ اهداف تعیین شده و مطابق ضوابط و استانداردهای مورد عمل؛ بهمراهِ تهیه ی گزارش کامل توجیهی است.
به بیان دیگر در فاز صفر؛ کلیه ی نقشه ها با رعایت نوع کاربری ها بصورت لکه گذاری(جانمائی توده) تهیه و همراه با مطالعات اولیه به تأیید کارفرما می رسد.
- انجام و تهیه ی نقشه های فاز یک: تهیه ی فاز یک پلان جانمایی (لکه گذاری) و محوطه سازی و غیره است بهمراهِ تهیه فاز یک نقشه های معماری ساختمانهای مورد نظر و تعیین مشخصات و سیستم نوع سازه و تاسیسات برقی و مکانیکی. به بیان دیگر؛ در فاز یک با استفاده از فاز صفر؛ نقشه ها تکمیل و بصورت لکه گذاری برای هر نوع کاربری مشخص می گردد.
- انجام و تهیه ی نقشه های فاز دو: تهیه ی نقشه های فاز دو؛ پلان جانمایی و محوطه سازی شاملِ: ابنیه، تأسیسات برقی و مکانیکی و تأسیسات زیربنایی و ... همراه با جزئیات لازم برای کل سایت است. به بیان دیگر؛ با استفاده از نقشه های فاز یک که به تایید کارفرما رسیده است، بصورت اجرایی تهیه می شود. در فاز دو؛ کلیه ی نقشه ها شاملِ: معماری، سازه، تاسیسات مکانیکی و برقی در جهت تکمیل مطالعات فاز یک صورت می گیرد. جزئیات تفصیلی اجرایی و بزرگنمایی ها و محاسبات سازه و مکانیک و برق در فاز دو مشخص می گردد.
- انجام و تهیه ی نقشه های فاز سه(مرحله ی اجرا): نقشه های اجرایی؛ توسط مشاور تهیه و به مهر و امضاء کارفرما و پیمانکار می رسد. یک نسخه در کارگاه برای اجرا موجود است و در ضمن اجرا چناچه پیمانکار با مشکلاتی مواجه گردد توسط مشاور با اطلاع کارفرما تغییرات لازم انجام و تاریخ تغییرات در نقشه ها مشخص بوسیله دستور کار به پیمانکار ابلاغ می گردد. پیمانکار قبل از اجرا، موظف است موارد و تغییرات را با نگرش به وضعیت مکانی و تغییرات انجام شده، کنترل نماید. پیمانکار پس از اجرا، کلیه ی تغییرات انجام شده را در نقشه های مربوطه لحاظ نموده و نقشه ی کارگاهی تهیه می کند که (SHOP DRAWING) نامیده می شود. پیمانکار پس از اجرای عملیات ساختمانی و تاسیساتی برای هر قسمت از کارهای تکمیل شده با تغییرات و دستور کارها باید نقشه های چون ساخت (اَزبیلت As-Built) تهیه و به تأیید دستگاه نظارت و مشاور برساند.
- انجام و تهیه ی نقشه های فاز چهار(فاز بهره برداری): نقشه های اَزبیلت که قبلاً تهیه و تصویب شده است در بهره برداری مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که تغییراتی در ساختمان در زمان بهره برداری به دلایل مختلف ایجاد شود، لازم است در نقشه های ازبیلت منعکس و نقشه ی ازبیلت اصلاحی تهیه شود.

****************

= مشاوره پروژه های هتل و گردشگری :

+ احداث مناطق و مجموعه های گردشگری و توریستی و رفاهی با امکانات کامل ؛ و ارائه ی خدمات به متقاضیان ایجاد واحدهای گردشگری و توریستی و رفاهی
+ مشاوره در امکانسنجی مالی و اعتبارات اسنادی و تهیه و تأمین منابع مالی و سرمایه گذاری (Financing) و جذب سرمایه داخلی و خارجی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران و فعّال سازی و سودآوری سرمایه های راکد با توجّه به توان ها و فرصت ها و قوت ها و قبول هرگونه پیمان دولتی و خصوصی داخلی و خارجی در خصوص موارد فوق .
+ در برگیرنده ی کلّیه ی امور پیمانکاری و انجام امور مربوط به خدمات و طرح های مسافرتی و گردشگری و تورگردانی و اقامتی از قبیل: ساختمان های چندمنظوره ، باغخانه ، مجموعه های اقامتی و تفریحی و فرهنگی و ورزشی و هنری ، هتل ، متل ، هتل آپارتمان ، پانسیون ، پارک های گردشگری و شادی و آبی ، مراکز تأمین مواد و مایحتاج گردشگری ، تالارهای فرهنگ و هنر و سالن های همایش ، پردیس های سینمایی و نمایش ، موزه ها ، دهکده های توریستی و سلامت ، مراکز و اتراق گاه ها و تفرجگاه های ایلی و ییلاقی و ساحلی و کوهستانی و بیابانی و کویری و جنگلی و سنّتی و مدرن و لوکس ، و مجتمع های خدماتی- رفاهی بین راهی .
+ انجام عملیات و خدمات لازم در کلّیه ی زمینه ها (فنّی ، مالی ، خدماتی ، آموزشی و بازرگانی) برای بسط و گسترش مناطق و مجموعه های گردشگری و توریستی و رفاهی و سایر موارد مورد نیاز آن ها .
+ انجام کلّیه ی اموری که ضمن هماهنگی ؛ استفاده ی مطلوب از امکانات مناطق و مجموعه های گردشگری و توریستی را در یک روند خودگردان از جهت مالی فراهم نماید .
+ انجام ارزیابی های فنّی و اقتصادی برای متقاضیان اخذ تسهیلات از بانک ها و منابع تأمین اعتبار طرف قرارداد و نظارت بر انجام طرح ها .
+ شکل دهی راه حل های متفاوت از قبیل شرکت های مادرتخصصی ، فرآیندهای مشارکتی و ... برای ساختار سرمایه گذاری ؛ به تناسب نیاز و شرایط خاص پروژه های مختلف سرمایه گذاری در قالب مناطق و مجموعه های گردشگری و توریستی و رفاهی .
+ راهنمائی و کمک به واحدهای گردشگری و توریستی و رفاهی ؛ جهت تأمین اجزای سرمایه ای طرح های گردشگری و توریستی و رفاهی ، موارد اجرایی آن ها و سایر اقلام مورد نیاز .
+ خرید و فروش و تأمین ابزارآلات و وسائط مربوط به صنعت گردشگری .
+ سرمایه گذاری در امور آموزش نیروی انسانی در حوزه های هتل داری ، گردشگری ، مرمت ؛ ترمیم و احیای ابنیه .
+ انجام امور تأمین منابع مالی داخلی یا خارجی جهت پروژه های صنعت گردشگری .
+ اخذ تسهیلات و اعتبار از بانک ها و یا مؤسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی .
+ اخذ نمایندگی از شرکت ها ، مؤسسات سرمایه گذاری یا مالی داخلی یا خارجی .
+ سازماندهی و فعّال سازی کنسرسیوم های محلّی(منطقه ای) ؛ ملّی و بین المللی در زمینه ی فروش یا تولید در قالب فروشگاه های زنجیره ای و واحد های گردشگری و توریستی و رفاهی عضو و نیز کارآفرینان طرف قرارداد .
+ آموزش های مناسب کسب و کار ، بازاریابی ، مدیریت و ... در سطوح مختلف برای متصدّیان امر گردشگری و توریستی و رفاهی .
+ راهنمایی و کمک به تأمین مالی طرح های کارآفرینان عرصه ی گردشگری و امور رفاهی بصورت سازمان یافته ، تحت مکانیزم نظارت منظّم (در کلّیه ی مراحل یک طرح اشتغال؛ از تعریف تا پیاده سازی آن) از طریق انجام قرارداد با منابع مالی داخلی و خارجی ، و نیز با استفاده از منابع شرکت های سرمایه گذاری کارآفرینی .
+ تهیه ی بانک اطّلاعات متخصصین و مشاورین برای عرضه به کارآفرینان و سرمایه گذاران براساس ویژگی های اقلیمی و سایر مزیت های نسبی و مطلق منطقه ای .
+ تهیه ی بانک اطّلاعات بازار کار برای عرضه به کارآفرینان ، سرمایه گذاران و کارجویان عرصه ی گردشگری و توریستی و رفاهی .
+ ساماندهی تولیدات زنجیره ای در قالب چندین شرکت کوچک و متوسّط بعنوان یک خط تولید برای تأمین کالاهای مصرفی مناطق و مجموعه های گردشگری و توریستی و رفاهی .
+ تلاش در راستای اعتلای سطح فرهنگی ، علمی و ارائه ی خدمات فرهنگی ، اجتماعی ، و آموزشی شاغلان تمام عرصه های گردشگری و خدمات رفاهی در چارچوب حقوق و مقررات و قوانین .
+ انتشار و توزیع هرگونه آگهی نامه ی تبلیغاتی و نشریه ی گردشگری و رفاهی ، جهت ارتقاء فرهنگ و ترویج علم ؛ کاربردها و وجوه گردشگری و دستیابی به وحدت رویه ی مشترک و عملیاتی بین مصرف کنندگان و دست اندرکاران .
+ سرمایه گذاری و مشارکت و انعقاد قرارداد با کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی از قبیل شرکت های داخلی و خارجی ، سازمان ها ، مؤسسات ، مراکز پژوهشی ، انجمن ها و مراکز اطّلاع رسانی ، آژانس ها و مجریان تبلیغاتی ، چاپخانه ها و لیتوگرافی ها ، شرکت های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط و مشاغل مربوطه بمنظور پیشبرد اهداف شرکت با رعایت مقرّرات مربوط .
+ بررسی وضعیت زیرساخت ها ، امکانات و تأسیسات گردشگری کشور و ارائه راهکارهای مناسب بر اساس سند چشم انداز و برنامه ها و اسناد ملّی و استانی توسعه .
+ انجام مطالعات شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری اعم از قطب ها ، محورها ، مناطق نمونه گردشگری و مجتمع های خدماتی بین راهی جهت توسعه صنعت گردشگری کشور .
+ انجام مطالعات در زمینه شیوه های جلب و جذب سرمایه گذاری و استفاده از تسهیلات بانکی کشور در امر توسعه صنعت گردشگری .
+ برگزاری کارگاه ها و همایش های پژوهشی داخلی و خارجی برای مدیران ، کارشناسان و پژوهشگران گردشگری .
+ انجام مطالعات و تهیه طرح سازماندهی و تقویت تشکل های غیردولتی (NGO) در زمینه ی گردشگری و واگذاری امور به آن ها در چارچوب قوانین موجود .
+ انجام مطالعه و شناسایی بازارهای هدف و تعیین بازارهای اصلی و فرعی گردشگری کشور .
+ مطالعه افکار عمومی بین المللی و کشف راه های توسعه ی صنعت گردشگری ایران و نحوه شرکت در نمایشگاه ها و برگزاری آن و انجام تبلیغات و بررسی شیوه های مؤثر مرتبط .
+ انجام مطالعات در زمینه ی بازاریابی و شیوه های تبلیغاتی مؤثر در جهت توسعه ی درآمد و افزایش و ورود گردشگران خارجی به ایران .
+ انجام مطالعات در زمینه ی توسعه ی تسهیلات گردشگری اعم از صدور ویزا و مشکل ورود و خروج گردشگران به کشور و خدمات بیمه ای و برگزاری مسابقات بین المللی ورزشی و کنفرانس ها ، جشنواره ها و رویدادهای سیاسی ، فرهنگی ، علمی و بین المللی مرتبط .
+ مطالعه ی وضعیت موجود زیرساخت های صنعت گردشگری کشور و برنامه ریزی برای توسعه و تأمین نیازهای آن ها و تشویق و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در زمینه ی مذکور .
+ انجام مطالعات در زمینه ی توسعه و تنوع تورهای گردشگری داخلی و تعریف مسیرهای برگزاری تورهای فرهنگی ، اکوتوریسم (پکیج سازی) .
+ انجام مطالعات راهبردی و استراتژیک بازاریابی ، سرمایه گذاری ، تبلیغات ، نظارت و استانداردسازی تأسیسات صنعت گردشگری .
+ بررسی و تهیه طرح های جامع گردشگری کشور به تفکیک قطب ، محور و مناطق نمونه گردشگری در 4 سطح ملّی ؛ بین المللی ؛ استانی و محلی ، و تعیین شاخص ها و معیارهای سطوح چهارگانه .
+ انجام مطالعات راجع به همکاری و مشارکت جهت استفاده از کمک های علمی ، فنی ، و مشاوره ای در صنعت گردشگری با دانشگاه ها و افراد حقیقی و سازمان جهانی جهانگردی (WTO) .
+ انجام مطالعات در زمینه ی نحوه برگزاری تورهای تلفیقی و اجرای آن و تورهای تخصصی پزشکی ، شکار ، اکوتوریسم ، توریسم درمانی ، توریسم ورزشی و . . . .
+ انجام مطالعات تطبیقی در خصوص جلب و جذب سرمایه گذاری ، فرهنگ توسعه صنعت گردشگری و تهدیدها و فرصت های توسعه ی ملّی و بین المللی صنعت گردشگری .
+ انجام مطالعات آمایش سرزمین و برنامه ریزی منطقه ای در حوزه قطب های سرمایه گذاری گردشگری .
+ تهیه طرح ارزیابی اثرات زیست محیطی با همکاری سازمان محیط زیست و ارائه ی مدل مطلوب برای طرح های گردشگری .
+ خرید ، فروش و سرمایه گذاری در اوراق بهادار شرکت های فعال در زمینه ی گردشگری با رعایت مقررات مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار با هدف کسب انتفاع و کنترل عملیات شرکت سرمایه پذیر به نحوی که بتواند حداقل یک عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه پذیر را انتخاب نماید .
+ توسعه ی ظرفیت های حمل و نقل گردشگران در سطح ملی و بین المللی .
+ توسعه ی ظرفیت های جذب گردشگر در داخل کشور اعم از ایرانی و خارجی .
+ توسعه ی فضاهای گردشگری و تفریحی و ایجاد مناطق نمونه گردشگری ، توسعه ی فضاهای مجاز مناطق آبی از قبیل اطراف سواحل خلیج فارس ؛ دریای خزر ؛ و . . . .
+ تأمین منابع مالی خرید هواپیما ؛ واگن ؛ اتوبوس و سایر وسائط نقلیه جابجایی مسافر و گردشگر و سرمایه گذاری و ایجاد شبکه حمل و نقل در این خصوص .
+ بسط زیرساخت های توریسم مذهبی و توسعه ی ظرفیت های مرتبط با این بخش .
+ توسعه ی صنایع دستی کشور در امر تولید ، برندسازی ، بسته بندی و صادرات .
+ انجام اطلاع رسانی همه جانبه داخلی یا خارجی جهت معرفی کشور در راستای توسعه صنعت گردشگری با بکارگیری تمامی ابزارهای مرتبط .
+ فعالیت و سرمایه گذاری در ایجاد کارخانجات و واحدهای تولیدی مرتبط با صنعت گردشگری مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های مرتبط با اهداف مذکور در کشورهای خارجی .
+ تأسیس شرکت های مشترک داخلی و خارجی با هدف ساماندهی اهداف موارد فوق الذکر .
+ برنامه ریزی و اجرای تورهای موضوعی ایرانگردی و جهانگردی (فرهنگی ، تفریحی ، علمی ، آیینی ، زیارتی ، نمایشگاهی و . . .) .
+ نمایندگی کلیه ی خطوط هواپیمایی عضو یاتا و خطوط حمل و نقلی(ریلی و آبی) داخلی و خارجی ، و کلیه ی هتل های معتبر و حج و زیارت .
+ اقدام برای چارتر نمودن پرواز هواپیما .
+ فعالیت در امور مرتبط با میراث فرهنگی ؛ صنایع دستی وگردشگری در ابعاد داخلی و خارجی نظیر زیرساخت ها ، خدمات گردشگری ، حفاظت و مرمت آثار تاریخی و کارگزاری بخش های قابل واگذاری .
+ مدیریت و بهره برداری از موزه ، تالارها و خرید بناهای تاریخی و مرمت و احیای آثار تاریخی .
+ بسط بقاع متبرکه .
+ اخذ نام های تجاری (brand) در زمینه های مختلف و برندینگ مکان .
+ برنامه ریزی ؛ بازاریابی و ارائه ی خدمات به گردشگران خارجی .
+ انجام کلیه ی امور مرتبط با ویزا ، اقامت ، و رزرواسیون .
+ مطالعه، پژوهش، برنامه ریزی و بررسی همه جانبه؛ و ارائه ی خدمات مشاوره ای در ایجاد و احداث و توسعه ی مناطق و مجموعه های گردشگری و توریستی و رفاهی .

****************
- مطالعات امکان سنجی و طرح توجیهی :

+ تهّیه و ارزیابی فنّی ، مالی ، اقتصادی و توجیهی طرح ها و پروژه ها ، برای عرضه به کارآفرینان و سرمایه گذاران شامل:
مطالعه ی اولیه و امکانسنجی P.F.S & B.M & O.S & F.S
طرح تجاری (Business Plan(BP
طرح اجرایی (Action Plan(AP و پژوهش و توسعه (Research & Development(R&D
طرّاحی و مهندسی (Basic & Detail Engineering Design)
ساخت (Construction) و راه اندازی (Commissioning)

+ برندینگ؛ تحقیقات و برنامه ریزیِ بازاریابی؛ و بازاراَفزایی .
+ شناساییِ مشکلات مالی شرکت ها با رویکرد کاهش هزینه ها و افزایش سودآوری.

+ طرّاحی و راه اندازیِ نهادهای مورد نیاز از قبیلِ :
شرکت های مادرتخصصی (HC) .
شرکت های عامل چهارم (MC) .
شرکت های سرمایه گذاری کارآفرینی (VC) .
کلینیک های تخصصی در بخش های مختلف .
بنگاه ها و شرکت های کوچک و متوسط به صورت متمرکز و جهت دار .
برنامه ریزی و مدیریت راهبردی .
مدیریت زنجیره ی تأمین و خرید و برنامه ریزی .
پیمانکاری عمومی و خوشه های اقتصادی .
و:
+ انجام کلّیه ی امور مهندسی ؛ تدارکات ؛ طرّاحی ؛ اجرا ؛ ساخت ؛ تأمین کالا و تجهیزات و ماشین آلات و مواد اوّلیه ؛ نصب و راه اندازی و نظارت و مدیریت بر پروژه ها؛ بصورت EPCM و کلید در دست (Turn-key Projects) .
+ طراّحی و مهندسی اصولی و تفضیلی (Engineering) .
+ تدارکات داخل و خارج از کشور (Procurement) .
+ ساخت و تولید تجهیزات (Manufacturing) .
+ تعمیر و نگهداری واحدها (Repair and maintenance) .
+ مدیریت و رهبری پروژه و پیمان ها ، و مدیریت برنامه ریزی و کنترل پروژه (Project Management) .
+ تولید و تجهیز و نصب و پشتیبانی اتوماسیون های مربوطه (Automation Software) .

گفت و گو با مهندس امیر طلوعی

ارسال پیام خصوصی، استعلام قیمت و درخواست توضیحات از تولیدکننده

×