اخبار ساختمان ، مطالب و مقالات ساختمانی

جزییات دیدار نمایندگان با وزیر

جزییات دیدار نمایندگان با وزیر

درست در همان روزی که کلیات طرح اصلاح نظام مهندسی ساختمان در جلسه کمیسیون عمران مجلس به تصویب رسید، نشست مشترک اعضای این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی در محل ساختمان شهید دادمان هم برگزار شد. البته این نشست از ساعت 19:30 سه شنبه چهاردهم آبان ماه آغاز شد و تا ساعت 22 ادامه داشت. قرار بود در آن جلسه اعضای کمیسیون عمران مجلس در مورد مسائلی همچون توقف طرح مسکن مهر و دیگر مسائل عمرانی کشور با دکتر آخوندی و معاونان وی بحث و گفتگو کنند. به منظور اطلاع بیشتر از محتوای گفتگوهای مطرح شده در آن نشست، با مهندس عباس فلاح باباجان، نماینده مردم اهر و هریس و عضو کمیسیون عمران مجلس که در آن نشست حضور داشت، گفتگویی داشته ایم که می خوانید:

تشکیل فراکسیون اصناف در مجلس

تشکیل فراکسیون اصناف در مجلس

: با توجه به جایگاه و ارزش کیفی وکمی تشکل های صنفی و به منظور استفاده از ظرفیت های این قشر از جامعه، فراکسیونی تشکیل شده تا با استفاده از نظرات صاحب نظران و خبرگان اصناف، بتوانیم در امر قانون گذاری گام های خوبی برداریم.

63 هزار میلیارد تومان هزینه تاخیر پروژه های عمرانی

63 هزار میلیارد تومان هزینه تاخیر پروژه های عمرانی

مهرداد بائوج لاهوتی تصریح کرد: از سال 81 تا سال 91 هزینه تأخیر پروژه های عمرانی که باید به بهره برداری می رسید و نرسیده است، بسیار زیاد بوده و در هر سال متوسط باید 485 طرح به اتمام می رسید اما فقط 26 درصد آن خاتمه یافته است و 63 هزار میلیارد تومان ضرر به اقتصاد کشور به دلیل هزینه تأخیر پروژه های عمرانی تحمیل شده است

. . . . 1 2 3 4 5 6 7 . . . .
×