آجر نسوز رضوان

@rezvan

گروه بین المللی کارخانجات فرآورده های آجر رضوان تهران در سال 1374 با استعانت از خداوند متعال و همیاری پرسنل و متخصصین فعال و با نام و اتکا به افضات و برکات وجود مقدس آقا علی بن موسی الرضا (ع) همچنین با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و مرغوبترین مواد اولیه موجود در کشور به منظور تامین نیازهای متنوع صنعت ساختمان به انواع آجر نماهای (نسوز ، قرمز ، گلبهی ، زرد، قزاقی) و کف به جهت ارز آوری با اهدافی از پیش تعیین شده واحد شماره 1 خود را با ظرفیت 200000 قالب در روز در جاده تهران-ورامین تحت نام شرکت تولیدی صنعتی رضوی تهران تاسیس نمود.

واحد شماره 2 این گروه بین المللی در سال 1382 به نام آجر رضوان (رضوی سابق) با ظرفیت 400000 قالب در روز از انواع آجر نماهای ساختمان در مساحتی بالغ بر 50000 متر مربع در جاده تهران-ورامین تاسیس گردید. واحد تولیدی رضوان با اتکا به خداوند و تلاش و پشتکار بی وقفه و کوشش در جهت ارائه نوآوری و حرکت رو به جلو علاوه بر استفاده از خطوط پیشرفته تولید و دارا بودن منابع انسانی حرفه ای و علاقمند به عنوان یک مجموعه ی شناخته شده و متعهد در این عرصه قلمداد می گردد.کارخانجات آجر نمای رضوان امروز با دارا بودن بیش از 120 نوع قالب مختلف از جمله نسوز ، قرمز ، گلبهی ، زرد و قزاقی، یکی از کاملترین مجموعه های محصولات ساختمانی را دارا است.

در حـال حـاضر محصولات ایـن کارخانه علاوه بــر پـوشش دهـی بــازارهای داخلی بــا تـوجه بـه دارا بودن استاندارهای لازم بـه کشور هـایی نظیر عـراق ، ارمنستـان ، ازبکستان روسیه، تاجیکستان و ... صادر می شود.

×