شاخصه های جدید بافت فرسوده

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت: با هماهنگی سازمان نوسازی، در خصوص چگونگی شناسایی شاخصه های بافت فرسوده تجدیدنظر می شود.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت: با هماهنگی سازمان نوسازی، در خصوص چگونگی شناسایی شاخصه های بافت فرسوده تجدیدنظر می شود. دکتر محمد سعید ایزدی در گفتگو با خبرنگار پیام ساختمان تصریح کرد: این موضوع در سازمان نوسازی مطرح و مقرر شد پیشنهاد های لازم به اطلاع مردم رسانده شود و افراد متخصص و دانشگاهی نظرات خود را مطرح کنند که در نهایت سمیناری برگزار می شود و نتیجه نهایی آن به سازمان نوسازی اعلام می گردد. معاون وزیر راه و شهرسازی که در چهارمین نمایشگاه راه و شهرسازی حضور یافته بود، با انتقاد از ارائه برخی آمارهای نادرست اظهار داشت: سال هاست که بدون تغییر گفته می شود؛ 72 هزار هکتار بافت فرسوده داریم، آیا نمی توان این آمار را اصلاح کرد؟ واقعیت این است که دیگر دوران آمارهای توخالی گذشته ، ما باید به دنبال کیفیت باشیم. آیا در 10 سال گذشته نوسازی بافت های فرسوده بهتر از گذشته شده است؟! ایزدی در پاسخ به این سؤال که آیا در بافت فرسوده ، نوسازی بخش های زیربنایی و تأسیساتی با نوسازی سازه هماهنگ بوده است، گفت: ما در آسیب شناسی 100 روزه به این موضوع پرداخته ایم. در حال حاضر از طریق تنظیم دستورالعمل ها، تنظیم سند ملی و هماهنگی بین بخش های درون سازمانی، برنامه ها و اولویت ها را در بخش زیرساخت مشخص کرده ایم. وی با تاکید بر اینکه بهبود شبکه های دسترسی و توسعه زیربنایی خدمات شهری رسالت ماست، تصریح کرد: ما کمتر به وظیفه خود عمل کرده ایم. وقتی تبلیغ ساخت وساز مشارکتی می کنیم باید شرایط ورود مردم به این عرصه مشخص شود. یکی از این موارد، ارتقای زیرساخت های شهری است که مردم توان اصلاح آن را ندارند. درحالی که اگر این موارد را با هماهنگی نهادهای ذی ربط انجام دهیم مردم نسبت به نوسازی واحدهای مسکونی تشویق می شوند. مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با اشاره به موانع موجود بر سر راه اجرای طرح گفت: در حال حاضر دستگاه های مختلف دولتی، نوسازی بافت های فرسوده را در اولویت قرار نداده اند و در برنامه ریزی و اولویت دادن به این موارد هماهنگ نیستیم تلاش ما این است که با تشکیل ستاد مشترک ملی و استانی تفکرات موجود را همگرا کنیم. زیرا معتقدیم اگر شرکت های آب و فاضلاب، گاز، برق و ... خدمات هماهنگ ارائه کنند زمینه سازی برای حضور مردم فراهم می شود. ایزدی با بیان اینکه مسکن اجتماعی باید به سمت بهسازی و نوسازی شهری سوق داده شود، خاطرنشان کرد: اگر به مردم تسهیلات ندهیم و زیرساخت ها اصلاح نشوند تعهدات ما در حد شعار باقی می ماند رسانه ها باید با ورود به این بخش، موضوعات مختلف را مورد بررسی قرار داده و نتایج را به اطلاع عموم برسانند. روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری آمادگی دارد اخبار مختلف بهسازی بافت های فرسوده را در اختیار پیام ساختمان قرار دهد تا ضمن اطلاع رسانی در خصوص چگونگی اجرای آنها بحث و تبادل نظر شود.
انتهای خبر/پ
گروه های کالایی
معماری و دکوراسیوندرب اتوماتیک ، کرکره برقی کاشی و سرامیک ، چینی بهداشتیکفپوش ، پارکت ، لمینتسنگ ، پوشش سنگی ، قرنیزکاغذ دیواریموزاییک ، سنگ فرش ، واش بتندرب و پنجره UPVCترموود و چوب نماآجر نسوز ، آجر نسوز نما استخر ، سونا ، جکوزیشیرآلات بهداشتیدرب ضد سرقت ، درب ضد حریقشومینهکنیتکس ، رولکس ، پوشش سلولزیدیوار پوش - دیوارپوش دکوراتیورنگ و رزینسفال شیروانیورق کامپوزیت ، ورق آلومینیومسقف کاذبتزئینات و دکوراسیون پارتیشن پردهشیشه ، شیشه خم، شیشه رفلکس، شیشه سندبلاستخانه چوبی - سازه های چوبیپله پیش ساخته ، نرده استیلورق ام دی اف و اچ دی افمحوطه سازی ، آبنما، آلاچیق مبلمان خانگی ، اداری ، شهریدرب و پنجره درب و پنجره آلومینیومدرب و پنجره چوبیدرب و پنجره آهنی بلوک شیشه ایحفاظ ، نردههود ، سینک ، اجاق گاز و تجهیزات آشپزخانهوان و تجهیزات حمامکابینتپیمانکاری ، خدمات ساختمانیکفپوش صنعتی ، اپکسی ، pvc ، پلی یورتان ، بتنیفایبر سمنتدیوارهای پیش ساخته ، تایل گچی ، کناف ، 3D Panel ، دیوار کاذبورق پلکسی گلس ، پلی کربنات ، پلی استایرن ، پی وی سینورپردازیموکتغرفه سازییراق آلات ، قفل ، کلید ، دستگیره قفل و کلید دیجیتالکابین دوش
ثبت آگهی رایگان
×