خانه هوشمند، خانه رویایی

حتماً برای شما هم پیش آمده که پس از خروج از منزل یا واحد اداری نگران برخی موارد مانند اطمینان از بسته بودن در آپارتمان، امنیت سرمایه اجناس گرانبها و یا نشتی گاز در محل شده باشید. سیستم خانه هوشمند سامسونگ توانسته است با تدبیری هوشمندانه به این نگرانیها پایان دهد و مصرف انرژی را نیز کاهش دهد.

به منظور آشنایی بیشتر با فعالیت ها و محصولات شرکت پارس کامتک با حجت اله محمدی مدیرعامل این شرکت به گفتگو نشستیم

در خصوص فعالیت های شرکت تحت مدیریتتان توضیحاتی بیان کنید؟

پارس کامتک فعالیت خود را از سال 1390 آغاز و باهدف رضایت مشتریان اقدام به واردات سیستم خانه هوشمند و در بازکن های تصویری شرکت سامسونگ نموده است. خدمات پس از فروش گسترده، این شرکت را به عنوان یک پیشگام در ارائه خدمات و سرویس های ویژه به مشتریان خود، به همگان معرفی نموده است. شرکت پارس کامتک با ارائه کالاهای نوین و خدمت برتر و پیروی از سیاست های جهانی شرکت سامسونگ، مشتریان را نه تنها به عنوان مصرف کنندگان، بلکه به عنوان عضوی از خانواده بزرگ سامسونگ به شمار آورده و همواره سعی نموده است تا شعار نوآوری در خدمت ارزش های انسانی را تحقق بخشد.

ویژگی ها و مزیت های در بازکن های تصویری سامسونگ چیست ؟

بالاترین کیفیت تصویر در کنار طراحی منحصربه فرد

ساخت انحصاری کلیه قطعات توسط شرکت سامسونگ در کره جنوبی

2سال گارانتی

قابلیت باز کردن دو در به صورت هوشمند و همچنین اتصال به حداقل 2 مانیتور فرعی و یک گوشی صوتی

قابلیت دید در شب باکیفیت بالا و تنظیم دوربین در 4 جهت مختلف•

قابلیت ارتباط با قفل های درِ دیجیتالی

قابلیت اتصال به سنسور های گاز و حرارتی و سرقت (نیمه هوشمند)

قابلیت باز کردن قفل از طریق کد و کارت RFID (در سیستم های دیجیتال)

قابلیت تغییر ملودی های متفاوت ( برای هر درب به صورت اختصاصی)

قابلیت ارتباط داخلی بین واحدها و نگهبانی(سیستم دیجیتال)

عدم تداخل زنگ در واحدها و حفظ حریم شخصی در زمان مکالمه

قابلیت باز کردن در از طریق رله پنل ورودی و رله داخلی

مانیتور و ده ها قابلیت دیگر از ویژگی های منحصربه فرد دربازکن های شرکت سامسونگ است. همچنین با استفاده از این سیستم هوشمند هنگام سفر لحظه به لحظه میتوان از وضعیت منزل خود با خبر شد و هیچ نگرانی نخواهید داشت

مزیت های سیستم خانه هوشمند چیست؟

اجرای سناریو های مختلف

کاهش مصرف انرژی

کنترل خطوط روشنایی مازاد

کنترل روشنایی منزل در صورت عدم حضورتلفیق ترموستات دیجیتال Honywell با خانه هوشمند سامسونگ سیستم سرمایش گرمایش را هوشمند ساخته و با سایر تجهیزات یکپارچه مینماید. از جمله قابلیت های سیستم برودتی و حرارتی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

تعیین دمای بخش های مختلف منزل

تنظیم دما با حساسیت 0.5 درجه سانتی گراد

نگه داشتن دمای منزل در ست پوینت تنظیم شده در صورت عدم حضور

روشن نمودن سیستم گرمایش/ سرمایش پیش از ورود به منزل

صرفه جویی در مصرف انرژیبا اضافه شدن کنترل پرده، تمامی تجهیزات ضروری به صورت هماهنگ تحت کنترل شما خواهد بود. سنسور نشت گاز به محض نشتی، فرمان لازم را به شیر برقی گاز صادر کرده تا با بسته شدن شیر اصلی گاز از خسارت احتمالی جلوگیری شود. همچنین سریعاً به نگهبانی و 2 شماره ذخیره شده از طریق تلفن اطلاع داده میشود.وجود پورت اتصال دتکتور حرارتی برای اعلام هشدار آتش سوزی در منزل و با برقراری تماس با ساکنین و نگهبانی خسارات ناشی از آتش سوزی به حداقل مقدار ممکن خواهد رسید.

همچنین با استفاده از سنسور های حساس حرکتی و مغناطیسی نصب شده بر روی در و پنجره ها تمامی ورودی های غیرمجاز از طریق صدای آژیر و تماس با نگهبانی و بعد از آن ارتباط با دو خط تماس ذخیره شده اعلام میگردد. با وجود قابلیت اتصال به 4 دوربین مداربسته با قابلیت کنترل در تمامی جهات نهایت امنیت در خدمت شما خواهد بود، همچنین امکان زوم نمودن دوربین های PTZ فراهم گشته است.

سیستم خانه هوشمند مدل SHT-7610 و مدل SHN-8610 دارای چه ویژگی هایی هستند؟

مدل سیستم خانه هوشمند SHN-8610 از نظر ویژگی و مزیت شبیه سیستم SHT-7610 می باشد با این تفاوت که در سیستم SHN-8610 امکان دسترسی به کلیه تجهیزات خانه هوشمند توسط WIFI در هر زمان و مکان از طریق نرم افزار نصب شده بر روی گوشی فراهم شده است.

مهم ترین استراتژی و مأموریت شرکت پارس کامتک در حال حاضر چیست ؟

توسعه شبکه فروش و اطلاع رسانی مناسب برای افزایش اطلاعات مخاطبان و مشتریان محصولات دربازکن های تصویری و سیستم خانه هوشمند می باشد

انتهای خبر/پ
چاپ شده در هفته نامه پیام ساختمان شماره 177فهرست مطالب شماره 177
×