اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

تعرفه خدمات مهندسی 40 درصد افزایش یافت

تعرفه خدمات مهندسی 40 درصد افزایش یافت

نائب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان از ابلاغ نامه افزایش 40 درصدی تعرفه خدمات مهندسی در سال 1392 توسط رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها خبر داد. وی افزود: در جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، پس از پیشنهادات هیئت رئیسه شورا و بحث و تبادل نظر اعضای شورای مرکزی، تعرفه خدمات مهندسی در سال 1392 تا 40 درصد افزایش پیدا کرد.

تجربه فاجعه جدی

تجربه فاجعه جدی

عدم تناسب کمی و کیفی فارغ التحصیلان در مورد فارغ التحصیلان بیکار ما در شرف تجربه کردن فاجعه ای جدی هستیم؛ در سال های دهه 1980 کشورهای توسعه یافته پس از بالا رفتن هزینه های آموزش عالی تحت فشارهای مالی شهریه قرار گرفتند و همزمان با این روند، توجه به کمبودهای نیروی انسانی متخصص، هراس و نگرانی هایی را در مورد بیکاری وسیع فارغ التحصیلان در بسیاری از این کشورها به وجود آورد.

برگزاری آزمون توسط نظام مهندسی

برگزاری آزمون توسط نظام مهندسی

مهندسان وظیفه قانونی ، انسانی و حرفه ای، اخلاق و عدالت حرفه ای را رعایت کنندچرا که این وظیفه، مسئولیت سنگینی است و نباید آسان گرفته شود. کارهای بسیار خوبی توسط جامعه مهندسی کشور طی دهه های مختلف انجام شده و کشور ما به مرحله دهه پیشرفت عدالت نزدیک شده است.از جامعه مهندسی هم انتظار بیش از این است که با رعایت اخلاق مهندسی و عدالت حرفه ای گام های موثری را در جهت ارتقای کیفیت ساخت و ساز که شاخص اصلی در توسعه ملی است، بردارند و ضعف های کوچک را هم که وجود دارد برطرف کنیم.

اول . . . . 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 . . . .
×