اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

معیارهای انتخاب سیستم BMS

معیارهای انتخاب سیستم BMS

سیستم مدیریتی ساختمان به یکی از گریزناپذیرترین شاخه های علمی، تحقیقاتی و اجرایی در ساختمان ها به منظور نظارت و کنترل خودکار تأسیسات تبدیل گردیده است. همچنین با توجه به کمبود منابع انرژی در سطح جهان، اهمیت مصرف بهینه سوخت بیش ازپیش موردتوجه است.

هوای تازه با فن کویل

هوای تازه با فن کویل

مهم ترین و متعارف ترین سیستم تمام آبی تهویه مطبوع، فن کویل است، ترمینالی که از یک فیلتر با راندمان کم و چند فن سانتریفوژ همراه با کویل سرد و گرم تشکیل شده است.

آلاچیق سازی حرفه ای

آلاچیق سازی حرفه ای

امروزه در پارک های عمومی و فضاهای آزاد تفریحی، اطاقک هایی که کاملاً با مصالح ساختمانی بنای منازل متفاوت می باشد، ساخته می شود که نقش آنها به نوعی سایه بان و یا استراحت گاه موقتی برای عابرین است. البته مجریان این طرح ها در ساخت این گونه اطاقک ها که به «آلاچیق» معروف هستند، رعایت نکاتی را که از نظر چشم انداز و برخورداری از زیبایی منطقه ضروری می باشد، مورد توجه قرار می دهند.

تغییر دکوراسیون با پرده

تغییر دکوراسیون با پرده

اگر به دنبال یک راه سریع و آسان برای تغییر دکوراسیون در منزل خود هستید، ما به شما تغییر دکوراسیون با پرده را پیشنهاد می کنیم. تغییر پرده آسان ترین راه برای ایجاد یک تنوع جدی در دکوراسیون است.

هوشمندسازی و تنبلی

هوشمندسازی و تنبلی

ممکن است شما هم مانند بسیاری از شهروندان سال ها در منزلی سکونت داشته باشید که امکانات بسیار معمولی دارد و حالا تصمیم گرفته اید با بهره گیری از ابزارهای موثر تکنولوژی از اتلاف فراوان انرژی بکاهید و در کنار آن ضریب ایمنی و بهره وری خانه خود را بالا ببرید و از این طریق آسایش خود را تضمین کنید. اجرای همه این موارد در قالب هوشمندکردن ساختمان امکان پذیر است.

 احداث200 هزار واحد مسکونی
امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و اتاق تعاون ایران؛

احداث200 هزار واحد مسکونی

به گزارش خبرنگار پیام ساختمان امروز در حاشیه شورای عالی مسکن که با حضور رئیس جمهور تشیکل شد، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، دو تفاهم نامه همکاری برای تامین مصالح ساختمانی ارزان برای 300 هزار واحد مسکونی و احداث 200 هزار واحد مسکونی برای خانواده های کارگری و بخش تعاون کشور را امضا کردند.

همایش روز بتن و نخستین همایش ملی سنگدانه آغاز به کار کرد

همایش روز بتن و نخستین همایش ملی سنگدانه آغاز به کار کرد

نخستین همایش ملی سنگدانه به همراه یازدهمین همایش ملی بتن و هفدهمین دوره همایش روز بتن با حضور جمع کثیری از اساتید، فعالان صنعت بتن و سنگدانه کشور، اعضای انجمن علمی بتن ایران و انجمن شن و ماسه و جمعای از دانشجویان در مرکز تحقیقات راه، مسکن وشهرسازی آغاز به کار کرد.

نورپردازی با نوار LED

نورپردازی با نوار LED

یکی از این راهکارهای دکوراتیو کردن فضا، نورپردازی است که این روزها با استفاده از تجهیزات گوناگون صورت می گیرد و فضا را جذاب تر نشان می دهد.

اول . . . . 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 . . . .
×