قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت هفته نامه پیام ساختمان را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده 1: عضویت در سایت

افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. عضویت با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی، موبایل، نام کاربری، رمز عبور و ... انجام می شود.

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

عضویت در سایت شرکت رایگان است.

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و سایت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

افراد بالای 18 سال تمام حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند. رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و هفته نامه پیام ساختمان هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

ماده 2 : خرید از سایت

کاربر پس از عضویت در سایت می تواند وارد بخش خرید اشتراک الکترونیکی شود و با مشاهده اطلاعات مربوط به شماره های مختلف نشریه پیام ساختمان از جمله تاریخ انتشار، تعداد صفحه و قیمت اشتراک نسبت به انتخاب شماره های مختلف نشریه نموده و پس از مشاهده قیمت نهایی صرفاً از درگاه پرداخت اینترنتی موجود نسبت به پرداخت وجه اقدام نماید. پس از پرداخت الکترونیکی و اخذ کد پیگیری و تکمیل عملیات خرید دسترسی کاربر به دانلود فایل ها نشریات انتخاب شده آزاد شده و کاربر با رعایت مواد ماده 3 این تفاهم نامه می تواند از آن استفاده نماید

هرگونه اختلال در خرید یا اعتراض می بایست از طریق درگاه ارتباط با ما در همین سایت گزارش شود. بدیهیست به شکایت های تلفنی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

فایل شماره هایی از نشریه که هنوز نسخه کاغذی آن چاپ نشده و توسط کاربر پیش خرید شده است 2 روز کاری پس از تاریخ انتشار نسخه چاپی در اختیار کاربر قرار می گیرد

ماده 3 استفاده از فایل نشریات

فرمت فایل هایی که کاربر اشتراک آن را خریداری نموده است PDF می باشد.

کاربر مجاز به استفاده شخصی از آن بوده و اجازه تکثیر کل یا قسمتی از آن به هر نحو از قبیل تهیه پرینت، تهیه کپی دیجیتال ، اشتراک از طریق ایمیل یا در شبکه های اجتماعی یا انتشار در سایر سایت ها را نداشته و متخلفان به مراجع قانونی معرفی شده و نسبت به جبران خسارات وارده مسئول می باشد

ثبت آگهی رایگان
×